Istorija pre choveka.

Istorija prije čovjeka. Pa to je sistematimka životinjskih i biljnih vrsta, e i gljiva i paprati i imaju još neka nova carstva. Takođe tu spadaju i geologija sa pratećim naukama mineralogijom i kristalografijom. Ovo za početak :)
 
FORMICA:
Istorija prije čovjeka. Pa to je sistematimka životinjskih i biljnih vrsta, e i gljiva i paprati i imaju još neka nova carstva. Takođe tu spadaju i geologija sa pratećim naukama mineralogijom i kristalografijom. Ovo za početak :)
????
Istorija proucava proslost ljudskog drustva, a ne tamo neke paprati i minerale. Mislim da je decko mislio na pracoveka ili na tako nesto.
 
FORMICA:
Istorija prije čovjeka. Pa to je sistematimka životinjskih i biljnih vrsta, e i gljiva i paprati i imaju još neka nova carstva. Takođe tu spadaju i geologija sa pratećim naukama mineralogijom i kristalografijom. Ovo za početak :)

svashta...
pa prvih 5 dana je savrsheno opisano u tori ili petoknjizju
a dinosaurusi su samo gomile kamenja koje satanisti falsifikuju da bi, a to se oni nadaju, ukaljali presveti obraz crke nashe pravoslavne 8)
 
lily-sid:
..mnogi nisu verovali....dok nisu videli.... :lol:
ma mani se... gomila kamenja ;)
jel znash kad primenish metodu ispitivanja starosti ugljenikom
pa to snimish na kasetu
pa pustish od nazad
da se chuje
"ja sam satana,princ tame,pokori mi se" 8)

pitaj kog ocesh sa manje od 500 posta na temi o isusu ;)
 
Početkom 19. veka na nekoliko mesta u južnoj Engleskoj su pronadjeni neobični fosili ogromnih kostiju koje nisu pripadale ni jednom tada poznatom organizmu. Rekonstrukcija je ukazivala na neobične životinje koje su po gradji skeleta podsećale na guštere. Ser Ričard Oven (Owen, Ser Richard 1804-1892), engleski paleontolog, dao je (1842) ovim životinjama ime dinosaurus ("strašni guster") napravivši kovanicu od grčkih reči deinos (čudan, strašan) i sauros (gušter).
 

Back
Top