Da li...

Nije moguce jer srodna dusha ne postoji.
Postoje sexualni nagon i drushtveno podoban model braka a od romantizma pa na ovamo egoizam individualistichno nastrojenog drshtva gura taj nemoguci ideal.
 
To je po meni isto kao naci srodnu dusu na maskenbalu. Budimo realni, svi se mi ovde krijemo iza tudjih slicica i imena (cast izuzecima). Takodje mislim da vecina ljudi pise o stvarima o kojima tesko prica sasvim otvoreno bas zato sto se ne zna ko je i sta je. Pa ako ti srodna dusa moze biti neko takav onda valjda moze i na forumu da se nadje tako neko.
Ne kazem da ljudi koji se ovde pojavljuju nisu dobri, lepi, dragi, pametni... ali mislim da imaju i neku drugu stranu koja u realnosti i nije bas ovakva kakva je na forumu.
 
Goddess of the far east:
Mannibals zašto bi ovde tražio srodnu dušu?Da pokušaš to u RL?Verovatno je tako nešto u VL moguće,a opet s druge strane donosi određenu dozu rizika.


Zashto da ne , ne treba biti ogranichen proshiri svoj spektar razmishljanja i shvatichesh

odgovor.
 
moguce je onoliko koliko i na pijaci, u bioskopu, restoranu, biblioteci...svuda. pa ne nadju svi srodnu dusu na koncertu klasicne muzike. a i ljudi se foliraju svuda, ni u rl ne znas odmah ko je kakav.
 

Back
Top