ne znam!?

crveno_crna6

Zainteresovan član
Poruka
151
nesto me muci a ni sama ne znam sta?sa deckom sam 6 meseci,volim ja njega,voli on mene i bla,bla,bla...ali u poslednje 2 nedelje mi je nekako dalek.Imam osecaj da mu se nesto desava,neki problem a ne mogu da izvucem ni rec iz njega,uvek odgovara ma sve je ok...znam da nije i razmisljam da raskinem jer cu ubiti sebe razmisljajuci da li sam ja nesto kriva...ne znam sta da radim,vise ga ne prepoznajem!?
 
Moj odgovor tebi ce mozda biti bezveze ali sasvim je moguce d aocekujes da mu se nesto krupno desilo. Ne pritiskaj, ne navaljuj, idi okolo naokolo i izvuci iz njega da te nije prevario pa ga grize savest. Jer da je nesto bezazleno poverio bi ti se. pa kome ce ako nece nekome koga voli. A nece se poveriti jedino ako je to nesto sto taj drugi NE TREBA da cuje...zato se cuvaj i pripremi za sve varijante!
 
nishta.... sachekaj prvi pun mesec... a onda se namazhi jabukovim sircjetom ispod ruq.... i gledaj u mesec i ponavljaj "kum ba yah, my lord, kum ba yah! kum ba yah, my lord, kum ba yah! kum ba yah, my lord, kum ba yah! oh lord! kum ba yah!"
 
stealth:
Moj odgovor tebi ce mozda biti bezveze ali sasvim je moguce d aocekujes da mu se nesto krupno desilo. Ne pritiskaj, ne navaljuj, idi okolo naokolo i izvuci iz njega da te nije prevario pa ga grize savest. Jer da je nesto bezazleno poverio bi ti se. pa kome ce ako nece nekome koga voli. A nece se poveriti jedino ako je to nesto sto taj drugi NE TREBA da cuje...zato se cuvaj i pripremi za sve varijante!
... pa kada to, okolo - naokolo, verifikuješ, odmah zahtevaj od njega da ti kupi barem bundu !!! :lol:
 
crveno_crna6:
nesto me muci a ni sama ne znam sta?sa deckom sam 6 meseci,volim ja njega,voli on mene i bla,bla,bla...ali u poslednje 2 nedelje mi je nekako dalek.Imam osecaj da mu se nesto desava,neki problem a ne mogu da izvucem ni rec iz njega,uvek odgovara ma sve je ok...znam da nije i razmisljam da raskinem jer cu ubiti sebe razmisljajuci da li sam ja nesto kriva...ne znam sta da radim,vise ga ne prepoznajem!?

Svaka ti cast na cekanju od dve nedelje! Ja bi onog mog pritisla (kao sto to i inace uradim vec posle prvih par dana). Nemoj ti da se kidas, a on se pravi blesav, tu kao nesto tuc, muc...sve je ok. Kad ti neko kaze sve je ok bez daljnjeg objasnjenja (posvadjao sam se sa mamom, tatom...) znaj da tu nista nije ok. Lepo ga postavi ispred sebe i otvoreno ga pitaj o cemu se radi, nemoj da mu dozvolis da okolisa vec zahtevaj prave odgovore. Videces, propevace ti ko pticica. Meni bar uvek uspe.
Podrazumeva se da bi trebala da budes extremno pazljiva posle toga (sem u slucaju da voli neku drugu, normalno), da mu nekako nadoknadis za emocionalni bol... smisli nesto
 
Svrca:
Svaka ti cast na cekanju od dve nedelje! Ja bi onog mog pritisla (kao sto to i inace uradim vec posle prvih par dana). Nemoj ti da se kidas, a on se pravi blesav, tu kao nesto tuc, muc...sve je ok. Kad ti neko kaze sve je ok bez daljnjeg objasnjenja (posvadjao sam se sa mamom, tatom...) znaj da tu nista nije ok. Lepo ga postavi ispred sebe i otvoreno ga pitaj o cemu se radi, pa kad pukne i neki vaspitni šamar, nemoj da mu dozvolis da okolisa vec zahtevaj prave odgovore. Videces, propevace ti ko pticica. Meni bar uvek uspe.
Podrazumeva se da bi trebala da budes extremno pazljiva posle toga (sem u slucaju da voli neku drugu, normalno), da mu nekako nadoknadis za emocionalni bol... smisli nesto
Tooooo, Švrćo, da si ti moja devojka i ja bih se naučio reda !!! :lol: :lol: :lol:
 
krvolok:
Tooooo, Švrćo, da si ti moja devojka i ja bih se naučio reda !!! :lol: :lol: :lol:

Npr. ne bi smeo ni u ludilu da me udaris, mozda samo jednom, dok se fizicki ne udaljim od tebe... Posle bi video od sebi ravnih, ruku ne bi mogao da podignes ni nos da obrises.
Oduvek mi je to bilo odvratno, ja sad da hocu mogu da prebijem neko dete, jaca sam od njega, al to opet nece znaciti da sam u pravu.

Devojci sam rekla najbolje sto sam umela, samo ok, nikada nije ok, bolje da ga lepo pita i da ne odustaje, nego posle da se pita sta se desilo, sto je on otisao.
 
crveno_crna6:
nesto me muci a ni sama ne znam sta?sa deckom sam 6 meseci,volim ja njega,voli on mene i bla,bla,bla...ali u poslednje 2 nedelje mi je nekako dalek.Imam osecaj da mu se nesto desava,neki problem a ne mogu da izvucem ni rec iz njega,uvek odgovara ma sve je ok...znam da nije i razmisljam da raskinem jer cu ubiti sebe razmisljajuci da li sam ja nesto kriva...ne znam sta da radim,vise ga ne prepoznajem!?


Zašto bi raskidala???? Ne razumem ???? Prva prepreka i to ''dovidjenja''. To nije u redu. Uostalom, možda je on zaista u nekoj krizi ... možda mu treba vreme da ti kaže ... možda očekuje od tebe da ti provališ šta je .... ko zna ... sačekaj malo .... vreme sve pokaže.
 
nesto me muci a ni sama ne znam sta?sa deckom sam 6 meseci,volim ja njega,voli on mene i bla,bla,bla...ali u poslednje 2 nedelje mi je nekako dalek.Imam osecaj da mu se nesto desava,neki problem a ne mogu da izvucem ni rec iz njega,uvek odgovara ma sve je ok...znam da nije i razmisljam da raskinem jer cu ubiti sebe razmisljajuci da li sam ja nesto kriva...ne znam sta da radim,vise ga ne prepoznajem!?
Pa jednostavno pitaj, ako nece da kaze onda se ti 'odalji' od njega ;) prosto nemoj da se javljas i glumi ludilo e pa kad vidi(odnosno pomisli) da tebi vise nije stalo do njega znas kako ce da trci nazad;Ako se ovo ne desi bar zes znati na cemu si.
 
crveno_crna6:
nesto me muci a ni sama ne znam sta?sa deckom sam 6 meseci,volim ja njega,voli on mene i bla,bla,bla...ali u poslednje 2 nedelje mi je nekako dalek.Imam osecaj da mu se nesto desava,neki problem a ne mogu da izvucem ni rec iz njega,uvek odgovara ma sve je ok...znam da nije i razmisljam da raskinem jer cu ubiti sebe razmisljajuci da li sam ja nesto kriva...ne znam sta da radim,vise ga ne prepoznajem!?

Ako mozes da raskines tek tako, onda raskini, posto se ocigledno ni malo nisi vezala za njega! Ja stvarno ne razumem kako posle 6 meseci mozes tek tako da raskines...
 
Pa imam slicnu situaciju, samo sto smo krace nego vi u vezi. Sta sam uradila, nista, pusticu ga da vidim. Valjda on najbolje zna kad i sta treba da kaze. Tesko jeste, ali pobogu i ja ponekad imam neke stvari koje zelim prvo da poslozim u svojoj glavi da bih mogla da ih razumem. Osim toga, zenske imaju onaj famozni PMS kada od mrava prave slona. Zato crveno_cran6 samo polako!
 
crveno_crna6:
nesto me muci a ni sama ne znam sta?sa deckom sam 6 meseci,volim ja njega,voli on mene i bla,bla,bla...ali u poslednje 2 nedelje mi je nekako dalek.Imam osecaj da mu se nesto desava,neki problem a ne mogu da izvucem ni rec iz njega,uvek odgovara ma sve je ok...znam da nije i razmisljam da raskinem jer cu ubiti sebe razmisljajuci da li sam ja nesto kriva...ne znam sta da radim,vise ga ne prepoznajem!?

Jeste raskini sa njim...sta ima da se mucis bzvz i da mucis voju glavicu zbog njega...ma ajde molim te ko je on da tebe nervira (ironija) :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?
Sad bih svasta rekla...ali necu.....Nemojj ni slucajno da se turdis oko nekog iako ga volis i bla bla bla...:roll: :roll:
 
Mislim da on hoće da raskine s tobom, ali ne zna kako. Imala sam sličnu situaciju i ja sam izdržala jedno tri nedelje da bi u znak zahvalnosti dobila korpu!Budi PRVA!
 
Samanta, videla sam tvoju sliku, pa ti izgledaš fenomenalno! Mislila sam da si uobražena, ali sada vidim da nemaš razloga da se ponašaš drugačije. Sve pohvale za tebe.
 

Back
Top