iluminati i Tito

Тито хоштаплер број један, пијун у рукама Вел Британије .........оставио нам своје копиљаке да нас уведу у неке бесмислене ратове 90их а при том их изгубили и завадили са свим нормалним и цивилизованим светом......................резултат паљење амбасаде САД и Хр....

амбасаде палили само талибани у Авганистану и Муџахедини у Ирану и ето ми............


ајде сад ноју ти мало па ћу ја
 

Да ли ћопа дошао из Москве не верујем ..........има онај веисхаупт је написао оне фора око прста на руци на руци и остало.......................постоје фотографије да је био у А-У војци 1914-1918....
сада та прича о његовом путу између два рата је мало не јасна.........чињеница је да су сви КП покрети били уско повезани са СССРом али да је њега убацила Москва у Краљевину Југославију не верујем

ајде ти сад
 
Да ли ћопа дошао из Москве не верујем ..........има онај веисхаупт је написао оне фора око прста на руци на руци и остало.......................постоје фотографије да је био у А-У војци 1914-1918....
сада та прича о његовом путу између два рата је мало не јасна.........чињеница је да су сви КП покрети били уско повезани са СССРом али да је њега убацила Москва у Краљевину Југославију не верујем

ајде ти сад


Moje pitanje je bilo neshto drugo...ne vredjam te opet...ali konstatujem...da opet ne chitash pazhljivo...

Da li je Jozha doshao u Moskvu, kao "implantat"...??? posle Moskve on dolazi u Kraljevinu...a dotle ima puno toga...barem kod mene...:lol:
 
Јожа ако је био у Москви на "обуку " није био "имплатант" ........вероватно је веровао у те идеје.....
оно што мени боде очи је нека нејасноћа ...на пример Жикица Јовановић Шпанац......убио Србина у Белој Цркви па се то после славило као дан устанка 7 јули.......али је чињеница да је био шпанац

шта хоћу да кажем....већина "добрих " комуниста су били некако везани за тај рат у Шпанији ....
а Јожа нема ту свога удела ни један промил.......нема га чак ни у 27.март боље гроб него роб....
веома се касно укључује у тај партизански покрет.................ако се узме у обзир да само покрет
Драже Михајловића је могао у почетку да буде герила јер су то били официри који су имали вој. обуку ..а партизани тек изашли из илегале у шуме без неког војничког знања....тешко да је Тиле могао да буде "имплатант" у Москви.....најбитније је да се објасни његова улога између два рата
даље би било јасније ....а не овако масони ...блабла ..не можеш ти у масоне из радничког одела и комунистишке идеале одмах у прву ложу
 
Ova tema je otvorena pre godinu i po...a danas je neko "ozhiveo"...

Упс... Извини...

Па и мени би чудно откуд Вранац на теми...:roll:

Нема везе.

Замолите модераторе да споје теме, па да их шибну на Натприродне појаве и мистерије...
Барем док не разрешите мистерију...:D
 
Moje pitanje je bilo neshto drugo...ne vredjam te opet...ali konstatujem...da opet ne chitash pazhljivo...

Da li je Jozha doshao u Moskvu, kao "implantat"...??? posle Moskve on dolazi u Kraljevinu...a dotle ima puno toga...barem kod mene...:lol:

читам пажљиво али не верујем да је био имплатант ......КГБ није био толико наиван да пусти "имплатанте" да воде главну реч тамо негде...ако се узме у обзир да је СССР имао претензије да шири своју идеологију и да формира сличне покрете свуда по Европи.....да је био имплатант брзо би га неко одао ..или би се сам одао......
 
Упс... Извини...

Па и мени би чудно откуд Вранац на теми...:roll:

Нема везе.

Замолите модераторе да споје теме, па да их шибну на Натприродне појаве и мистерије...
Барем док не разрешите мистерију...:D


Kako da ti kazhem...za mene, u ovoj (mojoj) temi nema nikakve misterije...i zato je nisam ni "odrzhavao" u zhivotu, a ni "ozhiveo"...bash zbog toga...jer, nisam imao "sagovornika"...a da ja tebi,"nekom", na ovom Forumu, "razbijam" misterije...iskreno...najiskrenije...bez ljutnje...nemam nameru...
 

Back
Top