ROME TOTAL REALISM?

vaske1

Zainteresovan član
Poruka
151
Skoro sam skinuo ovaj mod sa neta i instalirao ga ali kad sam god pokusao da ga pokrenem igru nisam mogao jednostavno me izbaci u samom pocetku..ja nazalost nemam original cd kao i mnogi vec je u pitanju pirat..kako da pokrenem ovaj mod..instalirao sam rtw ver 1.0 , skinuo patch za ver 1.2 i pokusao sa total realism-om kao sto mi je i receno ........ima li iko da mi pomogne posto je igra vrh 8)
 
snasao sam se .trebao sam da skinem neki no cd image i da ga mountujem sa daemonom...uspelo mi je ..mogu ti reci da je igra savrsenstvo...totalno izmjenjena..istorijski mnogo tacnija...inace rtr gold verzija koju sam skinuo je velicine 161 mb..raniji patch koji sam skinuo je 1.2
 
Osim sto su potpuno upropastili Spartance- toliko o realizmu :)
Skini sa http://www.twcenter.net/ ATG Spartan Skin da vidish sta su autenticni spartanci.
takodje mozes skinuti i ATG Greek general.
PRE INSTALACIJE PROCITAJ "READ ME" da ne bi instalirao i onda kukao zasto ti ne radi :)
A ako volish malo tezu igru, instaliraj Darth Mod......ovde je komp dosta tezi a i formacije su izmenjene, npr falange nemaju prostora izmedju jedinica, sto je istorijski tacnije.
 
Skoro sam skinuo ovaj mod sa neta i instalirao ga ali kad sam god pokusao da ga pokrenem igru nisam mogao jednostavno me izbaci u samom pocetku..ja nazalost nemam original cd kao i mnogi vec je u pitanju pirat..kako da pokrenem ovaj mod..instalirao sam rtw ver 1.0 , skinuo patch za ver 1.2 i pokusao sa total realism-om kao sto mi je i receno ........ima li iko da mi pomogne posto je igra vrh 8)

Nema to veze sa piratima, nego igra treba da ti je patchovana na 1.5
Ti si je kupio sa 1.0 ili 1.1
Jel shvatas?
 

Back
Top