Povratak u buducnost

Zikica:
ma gledam vec dve nedelje svaki deo.....jedan od boljih i kad sam video da se pre tri nedelje poceo daje morao sam da ih odgledam posle ko zna koliko vremena :D

takodje....

jedan od meni drazih filmova, i nekako dok sam ga sad opet gledao kao da me je na kratko vratio u vreme kad sam bio klinac, back to the past...
 
Zesca zajebancija,na prvi pogled bas mnogo naivan film tj od cega su napravili onu masinu,kao da su se deca igrala,ali isto tako ima nesto sto te drzi da ga gledas i budi mastu.Lepo bi bilo da se vratis u proslost i ispravis neke greske i popravis stvar.Bas zbog toga mi je jedan od boljih filmica.
 
Pa bas zato sto se igra svevaseljenskom zeljom za "pogled napred" ili "cunjanje nazad" kroz vreme trilogija drzi paznju.

Nekad me oborio s nogu. Sada vidim da je ipak samo jedan prosecno dobar film koji rado gledam opet i opet. Naravno, imam ih sva tri u kolekciji
 
Neki delovi stvarno nemaju smisla.

Recimo, u 2. i 3. delu se cesto spominje kako je Marty udario u Rolls Royce tokom trkanja, ali na kraju zadnjeg dela se jasno vidi da cak i u slucaju da je udario - nebi bila njegova greska. Jer je on imao prednost dok Rolls Royce nije stao na stopu tako da vlasnik Rolls Royce nebi mogao da ga tuzi.

U 3. delu nije mogao da se vrati iz 1885. godine jer je ostao bez goriva. Zasto nije uzeo gorivo iz drugog DeLorean-a sa kojim se Doc Brown vratio u 1885?
 
ali je najveći bag ipak u drugom delu.
ako se matori Bif vratio u prošlost da bi uručio sebi almanah, zašto onda, otišavši u budućnost nije stigao u Bifovu budućnost, nego u ovu ''normalnu''.

ali ipak, jedan od omiljenih filmova :)
 

Back
Top