Dnevnik_2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Posto vidim da je tema The very secret diaries of our members postala premala za razna prepucavanja i uvrede,otvorih ovu temu sa namerom da se sve svadje prebace ovde,a tamo ostane samo ono sto bi trebalo da bude, tj. dnevnici i poneki (prigodan) komentar.
E pa izvol'te. Da vidimo kakvi ste ljudi
 
A posto sam zapazio malo intenzivnije raspravke na liniji Bleak WFM - Robby Girl (izvinjavam se ako sam pogresno iskucao neciji nick) zamolio bih vas da nastavite ovde i postedite sve teme vase rasprave
Vazi i za ostale koji su u zavadi.

OK?
 
E svaka ti cast,odlicna tema.Ali nekima je i to malo. Izvesne osobe na forumu UZIVAJU da ponizavaju druge,ali necu da imenujem. Shvatice onaj na koga mislim i sam...
 
Fiorella:
E svaka ti cast,odlicna tema.Ali nekima je i to malo. Izvesne osobe na forumu UZIVAJU da ponizavaju druge,ali necu da imenujem. Shvatice onaj na koga mislim i sam...

Slazem se.
Sta da kazem - da pocnemo da uvodimo neke kao kaznene poene ili sta vec. Mislim,trebalo bi malo vise reda.
Sad mi je prosto zao jadnih moderatora.Crn je moderatorski hleb...
 
Tu si u pravu

Ne,stvarno. Bolje da se ispljuju na jednoj temi nego po celom forumu. Zar ne?
Ima toliok dobrih tema koje su zakljucali ili napustilizbog ovakvih stvari.Steta bre ljudi!
[Raz]mislite malo...
 
izvin'te, al ja nisam za ushtogljenost i slichno. ako se neko svadja, raspravlja, nek to uchini i razresi na licu mesta i seljaka se tamo vamo. ja iskreno nigde nisam video neke "divne" temice koje su "zapustene" i "napustene" zbog "takvih" stvari.

OK? ....... bez davljenja, we don't need control.
 
A bre Peruzzi kakav bi ovo forum bio kad ne bi bilo tih 'varnica' kao izmedju mene i Brit?
Mislite o tome
s374.gif
 
Nisi u pravu Keeperu... Ne mozes da pricas o necemu za sta ne znas kako je...
Kad lockujem temu,uradim to jer drugi to traze ili zato sto mislim da je bezveze... A kad to uradim,obavezno se autor te teme "sveti"...
Vi od mene ocekujete da ja pazim bukvalno na svaki post... Nije me bilo par sati online i toliko ima novih tema...
Lako je vama da pljuje te po moderatorima... To je najlakse...
A ti Peruzzi,hvala ti na pomoci,ali nemas potrebe da preuzimas moju ulogu...
 
Peruzzi:
Posto vidim da je tema The very secret diaries of our members postala premala za razna prepucavanja i uvrede,otvorih ovu temu sa namerom da se sve svadje prebace ovde,a tamo ostane samo ono sto bi trebalo da bude, tj. dnevnici i poneki (prigodan) komentar.
E pa izvol'te. Da vidimo kakvi ste ljudi

Zasto bismo se svadjali???
 
VictorySun:
Peruzzi:
Posto vidim da je tema The very secret diaries of our members postala premala za razna prepucavanja i uvrede,otvorih ovu temu sa namerom da se sve svadje prebace ovde,a tamo ostane samo ono sto bi trebalo da bude, tj. dnevnici i poneki (prigodan) komentar.
E pa izvol'te. Da vidimo kakvi ste ljudi

Zasto bismo se svadjali???

To i mene interesuje
 
Sasha85:
Nisi u pravu Keeperu... Ne mozes da pricas o necemu za sta ne znas kako je...
Kad lockujem temu,uradim to jer drugi to traze ili zato sto mislim da je bezveze... A kad to uradim,obavezno se autor te teme "sveti"...
Vi od mene ocekujete da ja pazim bukvalno na svaki post... Nije me bilo par sati online i toliko ima novih tema...
Lako je vama da pljuje te po moderatorima... To je najlakse...
A ti Peruzzi,hvala ti na pomoci,ali nemas potrebe da preuzimas moju ulogu...

joj, joj, cek, cek, polako... pa to je tako normalno da ti se neko sveti kad mu zatvorish topic! shta ti tu nije jasno? da recimo ti nisi u ulozi moderatora i da ti neko zatvori temu, pfff svetila bi se samo tako, ma to je tako normalno....
... a inache temu zatvarsh kako reche zato sto TI mislis da je bezveze ehehhee, pa ono mislimo i mi da su bezveze... 8)
... ne brini ti za keeper-a nije on gloop, razume se taj odlichno, netje se taj izgubiti...
... odakle to tebi da te neko pljuje? dokle god budesh obracala paznju i pridavala znachaj osetjatjesh pljuvachku, onda kada budesh shvatila da ti ovde niko ne moze nishta i da su svi apsolutno jednaki bez obzira na to da li neko zvecka kljucevima ili ne , prestatjesh da osetjash sluz pljuvachke... :wink:

... generalno koliko sam shvatila problem (ne samo na ovom podforumu nego i na ostalim) jeste u tome shto se neko gleda kao (kako jedan reche na nekom topicu) "veliki brat", o ovi ostali moderatori-bogovi, e pa dragi moji kad budete prestali da ljude izjednacavate sa bogovima i da ih tako posmatrate i izmedju ostalog nesvesno-idealizujete prestatje i svi vashi problemi!!
hehehe.. i takooo.. poz.. :wink:

8) 8) 8)
 
Bleak WinterFullMoon:
VictorySun:
Peruzzi:
Posto vidim da je tema The very secret diaries of our members postala premala za razna prepucavanja i uvrede,otvorih ovu temu sa namerom da se sve svadje prebace ovde,a tamo ostane samo ono sto bi trebalo da bude, tj. dnevnici i poneki (prigodan) komentar.
E pa izvol'te. Da vidimo kakvi ste ljudi

Zasto bismo se svadjali???

To i mene interesuje

Pa to nam je u krvi


Sasha85:
A ti Peruzzi,hvala ti na pomoci,ali nemas potrebe da preuzimas moju ulogu...

Nema na cemu. Cisto da se ne plasis - nemam nameru da preuzmem tvoju ulogu,jer,kao sto vec rekoh - crn je moderatorski hleb...Znaci - neka hvala :)
 
Sasha.. Da bi bila moderator mora da te zabole to sto ce posle drugi da pljuju.. Kapiras?? Ja sam moderator godin dana i duze pobriso sam pun k tema i postova, i meni bas seva paja kad neko posle tog pocne da ***** samo mu kazem ili uopste ne kazem nista, i brisem i to.. Al kad si takva vise ce da te postuju nego kad gledas kroz prste.. Jer kad gledas kroz prste nekom propustis pa dodje drugi kome si izbrisala pa kako moju glupaco sto nisi i onu, kapiras poentu?.. POz za tebe i zajebi ta pljuvanja, ko **** nerazumne debile, jer svi smo mi prihvatili pravila kad smo dosli na ovaj forum, tako da kad smo ih prihvatili treba i da ih se drzimo, a ako se ne drzimo tu je moderator/ka da sredi to ;)..
 
sunrise:
Sasha85:
Nisi u pravu Keeperu... Ne mozes da pricas o necemu za sta ne znas kako je...
Kad lockujem temu,uradim to jer drugi to traze ili zato sto mislim da je bezveze... A kad to uradim,obavezno se autor te teme "sveti"...
Vi od mene ocekujete da ja pazim bukvalno na svaki post... Nije me bilo par sati online i toliko ima novih tema...
Lako je vama da pljuje te po moderatorima... To je najlakse...
A ti Peruzzi,hvala ti na pomoci,ali nemas potrebe da preuzimas moju ulogu...

joj, joj, cek, cek, polako... pa to je tako normalno da ti se neko sveti kad mu zatvorish topic! shta ti tu nije jasno? da recimo ti nisi u ulozi moderatora i da ti neko zatvori temu, pfff svetila bi se samo tako, ma to je tako normalno....
... a inache temu zatvarsh kako reche zato sto TI mislis da je bezveze ehehhee, pa ono mislimo i mi da su bezveze... 8)
... ne brini ti za keeper-a nije on gloop, razume se taj odlichno, netje se taj izgubiti...
... odakle to tebi da te neko pljuje? dokle god budesh obracala paznju i pridavala znachaj osetjatjesh pljuvachku, onda kada budesh shvatila da ti ovde niko ne moze nishta i da su svi apsolutno jednaki bez obzira na to da li neko zvecka kljucevima ili ne , prestatjesh da osetjash sluz pljuvachke... :wink:

... generalno koliko sam shvatila problem (ne samo na ovom podforumu nego i na ostalim) jeste u tome shto se neko gleda kao (kako jedan reche na nekom topicu) "veliki brat", o ovi ostali moderatori-bogovi, e pa dragi moji kad budete prestali da ljude izjednacavate sa bogovima i da ih tako posmatrate i izmedju ostalog nesvesno-idealizujete prestatje i svi vashi problemi!!
hehehe.. i takooo.. poz.. :wink:

8) 8) 8)

Mene bas briga sto mi se neko sveti,ne moze mi nista,nego sam to napisla jer je Keeper rekao da je to lak posao...
Hvala ti na podrsci,nisam ja bas toliko osetljiva,ja cu i dalje raditi kao sto sam do sada radila...
Ako vam nesto smeta kako ja radim,napisi te to u primedbama...
Nisam rekla da mene neko konkretno pljuje,ali pljuju svi na moderatore...
Ma,nema veze... :wink:
A da meni neko zatvori temu,ne bih se ljutila,ozbiljno,jer ako je ta osoba zatvorila verovatno postoji neki razlog... A ovo sam mislila isto pre nego sto sam postala moderator...
 
SisaDaPimp:
Sasha.. Da bi bila moderator mora da te zabole to sto ce posle drugi da pljuju.. Kapiras?? Ja sam moderator godin dana i duze pobriso sam pun k tema i postova, i meni bas seva paja kad neko posle tog pocne da ***** samo mu kazem ili uopste ne kazem nista, i brisem i to.. Al kad si takva vise ce da te postuju nego kad gledas kroz prste.. Jer kad gledas kroz prste nekom propustis pa dodje drugi kome si izbrisala pa kako moju glupaco sto nisi i onu, kapiras poentu?.. POz za tebe i * ta pljuvanja, ko * nerazumne debile, jer svi smo mi prihvatili pravila kad smo dosli na ovaj forum, tako da kad smo ih prihvatili treba i da ih se drzimo, a ako se ne drzimo tu je moderator/ka da sredi to ;)..

Thank you...
 
Keeper:
izvin'te, al ja nisam za ushtogljenost i slichno. ako se neko svadja, raspravlja, nek to uchini i razresi na licu mesta i seljaka se tamo vamo. ja iskreno nigde nisam video neke "divne" temice koje su "zapustene" i "napustene" zbog "takvih" stvari.

OK? ....... bez davljenja, we don't need control.

Opet sam lupio glupost.
Razmisljaj Petre,razmisljaj......F:\Slike\10_1_131[1].gif
 
Peruzzi:
Keeper:
izvin'te, al ja nisam za ushtogljenost i slichno. ako se neko svadja, raspravlja, nek to uchini i razresi na licu mesta i seljaka se tamo vamo. ja iskreno nigde nisam video neke "divne" temice koje su "zapustene" i "napustene" zbog "takvih" stvari.

OK? ....... bez davljenja, we don't need control.

Opet sam lupio glupost.
Razmisljaj Petre,razmisljaj......F:\Slike\10_1_131[1].gif

Pa sta je ovo F:\Slike\10_1_131[1].gif
Pa terbao je da ubaci smiley-a?!?!?
 
Peruzzi:
Peruzzi:
Keeper:
izvin'te, al ja nisam za ushtogljenost i slichno. ako se neko svadja, raspravlja, nek to uchini i razresi na licu mesta i seljaka se tamo vamo. ja iskreno nigde nisam video neke "divne" temice koje su "zapustene" i "napustene" zbog "takvih" stvari.

OK? ....... bez davljenja, we don't need control.

Opet sam lupio glupost.
Razmisljaj Petre,razmisljaj......F:\Slike\10_1_131[1].gif

Pa sta je ovo F:\Slike\10_1_131[1].gif
Pa terbao je da ubaci smiley-a?!?!?

Eeee Micjo,ne radi se to tako :lol: 8)
 
Posto je na ovoj temi sve receno,a necu da se nadje neki pametni gost koji ce nesto reci cime bi se "svadja" nastavila lockovacu je...
Ali je necu izbrisati...
Pozdrav!
P.S.
Peruzzi,ne shvataj ovo nista licno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top