Studentski Kulturni Centar ( SKC ) !

FATAL ERROR

Primećen član
Poruka
934
Svi smo bar jednom ,ako ne i milion puta, imali zelju da odemo u SKC da bi smo culi neke od omiljenih bendova, DJeva itd ... Mnogi su bili bar jednom , ako ne i milion puta, :D u SKC na nekom od mnogobrojnih koncerata i drugih kulturnih dogadjaja .

Dakle , kakvi su vasi utisci iz SKCa ? Sta bi ste promenili tamo ? Na cijem ste koncertu bili u SKCu ? Koga bi ste voleli da cujete u SKCu ? Jednostavno pisite bilo sta sto je vezano za SKC - atmosfera, ljudi , cena ulaznica , najava koncerata ...

Pozdrav svima ( koji vole Studentski Kulturni Centar :-D ) !
 
caos...pa pazi,ja sam "nova" u skc_u jer sam klinka...imam tek 16...ali mi je ok...
evo sutra idem na svirku i nadam se dobrom provodu.
drago mi je sto nije zabranjen ulaz za maloletne jer je to jedino mesto gde izlaze "grugaciji"ljudi...odnosno moj svet...xa!!!
sta da ti kazem...za sada mi je ok....a nije ni preterano skupo...
poZz........
 
da da...inace zidovi su najvazniji!!!!!
znate...ja obicno kada odem u skc sedim i blenem u zidove.Posto je mrak uvek ponesem neku lampicu,prem da moze da posluzi i svetlo sa telefona,i gledam zidove...i nekako,bas mi nedostaje npr.plava boja...ili jos bolje zelena...
mala sala....naravno...xa!
 
Mesto je skroz OK . Mada to nije obican klub , tu su uvek neki koncerti , ovek neko gostuje tako da je ulaz obicno preko 1000 dinara . Tako da i nije bas jeftino .

Po meni je isuvise mali , nemoze da stane vise od 3 000 ljudi ( odprilike ) . Tako da su obicno ( kad god odem ) velike guzve . Zadnji put sam bio kada je gostovao ASTRAL PROJECTION i jedva sam se provukao do velike sale .
 
U SKCu na svirkama je uvek neviđeno zagušljivo...nema ventilacije...
...prostor je loš za svirke i zbog onih stubova...
...a ljudi iz zadnjih redova teško da šta mogu da vide...
..uglavnom za svirke nije baš...
BGu nedostaje stvarno neki prostor isključivo za svirke,sa dobrom akustikom i dovoljno veliki...

Inače u skcu bila zadnji put,valjda na Exploitedu...
 

Back
Top