24 sata - novine

Ok su novine mada ih nisam video jedno dva meseca i zaboravio sam kako izgledaju. Secam se idem ja u skolu, prolazim pored 70og bloka a tamo u 7 ujutru na stanici masa penzionera uzima i grabi se za novine...mislim sta reci, kakva slika drustva....
 
Не знам шта очекујете од новина које су бесплатне!?
Текстови су кратки, али довољни да се сазнају основне информације - док чекаш превоз или уз јутарњу кафицу.
Коме се не свиђа не мора их узимати.
 
Ја, на пример, за "Курир" никад не бих дала новац. Чак ни "само" 15 динара. Тамо се све своди на наслов од пола стране и слику, а о квалитету писања би могли да отворимо посебну тему...
 
Novine 24 sata su baš zgodne za jutranju vožnju do posla, meni su ok.U kratkim crtama neke informacije iz svih oblasti.
A stvarno ne znam kome je KURIR dobra novina?! Obično smeće.

Kurir jeste obično smeće, ali barem ima nešto sadržaja, kakvog, takvog ...Nešto da potrošiš pola sata vremena dok čekaš kod zubara.

A 24 sata su običan FABRIČKI BILTEN, bez ikakvog sadržaja, od celih novina vrede obično samo dva članka.
Nikada ništa gore nisam video, što se profesionalne strane tiče.

Možda profesionalna deformacija, pošto sam i ja novinar, ali ovo je ne dno, nego MORSKO dno.
 
Ja mislim da nisu loše, sve kratko i jasno, a besplatne.
Međutim za nas koji moramo da poranimo nema...!
Tek oko pola osam sam ih viđala.......(kada sam imala prilike).
 
Poslednja izmena:
Dobre su novine...

Kad sam išao u srednju školu u prepodnevnoj smeni, mi za vreme velikog odmora odemo do stanice koja je bila tu blizu i pokupimo ceo svežanj tih novina a onda se vratimo u učionicu i podelimo svima... za svaku klupu budu po jedne a bilo je i viška :mrgreen:
 

Back
Top