Najbolja komedija koju ste gledali?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Буба у уху" Жоржа Фејдоа у режији Љубише Ристића. Представа која је на репертоару од 1971. године, иначе дипломски рад Љубише Ристића.
"Кате Капуралица" од непознатог аутора, у режији Јагоша Марковића, а извођењу Сомборског позоришта.
"Радован Трећи" Душка Ковачевића у режији Муција Драшкића, а у главној улози Зоран Радмиловић.
"Госпођа министарка" Бранислава Нушића у главној улози легендарна Љубинка Бобић.

Ево то су неке од комедија које су ме највише одушевиле.
 
dvamirisaruzefy8.jpg


Љиља Стјепановић и Бета Ђоревска, у представи "Два мириса руже", мексичког писца Емилија Карбалиде. Комедија са незаборавном музиком маријача и већ легендарним гласом Љиље Стјепановић.
 
dvamirisaruzefy8.jpg


Љиља Стјепановић и Бета Ђоревска, у представи "Два мириса руже", мексичког писца Емилија Карбалиде. Комедија са незаборавном музиком маријача и већ легендарним гласом Љиље Стјепановић.

Ja sam ovo gledala prošle godine.
Sjajno.:D
 
Mene zanima ako neko zna ,a da ne otvaram sad novu temu .
Naziv pozorišne predstave ,komedija je u pitanju emitovana i preko TV-a .Glume Mima Karadžić,Gorica Popović i još neki crnogorski glumci neznam imena .Radnja se vrti oko sahrane oca (glave porodice ) koji neće da umre dok ne vidi nekog svog druga iz mladosti .
Možda može pomoći Gorica (snaja ) čitavo vrijeme govori "Ja sam čula u neko selo " pa eto ako neko zna bio bih zahvalan
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top