"Znaćeš da je pravi/a"

Da li je stvarno toliko jednostavno?

  • Da, naravno!

  • Da, ali samo u španskim serijama i američkim filmovima...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
mislim da to ne mozes nikada da znas.
neko moze da ti bude pravi u tom trenutku,ali ljudi i situacije se menjaju i nesto sto ti je ranije bilo dobro,ne mora da znaci da ce to biti i dalje.

ne potresam se previse zbog toga.
 
Pretpostavljam, da tu nema neke filozofije...svidja ti se u svim bitnim pogledima, osecas ljubav...itd...i onda skocis ko zaba u baru..pa sta bude... :lol:

Naravno, da se trudis i ulazes u vezu, brak svo vreme...nikad ne mozes znati, dali je to to i dokle ce trajati...

Moras, da vidis sebe pored te osobe u buducnosti.... i da zelis, da budes sa njom...
 
Kurt2:
Znači, ti već sada planiraš da imaš više brakova? :)
ne planiram.vise bih volela da se ne udajem nego da se udajem i razvodim.

samo mislim da ne mozes znati da li je neko pravi jer se ljudi po definiciji stalno menjaju i jednog jutra se mozes probuditi i shvatiti da vise nemas nista zajednicko za doticnom osobom.naravno pretpostavljam da tu postoji i umece biranja,a ne ici po principu daj sta das...tada su ti mnogo vece sanse da neko mozda bude "pravi" mada ja stvarno ne znam sta to znaci,tj sta ljudi podrazumevaju pod pravim...
 
probuditi se pored nekog razlichitog mozhesh samo ako prespavash nekoliko godina.
promene nisu tako dramatichne, ako ih uopshte i ima. pre cje se menjati nashe zhelje afinititeti i sl, nego mi sami. tako je bar kod vecjine ljudi.

ne verujem u onu pravu za mene. niti u chuda ni srecjne dogadjaje. kamoli u druge polovine jabuka i krushaka. kako to vide orijentalci, sve je ovaj trenutak i shodno tome ili smo spremni ili nismo.
 
Ako misliš da ćeš sa godinama naći onu pravu grdno se varaš,naše lice se menja,telo i nervi ali osobine se ne menjaju samo se prilagođavaš trenutku, i ...... nemoj puno da čekaš i tražiš jer ..... te život zgazi dok se okreneš i onda ... jbg
 

Back
Top