sekte i Srbija

purpurna magla

Iskusan
Poruka
5.737
u srbiji sve vise i vise ima sekti . ne zna se koliko ih tacno ima jer niko nije lud da registruje to kao sektu , nego vec kao udruzenje gradjana ...
ima jedan podatak koji kaze da je svaki 13 . gradjanin nase zemlje pripadnik neke sekte ...

jos je zlo sto se 'buducim' clanovima nudi novac ,studije i tako to ...a ljudi siromasni ...

u 90' nije bilo zvanicne drzavne vere ,pa ako nema vere onda nema ni sekti ...tako da su se slobodno razvijale ...

koliko znam ni danas nema bas neki zakon ...

buduci clanovi su pretezno 18-30 godina starosti ...znaci ode nam mladost ...

policija ne moze da reaguje ako nije pocinjeno neko krivicno delo ....tako da im i ovo godi ...

...
 
...pa i ne cudi me......
Bas nam je neki dan profan pricao kako je ratu neka sekta 'dosla' u grad...i da se 8 djece ubilo,osnovna i srednja skola.........Mo's mislit'?!
Meni nije jasno ni koja je poenta tih sekti......
Jel' ti ljudi dobijaju neku lovu zato sto ce dijete neko ubiti..........
BOLESNICI...........
 
@Dovla
Pa ocito, misljenje o sektama
@Ucesnici diskusije:
Moje misljenje o sektama, sve je tacno sto ste vi rekli, i potpuno se slazem. Imam primjer jedan:
moje prve komsije su za vrijeme rata bili jako siromasni, ljudi jedva za hljeb imali. Tada odjednom su kod njih poceli dolaziti neki cudni likovi, dosta je to dugo trajalo, a onda nakon mjesec dana dva nisu uopste vise izlazili iz kuce (ili ih nije ni bilo kod kuce, ne znam), a nakon sto je rat zavrsen, godinu dana tacno nakon zavrsetka, javljeno je na vijestima da su nadjena njihova tijela na obali neke rijeke (ne sjecam se sada koja je bila).
 
/I/I@Ī@:
u srbiji sve vise i vise ima sekti . ne zna se koliko ih tacno ima jer niko nije lud da registruje to kao sektu , nego vec kao udruzenje gradjana ...
ima jedan podatak koji kaze da je svaki 13 . gradjanin nase zemlje pripadnik neke sekte ...

jos je zlo sto se 'buducim' clanovima nudi novac ,studije i tako to ...a ljudi siromasni ...

u 90' nije bilo zvanicne drzavne vere ,pa ako nema vere onda nema ni sekti ...tako da su se slobodno razvijale ...

koliko znam ni danas nema bas neki zakon ...

buduci clanovi su pretezno 18-30 godina starosti ...znaci ode nam mladost ...

policija ne moze da reaguje ako nije pocinjeno neko krivicno delo ....tako da im i ovo godi ...

...
Kakvi osamnest. Oni idu na decurliju. One koji su u emotivnim krizama. Krv bi da nam popiju mamicu im njihovu. Ma nema kakav zakon da se uvede jer sekte imaju pametnu stvar da ne ubijaju oni decu vec navode decu da se ubiju sami. Sekte su najvece zlo. E da i jedna stvar da se rascisti. Metalci nisu sektasi. ppp nedaj boze.
 

Back
Top