hehe....

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
Dobro de slusajte...
prije nego sto me napadnete da vas informisem da NE SLUSAM REP,HIP HOP i sl...bar ne puno :)...
ne volim
paf didi mi nije los, Black Eyed Peas takodje nije los....
ali sve ostalo...ludacrisi, pharell(neki rnb... :roll: ), snoop dogga( e njega bi zadavila...) ne volim 50 centa, ne volim Eminema, ne volim...sta ono jos ne volim?uglavnom navedene ne volim...
ali sam cula Outkast i ucini mi se...sasvim dobro!cak mislim da nisu totalni rep niti hip hop...imaju cak jazz u sebi...
a vi?sta mislite o njima?
 
sarabubasara:
Dobro de slusajte...
prije nego sto me napadnete da vas informisem da NE SLUSAM REP,HIP HOP i sl...bar ne puno :)...
ne volim
paf didi mi nije los, Black Eyed Peas takodje nije los....
ali sve ostalo...ludacrisi, pharell(neki rnb... :roll: ), snoop dogga( e njega bi zadavila...) ne volim 50 centa, ne volim Eminema, ne volim...sta ono jos ne volim?uglavnom navedene ne volim...
ali sam cula Outkast i ucini mi se...sasvim dobro!cak mislim da nisu totalni rep niti hip hop...imaju cak jazz u sebi...
a vi?sta mislite o njima?
Super su zaista. Volim njihovu muziku.
 
sarabubasara:
Dobro de slusajte...
prije nego sto me napadnete da vas informisem da NE SLUSAM REP,HIP HOP i sl...bar ne puno :)...
ne volim
paf didi mi nije los, Black Eyed Peas takodje nije los....
ali sve ostalo...ludacrisi, pharell(neki rnb... :roll: ), snoop dogga( e njega bi zadavila...) ne volim 50 centa, ne volim Eminema, ne volim...sta ono jos ne volim?uglavnom navedene ne volim...
ali sam cula Outkast i ucini mi se...sasvim dobro!cak mislim da nisu totalni rep niti hip hop...imaju cak jazz u sebi...
a vi?sta mislite o njima?
SVI SU MI SE POPELI NA GLAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAKO SAM OVDE SVI SU U TOM FAZONU, NA SVAKOM KORAKU TA MUZIKA........................SMOOOOOOOOOOOORRRRRRR!!!!!!!!!! mada opet su tu neke koje jako volim!
 

Back
Top