"Dark Messiah"

Igrao sam ja ali sam stigao do chaptera 7 (cini mi se), tj. do onog dela kada uzmes lobanju, i kada te ozivi ona koja je u tvojoj glavi, pa kad mozes da se pretvoris u neko cudoviste. Tu sam stao sa igrom, jer sam nabavio Vistu, pa sam hteo da isprobam, formatirao hard, ali nisam snimio saves od messiah,ali sad planiram da opet instaliram i igram ispocetka, jer mi se jako svidja igrica.
Inace, meni je na jednom DVD-u, i igrica ne moze da se uporedjuje sa oblivionom i Gothic-om, jer igrica je linearna, i nemas mapu po kojoj se kreces, vec nadovezane misije koje prelazis u nadi da ces naci skull of shadows, i onda TRAS u glavu, i ispocetka... :)
 
Iz prvog lica, i mozes da pokupis sve sto hoces, kujes maceve, bacas burad, palis neprijatelje... Uzmi decembarski broj sveta kompjutera pa ces videti sve sto te zanima:) Oni su je malo losije ocenili nego sto bih ja, ali meni se jako svidja.I da, mozes nositi iteme, ali one koji su ti upotrebljivi, za razliku od Obliviona gde mozes nositi sve (recimo kosti ti nisu upotrebljive, pa kada pokupis neku kost ili lobanju, imaces je u ruci, i mozes da je bacis, a ne da je stavis u ranac). Igrica je non stop u nekim hramovima, i jako malo je ima u otvorenom prostoru.
 
Zastao sam kod nivoa kada treba da se popnes pomocu kanapa koje ipaljujes sa strlama .I ponem se skoro do vrha odnosno do onog dela kada nadjes sakriveni kovceg. Posle toga uspem da se popnem na gredu iznad i tu mi je kraj, jer ostali kanapi su mi visoki da bih skocio do njih.
 
pirali su od 1 do 5. Sta ja znam 80. Ma probaj, odigraj, nije losa igrica! Ima nekih mana, ali koja igrica ih nema? Meni nije igrica kod kuce, ali kad bude bila, javicu ti na PP, pa mi javi adresu da ti posaljem, ako zelis
 

Back
Top