NJEGA PALE LEZBEJKE!!!!!!!!!!???????

L

LoLi

Gost
Moj decko ima obicaj da nocu gleda :shock: bezobrazne filmcice na Private Gold-u i svake veceri se "zabavlja" uz ovaj program,znate na sta mislim, :D dobro ne zameram mu AKO MU TO PRIJA NEKA TO RADI!!!! :D Ali juce mi je priznao da je gledao Funtastic Eroticu,paleci se na Branku Black ROSE I njene drugarice koje su se skidale,igrale i krljale zadovoljavajuci jedna drugu :D njega je to napalilo i dobro ga je.......kao nikada pre!!!!On je mozda njih gledao i zadovoljavao se jer ga ja vise ne palim!!!!?????Sta vi mislite????!!! :?:
 
LoLi:
Moj decko ima obicaj da nocu gleda :shock: bezobrazne filmcice na Private Gold-u i svake veceri se "zabavlja" uz ovaj program,znate na sta mislim, :D dobro ne zameram mu AKO MU TO PRIJA NEKA TO RADI!!!! :D Ali juce mi je priznao da je gledao Funtastic Eroticu,paleci se na Branku Black ROSE I njene drugarice koje su se skidale,igrale i krljale zadovoljavajuci jedna drugu :D njega je to napalilo i dobro ga je.......kao nikada pre!!!!On je mozda njih gledao i zadovoljavao se jer ga ja vise ne palim!!!!?????Sta vi mislite????!!! :?:
Ma daj.. covek je uvek sklon da eksperimentishe i da pogleda tu i tamo poneku "novu" stvar.. .. To sto ti je jedan momak 'priznao' tako 'strashnu' stvar ne mora da znaci da i drugi momci to ne rade. Naprotiv. Prirodno je da se istrazuje svoja sexualnost i na taj nacin.
I mogu ti reci da to uopshte ne ugrozava tvoj status u njegovim ocima..
Nisam mushko, ali i ja sama volim da bacim pogled na finu vratolomiju, ili erotsku scenu na TV-u, a sijaset puta sam i posecivala "kojekakve" sajtove, pa mi se ne gasi interesovanje kad je moj dragi u pitanju. Naprotiv. To i te kako moze da razbukta mashtu:D. Zato...bez brige.
 
bole065:
Nista novo, veliki broj muskaraca voli da gleda lezbejke bas zato sto je to vise riba odjednom. E sad... nisam siguran da li je nezadovoljan tobom.... ali ako jeste organizujte trojku sa jos jednom curom... sigruno ce mu se dopasti, cim takve stvari ga pale.


moze da ga pali ali ti nisi obavezna da ucestvujes u trojci samo sto njega to pali :twisted:

i ne znaci da je nezadovoljan tobom, ne brini. to je uobicajena muska fantazija.
 
anakin:
bole065:
Nista novo, veliki broj muskaraca voli da gleda lezbejke bas zato sto je to vise riba odjednom. E sad... nisam siguran da li je nezadovoljan tobom.... ali ako jeste organizujte trojku sa jos jednom curom... sigruno ce mu se dopasti, cim takve stvari ga pale.


moze da ga pali ali ti nisi obavezna da ucestvujes u trojci samo sto njega to pali :twisted:

i ne znaci da je nezadovoljan tobom, ne brini. to je uobicajena muska fantazija.
:lol:
 
Curo bre,to je sad u ovo vreme maltene normalna stvar!!stvarno ne znam zasto se bunis??? :?: cak bi jos mogli neki u troje da isprobate....veruj mi super je :D pusti decka i nemoj da se brines!!!sigurno se lozi na tebe cim ti je priznao!! 8) Iskuliraj bre :evil:
 

Back
Top