Tinejdzeri i Horror filmovi!
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 174

Tema: Tinejdzeri i Horror filmovi!

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Tinejdzeri i Horror filmovi!

E sad, znam da bi filmovi trebali na deo filmovi, ali posto tamo svi moguci uzrasti posecuju ovo je namenjeno iskljucivo za teens .. E sad insipirisan sam malo pre odgledanim filmom pod nazivom "House of the dead" koji je radjen na temu "Doom" serijala.. Naravno Doom je igrica koja je u decembru 2003 slavila svoju desetogodisnjicu od pojave slavne Doom serije.. E sad da ne pricam o istoriji te igre, znaci sigurno je dosta ljudi zna, igra sa dosta krvi cudovista, mozgova koji lete tj glave koje se rasprsnu i tako dalje.. Znaci film je radjen na toj osnovi, zombiji cudovista i te gluposti, i chak su i same scene igrice ubacivane na momente, sto nam daje jos veci utisak Doom-a, a i mislim kao jedna dobra reklama za Doom 3 koji bi uskoro trebao da se pojavi u prodaji..
    Znaci da skratimo pricu i predjemo na stvar teme.. Znaci kako tinejdzeri dozivaljavaju ovakve filmove? Da li gledate zatvorenih ociju ili sakama preko ociju, dok ne predje pokolj ili gledate opusteno i smeskate se bas kao ja.. Inace ovaj film bi preporucio svim obozavaocima horror filmova, jer ima dosta krvi zaista, glave koje se rasprste, mozgovi lete, ruke noge, creva.. Ma zaista pohvala, a i mislim da su imali zaista dobru inspiraciju, pocevsi od same igre..
    Tako da jos jednom glavno pitanje teme, kako dozivljavate ovakve filmove, da li smete da ih gledate nocu i tako dalje.. Znaci vasa misljenja o ovom delu kinematografije, i osecaji dok gledate..

E sad odma i ja da ostavim odgovor na ovo pitanje.. Svaki horror film koji sam pogledao poslednjih godinu i po gledao sam nocu posle deset a zadnjih godinu posle 12 i osecaj je super.. E sad mene je odavno prosao taj strah, ruke na oci ovo ono jer od malih nogu sam zaljubljenik ovakve vrste filmova.. I jednostavno u nekim trenutcima kad bi se u bioskopima culi vrisci meni idu suze od smeha.. Ali to ne znaci da se podsmevam umetnosti horrora vec jednostavno vecina danjasnjih horrora je i suvise blaga i zaista lose odradjena.. jer bukvalno od pocetka do kraja filma mozemo da znamo sta ce da se desi.. E sad to je jedna po meni velika greska kao i u drugim zanrovima filmske industrije da je vecina radjena na isti kalup.. Ovaj film pomenut gore, nije mi ni jedan smeshak na lice nabacio jer je zaista bio osvezavajuc za ovaj zanr.. Znaci jos jednom bi ga preporucio svim obozavaocima hrorrora...

I tako evo i moja prva tema ovde nadam se da moderatorima nece da smeta i da nece da je muvuju dalje na podforum film jer mislim da zasluzuje ovde da se nadje ..

P.S Sasha, ovde ti je odgovor za film

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Obozavam horor filmove,ALI kada ih gledam sa drugaricama(najcesce),mi od horora napravimo komediju...recimo jedna drugarica se uplasi i onda je mi stipamo i gurkamo.....a onda je to padanje u komu..Ali umem i ja da nekad da se uplasim,ali to nije ono ruke na oci,trci u WC da piskis...i gluposti.Samo te ponese trenutak i vrisnes...samo toliko....bar ja.Ali kao sto sam vec spomenula cesto nema nista od horor filma kada ga gledam sa drugaricama...

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Volim da ih gledam,nisu loshi.Mogla bih nocu da gledam horor,pod uslovom da posle gledanja nocu ne izlazim.Ali glupo je gledati ih danju,onda uopste ne ispadne tako strasno.

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

To sto je gore navedeno nije horor nego s.r.a.nj.e
    Ubedljivo najjaci horori su hickokovi. Odgledajte par komada i u.s.r.a.c.e.t.e se vise nego osle dooma i ostalog gore navedenog. I sve sto se radi na temu Doom-a efikasno je samo ako je igra i ako se igra u primerenoj atmosferi. Filmovi ovog tipa su bezveze. Nisu uopste strasni nego su odvratni (glava koja se rasprsne i iz nje iscuri mozak - od toga ti se samo zgadi rucak, ne uplasis se).
    Hickok pak ima duzi rok trajanja

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Brate znam ja dobro da Hickok je ne prevazidjen u tome.. A kao drugo nisam rekao da je ovo jedan od najboljih horrora samo da je bilo osvezavajuce za danasnje horrore koji su prevazidjeni i radnja filma se zna od samog pocetka.. Ti npr kazes tebi se zgadi rucak od onog gore pomenutog, dok sam ja gledao film i jeo chips i pio sok neki ..
    Horrori nisu tu samo da nas uplase, nego i da nam zgade hranu, naravno razliciti su ukusi za horrore.. Mada ovaj ne bi trebalo gledati neko ko ima slab stomak.. Znate sta mislim

Fiorella
    Guest

Podrazumevano

Nema sanse,ja i horor filmovi-nebo i zemlja.Strasno se plasim kad gledam tako nesto i obicno posle nedelju dana ne mogu da spavam...

Peruzzi nije na forumu
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Citat Original postavio SisaDaPimp
    Ti npr kazes tebi se zgadi rucak od onog gore pomenutog, dok sam ja gledao film i jeo chips i pio sok neki ..
    Malo smo se pogresno razumeli. Rekao sam da je njihov cilj a nam se smuci rucak a ne da se meni povraca dok ih gledam (u stvari povraca mi se ali iz drugih razloga - pogledaj tekst koji sledi). Inace,meni niodcega ne moze da presedne rucak. Pojescu ga ma sta bilo.(I da, zapazio sam "",ali cisto da se zna)

A kao drugo nisam rekao da je ovo jedan od najboljih horrora samo da je bilo osvezavajuce za danasnje horrore koji su prevazidjeni i radnja filma se zna od samog pocetka..
    Opet nerazumevanje - samo sto sada ja nisam tebe razumeo. Izvinjavam se. Tvoj komentar je potpuno na svom mestu.

Horrori nisu tu samo da nas uplase, nego i da nam zgade hranu, naravno razliciti su ukusi za horrore.. Mada ovaj ne bi trebalo gledati neko ko ima slab stomak.. Znate sta mislim
    Tu se slazem. Ali ipak horori treba da ostave psiholoski utisak = treba bre da se mi se devojka poplasi da ne sme vise nikada sama da spava,a ne da tri dana ne jede

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

Nikad nisam volela horrore, ma jedva izdrzim napete scene u krimicima! Ne znam, takva sam... ne mogu da gledam kad jedan tip drzi pistolj na glavi drugog tipa... ma, za mene su dobre stare komedije !

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Podrazumevano

Citat Original postavio Electra
    Nikad nisam volela horrore, ma jedva izdrzim napete scene u krimicima! Ne znam, takva sam... ne mogu da gledam kad jedan tip drzi pistolj na glavi drugog tipa... ma, za mene su dobre stare komedije !
    Mislim, ono ,,jedan tip pistolj na glavi drugog tipa'' to se odnosilo na krimice, da ne bude zabune...

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Wow... Ovako opsiran odgovor nisam ocekivala...
    Necu da ti prebacim temu,mada necu ti nikad oprostiti sto u ovolikom postu,nema ni jedne zvezdice...
    Zezam se...

Ne volim da gledam horror filmove jer sam mnogo osetljiva osoba i posle toga ne mogu neke scene da zaboravim sto godina... Kad sam gledala Dzeka Trboseka posle toga sam ga sanjala mesec dana...

Guest

Podrazumevano

SisaDaPimp-Daj sisu na pipanje!
    Daj sisu na pipanje.
    Baci sisu da se igramo,igramo,igamoo!
    Salim se!
    A sto si sebi dao taj nick!

Peruzzi nije na forumu
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Daj sisu na pipanje.
    Salim se!
    Palo mu u trenutku

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Peruzzi
    Citat Original postavio Anonymous
    Daj sisu na pipanje.
    Salim se!
    Palo mu u trenutku
    Bash kao sto Peruzzi reche, palo mi u trenutku

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Tu se slazem. Ali ipak horori treba da ostave psiholoski utisak = treba bre da se mi se devojka poplasi da ne sme vise nikada sama da spava,a ne da tri dana ne jede
    Haha brate a sta fali ako ne jede tri dana, dobra dijeta

Peruzzi nije na forumu
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Haha brate a sta fali ako ne jede tri dana, dobra dijeta
    Pa fali - vise mi koristi ako ne sme da spava sama mesec dana nego da ne moze da jede(mada i ovo ima svojih prednosti,kako si vec i sam rekao)

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Cobweb sticks to molten years, cockroaches served with cream...
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Dajte neke DvXove ako imate :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Imam ja brate, a tek cu da imam, novi HDD sad treba da se puni, a konekcija 2mbita tako da ono

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Imam ja brate, a tek cu da imam, novi HDD sad treba da se puni, a konekcija 2mbita tako da ono

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasha85
    Nja nja

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasha85
    Nja nja

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Samo ti placi, i ne skreci mi bre vishe sa teme tuzicu te mami

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Cobweb sticks to molten years, cockroaches served with cream...
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Tako da: daj!

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Samo ti placi, i ne skreci mi bre vishe sa teme tuzicu te mami

Zainteresovan član myst (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

JA SAM SE ZIV UKAKIO KAD SAM GLEDAO ONAJ FILM SA LUDAROM. ZNATE ONO KAD LIKOVI DOBIJU POZIV DA DODJU U STARU LUDARU I AKO PRENOCE DOBIJU 1000000 DOLARA A U LUDARI POCNU DA IH UBIJAJU DUHOVI. POSLE PRVOG UBISTVA ZGADIO MI SE KOMPOT OD GUNJA.

Početnik
    Učlanjen
    02.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sto ja bas voli horore...Grrrr

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Horror games
    Autor Morhuhn u forumu Video igre