Problem sa Elitgroup K7S5A Maticnom

Aleksandar S

Početnik
Poruka
26
Da li neko mozda zna kako da nabavim full drajvere za (k7s5a)plocu?Pokusavao sam na nekim sajtovima da nadjem drajvere za zvuk i recimo da sam uspeo,ali nisam sad siguran da mi samo oni fale posto zvuk i dalje ne radi,a u device manager-u je sve Ok(vidi ih).Prijavljuje gresku No Audio Device...Jel neko imao ovakav problem i kako ga je resio?
 
...problem se nastavlja.Bio sam na sajtu i skinuo drajvere (dao si mi odlican sajt),ali nisam uspeo da ih instaliram,verovatno zbog starih.Prijavi mi kod greske i izbaci me,a ako pokusam da izbrisem one sto sam vec ubacio pojavi mi se plavi ekran sa porukom physical memory dump i error code:2 "A device ID has been used that is out of range for your system"kada pokusam da pustim neku pesmu.Sta mi je ciniti?Hvala u napred...
Pozdrav!
 
Aleksandar S:
Ma nisam,nego sam na stari hardver stavio polovnu plocu,naravno uz plocu nisam dobio CD.E sad i to mu dodje novi hardver(kompatibilnost je u redu)...U svakom slucaju pokusacu jos par stvari,pa na kraju i da reinstaliram sistem...pa cu javiti sta sam odradio :-)


Nadam se da si posle zamene ploce preinstalirao windows jer ako ti je ostala stara instalacija sa predhodne ploce to ti nikad nece raditi dobro!
 
Jesam.Na staroj ploci sam formatirao hard (Low level),posle kad sam sve nakacio sam ponovo instalirao sistem.Zeznuo sam se sto sam posle toga ubacio drajvere koji nisu provereni,pa sad ne mogu da stavim one sto sam skinuo sa sajta.Sad bih mozda trebalo da stavim temu:Kako dezintegrisati stare drajvere... 8-)
 
Red bi bio da javim da sam ovaj problem resio.Koliko sam shvatio k7s5a se pravi sa c-media i via skupom cipova.Ja nazalost nisam potrefio one prave odmah,tako da svi oni koji imaju ovu plocu i imaju problem kao ja dobro pogledaju oznaku na cipu.Moji su C-media ako nekom fali...
Hvala za pomoc ljudi.
 
Aleksandar S:
Red bi bio da javim da sam ovaj problem resio.Koliko sam shvatio k7s5a se pravi sa c-media i via skupom cipova.Ja nazalost nisam potrefio one prave odmah,tako da svi oni koji imaju ovu plocu i imaju problem kao ja dobro pogledaju oznaku na cipu.Moji su C-media ako nekom fali...
Hvala za pomoc ljudi.
Nista tebra, sve najbolje....

Pozdrav!
 

Back
Top