ne znam!?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: ne znam!?

Zainteresovan član crveno_crna6 (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano ne znam!?

nesto me muci a ni sama ne znam sta?sa deckom sam 6 meseci,volim ja njega,voli on mene i bla,bla,bla...ali u poslednje 2 nedelje mi je nekako dalek.Imam osecaj da mu se nesto desava,neki problem a ne mogu da izvucem ni rec iz njega,uvek odgovara ma sve je ok...znam da nije i razmisljam da raskinem jer cu ubiti sebe razmisljajuci da li sam ja nesto kriva...ne znam sta da radim,vise ga ne prepoznajem!?

Početnik
    Učlanjen
    09.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ne znam!?

Moj odgovor tebi ce mozda biti bezveze ali sasvim je moguce d aocekujes da mu se nesto krupno desilo. Ne pritiskaj, ne navaljuj, idi okolo naokolo i izvuci iz njega da te nije prevario pa ga grize savest. Jer da je nesto bezazleno poverio bi ti se. pa kome ce ako nece nekome koga voli. A nece se poveriti jedino ako je to nesto sto taj drugi NE TREBA da cuje...zato se cuvaj i pripremi za sve varijante!

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]nishta.... sachekaj prvi pun mesec... a onda se namazhi jabukovim sircjetom ispod ruq.... i gledaj u mesec i ponavljaj "kum ba yah, my lord, kum ba yah! kum ba yah, my lord, kum ba yah! kum ba yah, my lord, kum ba yah! oh lord! kum ba yah!"[/font]

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio stealth
    Moj odgovor tebi ce mozda biti bezveze ali sasvim je moguce d aocekujes da mu se nesto krupno desilo. Ne pritiskaj, ne navaljuj, idi okolo naokolo i izvuci iz njega da te nije prevario pa ga grize savest. Jer da je nesto bezazleno poverio bi ti se. pa kome ce ako nece nekome koga voli. A nece se poveriti jedino ako je to nesto sto taj drugi NE TREBA da cuje...zato se cuvaj i pripremi za sve varijante!
    ... pa kada to, okolo - naokolo, verifikuješ, odmah zahtevaj od njega da ti kupi barem bundu !!!
    član javne grupe

Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]ja bih prvo trazhila bundu.... pa kad dobijesh bundu imacjesh chime da se zanimash dok se on ne popravi.....[/font]

Zainteresovan član Svrca (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio crveno_crna6
    nesto me muci a ni sama ne znam sta?sa deckom sam 6 meseci,volim ja njega,voli on mene i bla,bla,bla...ali u poslednje 2 nedelje mi je nekako dalek.Imam osecaj da mu se nesto desava,neki problem a ne mogu da izvucem ni rec iz njega,uvek odgovara ma sve je ok...znam da nije i razmisljam da raskinem jer cu ubiti sebe razmisljajuci da li sam ja nesto kriva...ne znam sta da radim,vise ga ne prepoznajem!?
    Svaka ti cast na cekanju od dve nedelje! Ja bi onog mog pritisla (kao sto to i inace uradim vec posle prvih par dana). Nemoj ti da se kidas, a on se pravi blesav, tu kao nesto tuc, muc...sve je ok. Kad ti neko kaze sve je ok bez daljnjeg objasnjenja (posvadjao sam se sa mamom, tatom...) znaj da tu nista nije ok. Lepo ga postavi ispred sebe i otvoreno ga pitaj o cemu se radi, nemoj da mu dozvolis da okolisa vec zahtevaj prave odgovore. Videces, propevace ti ko pticica. Meni bar uvek uspe.
    Podrazumeva se da bi trebala da budes extremno pazljiva posle toga (sem u slucaju da voli neku drugu, normalno), da mu nekako nadoknadis za emocionalni bol... smisli nesto

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio Svrca
    Svaka ti cast na cekanju od dve nedelje! Ja bi onog mog pritisla (kao sto to i inace uradim vec posle prvih par dana). Nemoj ti da se kidas, a on se pravi blesav, tu kao nesto tuc, muc...sve je ok. Kad ti neko kaze sve je ok bez daljnjeg objasnjenja (posvadjao sam se sa mamom, tatom...) znaj da tu nista nije ok. Lepo ga postavi ispred sebe i otvoreno ga pitaj o cemu se radi, pa kad pukne i neki vaspitni šamar, nemoj da mu dozvolis da okolisa vec zahtevaj prave odgovore. Videces, propevace ti ko pticica. Meni bar uvek uspe.
    Podrazumeva se da bi trebala da budes extremno pazljiva posle toga (sem u slucaju da voli neku drugu, normalno), da mu nekako nadoknadis za emocionalni bol... smisli nesto
    Tooooo, Švrćo, da si ti moja devojka i ja bih se naučio reda !!!
    član javne grupe

Zainteresovan član crveno_crna6 (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

hvala...ako uskoro ne propeva moracu da smisljam sta da trazim da me utesi..bundu neee nikako:-)

Domaćin giovaniI (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: ne znam!?

nemoj da dramis,..mozda je kako on kaze-sve ok,..

Početnik
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

sacekaj

Zainteresovan član Svrca (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio krvolok
    Tooooo, Švrćo, da si ti moja devojka i ja bih se naučio reda !!!
    Npr. ne bi smeo ni u ludilu da me udaris, mozda samo jednom, dok se fizicki ne udaljim od tebe... Posle bi video od sebi ravnih, ruku ne bi mogao da podignes ni nos da obrises.
    Oduvek mi je to bilo odvratno, ja sad da hocu mogu da prebijem neko dete, jaca sam od njega, al to opet nece znaciti da sam u pravu.

Devojci sam rekla najbolje sto sam umela, samo ok, nikada nije ok, bolje da ga lepo pita i da ne odustaje, nego posle da se pita sta se desilo, sto je on otisao.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Zašto bi raskidala???? Ne razumem ???? Prva prepreka i to ''dovidjenja''. To nije u redu. Uostalom, možda je on zaista u nekoj krizi ... možda mu treba vreme da ti kaže ... možda očekuje od tebe da ti provališ šta je .... ko zna ... sačekaj malo .... vreme sve pokaže.

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Pa jednostavno pitaj, ako nece da kaze onda se ti 'odalji' od njega prosto nemoj da se javljas i glumi ludilo e pa kad vidi(odnosno pomisli) da tebi vise nije stalo do njega znas kako ce da trci nazad;Ako se ovo ne desi bar zes znati na cemu si.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Ako mozes da raskines tek tako, onda raskini, posto se ocigledno ni malo nisi vezala za njega! Ja stvarno ne razumem kako posle 6 meseci mozes tek tako da raskines...

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

brzo, brzo raskini ti pre nego on s tobom

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa imam slicnu situaciju, samo sto smo krace nego vi u vezi. Sta sam uradila, nista, pusticu ga da vidim. Valjda on najbolje zna kad i sta treba da kaze. Tesko jeste, ali pobogu i ja ponekad imam neke stvari koje zelim prvo da poslozim u svojoj glavi da bih mogla da ih razumem. Osim toga, zenske imaju onaj famozni PMS kada od mrava prave slona. Zato crveno_cran6 samo polako!

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Borg_Queen
    brzo, brzo raskini ti pre nego on s tobom
    hahahahahaahahahah e jesi luda....

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jeste raskini sa njim...sta ima da se mucis bzvz i da mucis voju glavicu zbog njega...ma ajde molim te ko je on da tebe nervira (ironija) ?????:?
    Sad bih svasta rekla...ali necu.....Nemojj ni slucajno da se turdis oko nekog iako ga volis i bla bla bla...

Zainteresovan član Liblet (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Mislim da on hoće da raskine s tobom, ali ne zna kako. Imala sam sličnu situaciju i ja sam izdržala jedno tri nedelje da bi u znak zahvalnosti dobila korpu!Budi PRVA!

Zainteresovan član Liblet (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Samanta, videla sam tvoju sliku, pa ti izgledaš fenomenalno! Mislila sam da si uobražena, ali sada vidim da nemaš razloga da se ponašaš drugačije. Sve pohvale za tebe.

Početnik chirs (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

...ma 6 mjeseci, koliko to moze biti 'ozbiljna veza???
    Vara te garant...ili negdje igra 'oblivion'...

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Iskreno, kad sam poslednji put osetio da mi se "udaljila"... na kraju je i otishla zaista.
    Pa ti vidi sad.
    Realno...

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio livija
    [font=Comic Sans MS]ja bih prvo trazhila bundu.... pa kad dobijesh bundu imacjesh chime da se zanimash dok se on ne popravi.....[/font]
    Jel od nerca?

Shto de teme tiche,i ja se pridruzujem pesimistima...ako si neshto osetila znachi da je qorpa na vidiqu.Bilo bi lepo da greshim.

Učlanjen
    05.02.2006.
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]ne od ovce... pa naravno da treba da bude od nerca..... tako je isto i ona jedna necju da kazhem ko pa je doshla u amriq... pa ti sad vidi.... [/font]

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Liblet
    Samanta, videla sam tvoju sliku, pa ti izgledaš fenomenalno! Mislila sam da si uobražena, ali sada vidim da nemaš razloga da se ponašaš drugačije. Sve pohvale za tebe.
    Joj tjuti bolje....

Slične teme

1. Znam da ne znam -majeutika
    Autor ms u forumu Filozofija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 06.04.2008., 21:46
  2. sta cu kad ne znam...
    Autor coeur u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.07.2006., 21:10
  3. ovo ja ne ne znam
    Autor m0108994d u forumu Prirodne nauke