nudizam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bi na Karibe... Samba-rumba-ca-ca-ca... rum i suncem opaljene zene Kariba, vrelog temperamenta i slobodnih shvatanja... e, bio bi u komi svo vreme, jbeni Tropico uzivo!
 
:lol: a pirati sa kariba ....nije ti pao na pamet taj detalj? Sto ja ne volem nudizaaam :) Ima tamo gde ja letujem citava ostrva za te sto vole da se eksponiraju pa onda svi golaci. voze camce goli, setaju se pricaju druze....diivota.:)
 
ja bih bwe do New York-a na letovanje!
rasprostresh lezaljku po Petoj Aveniji i coolirash!
znam da bi mi se bar josh petoro loodaka pridruzilo i eto drqanja...!!!
kakve bwe Ibize,Cube,Karibi i Bora-Bore... ista sRa*a druga pakovanja!!!
a i moj centar grada nije losha solucija isto!!!
"Milutin" samo mene cheka pa pripalimo po Dz i zabodemo na lezaljkama...
 
Amerika je dosadna... Ljudi su kruti i ustogljeni, zavuceni, tihi, zajedljivi... slicno kao i ovde...

Ali zato latino-amerika... Now, we're talkin'!!!

Droga, alkohol, SIDA, karteli, mafija, suncane/pescane place, tirkizno toplo more, prelepe palme, opustenost i totalna prepustenost svemu... zaborav i luduilo ljudi... legalna marihuana i vristeci latino ajajajajajajjjjjjjjjjjjjjjjjjj zvukovi... papagaji, ajkule, dzungle, velike reke, jos vece planine, jezera, talasi, jahte... Evropa je dosadna, Sev Amerika jos dosadnija... ustogljeni i lazni moralisti... bah... latino-amerika ih sije i razvaljuje u svakom pogledu... ples i talasi alkohola, navijacke strasti i telesnih tecnosti... Bah, i hate Europe and NA, Europe FU*K YOU! N.A. SCREW YOU! Viva la AmeriKa...
 
Ih bre bobe, zaboravio si na malariju, beri-beri, raznorazne otrovne zivuljke (ima neka zaba koju kad pipnes odma riknes), revolucije, gerilske ratove, pirane(znaci na kupalje u metalnim gacjama), crna mamba, tarantula... da definitivno Juzna Amerika
 
W.A.S.P.:
Ih bre bobe, zaboravio si na malariju, beri-beri, raznorazne otrovne zivuljke (ima neka zaba koju kad pipnes odma riknes), revolucije, gerilske ratove, pirane(znaci na kupalje u metalnim gacjama), crna mamba, tarantula... da definitivno Juzna Amerika
a zivi i somic koji voli da se zavlaci u ki2
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top