Ускоро ланци и катанци за грађевинску мафију

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Изгледа да су млохавог сви потценили следећа етапа је обрачун са ДС и то је последња велика грешка, након тога нема могућности дабило ко са дсс прави било какву коалиције ни пост ни бифор,армирани бетон! ДСС у музеј.
 
MAXIMUS !:
Изгледа да су млохавог сви потценили следећа етапа је обрачун са ДС и то је последња велика грешка, након тога нема могућности дабило ко са дсс прави било какву коалиције ни пост ни бифор,армирани бетон! ДСС у музеј.

Наравно да су Коштуницу мЛоги потценили - а шта, ти ниси за то да се направи обрачун са грађевинском мафијом???

А што се музеја тиче, само ти сањај ! 8-)
 
По мени је Коштуница већи патриота од Тадића, а ви причајте шта год хоћете. Правио он Владу са СРС или не, он је за мене исто патриота и човек коме је стало до Србије. Проблем његове партије и садашње Владе је у томе што осталим коалиционим партнерина није стало до Србије, него су продали гузицу за шаку долара са запада.
 
no_problem:
По мени је Коштуница већи патриота од Тадића, а ви причајте шта год хоћете. Правио он Владу са СРС или не, он је за мене исто патриота и човек коме је стало до Србије. Проблем његове партије и садашње Владе је у томе што осталим коалиционим партнерина није стало до Србије, него су продали гузицу за шаку долара са запада.
Па што је изабрао такве патнере? :confused:
 
Не знам зашто али претпостављам да је био уцењен од стране Запада чије су марионете остали у тој коалицији. Чисто сумњам да је Коштуница марионета Запада, а и ако јесте држи доста до патриотизма, што се мени свиђа код њега.
 
no_problem:
Не знам зашто али претпостављам да је био уцењен од стране Запада чије су марионете остали у тој коалицији. Чисто сумњам да је Коштуница марионета Запада, а и ако јесте држи доста до патриотизма, што се мени свиђа код њега.
Коштуница уцењен?Како уцењен?Због чега?Коју он љагу има у својој биографији?

Ако мислиш на политичку уцену,у смислу неке врсте претње да ће бити одстрањени из ''демо-блока'' и маркирани као непожељни од стране запада(као што је случај са СРС),онда је могуће.
 
eremita:
Наравно да су Коштуницу мЛоги потценили - а шта, ти ниси за то да се направи обрачун са грађевинском мафијом???

А што се музеја тиче, само ти сањај ! 8-)

Ти знаш да се моји снови остварују и матерализују.
А што се тиче хапшења мафије,нисам против, увак сам за, али на правилан начин.Прво од главе ,па онда на доле до репа.Ово је само следићи корак са Грађевинском мафијом.И колац у срце вампирским "додатним"фондовима ДС
Прва мафија је политичка мафија они после намештају остале ....
Ако победи нека народна странка национално орјентисана,народ ће постати главна мафија?Ако не остаће као и до сада
1.Политичка мафија
2.Тајкуни и крупни капиталисти
3.Секретаријатско,административно,бирократска мафија.
4.Остали
Значи ова грађевинска је под ф. у тачки 4.Остали и она је последица и узрок Првих три и као таква постоји и у развијенијим друштвима од нас.
 
urospo:
Maximuse opet si zveknuo par casica, pa glumis Nostradamusa.

Нисам ја звеки да било шта звекећем,то је млохин друг.
А што се тиче ностардамуса следе велика хапшења и то Грађевинске мафије,то јест оних који нису под капом ДССа и ловокрадице,малог перице и млохе.
Ближи сам ја Ностардамусу него ви Истини.
Боли те нешто генерале?
Мислим када би се упознали да би одустао од те приче о чашици итд.
 
MAXIMUS !:
Ти знаш да се моји снови остварују и матерализују.
А што се тиче хапшења мафије,нисам против, увак сам за, али на правилан начин.Прво од главе ,па онда на доле до репа.Ово је само следићи корак са Грађевинском мафијом.И колац у срце вампирским "додатним"фондовима ДС
Прва мафија је политичка мафија они после намештају остале ....
Ако победи нека народна странка национално орјентисана,народ ће постати главна мафија?Ако не остаће као и до сада
1.Политичка мафија
2.Тајкуни и крупни капиталисти
3.Секретаријатско,административно,бирократска мафија.
4.Остали
Значи ова грађевинска је под ф. у тачки 4.Остали и она је последица и узрок Првих три и као таква постоји и у развијенијим друштвима од нас.

Знаш ли да ти, и не само ти, мало-мало па када се помене неки криминал - одговарате: ПА ШТА, ТОГА ИМА И НА ЗАПАДУ, питам се да ли је могуће да
сте толико пролупали.
Да ли си ти уопште свестан ШТА РАДИ ГРАЂЕВИНСКА МАФИЈА, РЕЦИМО У БЕОГРАДУ, да ли си свестан ??? Па то је невиђени криминал - и мЛого их је, све заједно са мудрим градским руководством.
 
eremita:
Знаш ли да ти, и не само ти, мало-мало па када се помене неки криминал - одговарате: ПА ШТА, ТОГА ИМА И НА ЗАПАДУ, питам се да ли је могуће да
сте толико пролупали.
Да ли си ти уопште свестан ШТА РАДИ ГРАЂЕВИНСКА МАФИЈА, РЕЦИМО У БЕОГРАДУ, да ли си свестан ??? Па то је невиђени криминал - и мЛого их је, све заједно са мудрим градским руководством.

Па ко им је то дозволио ? Нисам сигурно ја,само сам за то да сви одговарају,
само јасно кажем да треба имати приоритет а не да хапсе ситне рибе да би са великих скренули пажњу, па нико није луд бре генерале, видиш да сваки дан клечи неки талог дно дна а да су главни мафијаши на слободи и заштићени.
Нису мафијаши ситни кримоси, мафија је организација,ту је политика, судство, админстрација итд а не ова боранија за коју ја кажем да ће увек и да свугде постоји, знаш ти све то добро него се правиш невешт.
Ко је мафија у Србији одлучује актуелна власт, да не желе да постоји укинули би је за 30 дана.А то шта ради грађевинска мафија у Београду сетили сте се сад пред изборе да би сте ДС напали,па да ли си ти свесан да имате погрешну предизборну политику напали сте све партије и то у интерсу прикривања својих недела,
недела млохаве совуљаге и мачкара,ловокрадице и малог перице....
Све то треба у творза па да виде шта је хајат! КО је мафија у Србији ?
 
Грујица Давидовић бивши комадант Ужичког корпуса,отац Марка Давидовића (Мартин борд)требао је бити ухапшен,стављајуму на терет припадност стечајној мафији и крађу у грађевинском предузећу рад за више од 1.500.000,00 евра
А да се потсетимо ко то беше напред наведени грујица.
Командант одбране Београда,комадант ужичког корпуса и онај који је усред бомбардовања позвао нато војнике да сиђу на земљу да им покажемо ми ...
Ево сада Грујице па им покажи,нису те хапсили због дружења са окорелим криминалцима и шверцом дувана а паде за стечајну мафију.Па их позивај сада.Прелетач.
Па да мора да се зна ко коси а ко воду носи,САДа ти је вода у носу!
 
Бивши начелник службе државне безбедности потврдио у Полиграфу на Б92:
Полиција није ништа радила у протекле 3 године,
последња "велика хапшења" су у циљу предизборне кампање,за све што сада полиција ради постоје већ више времена информације !
Млохава сова и ловокрадица јоца у друштву са малим перицом ваде информације из нафталина,додуше деси се да неко од пограничне полиције открије по неки товар и
веће количине наркотика што једноставно није оперативан рад полиције него рутинска ствар.Све у свему изгледа да ће пошто су јасно откривене њихове намере
да се обачунавају са политичким противницима ово са грађевинском мафијом и ДС
бити остављено као шлаг на торту за после 15.јануара.
 

Back
Top