Radikalski divljaci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eraserhead

Ističe se
Poruka
2.374
Napadnut aktivista LDP-a
30. novembar 2006. | 15:49 | Izvor: B92, Beta
Zrenjanin, Babušnica -- Poslanik Srpske radikalne stranke Milorad Krstin u centru Zrenjanina napao aktivistu LDP-a, koji je u Urgentnom centru.

Krstin je aktivisti LDP-a ispred prostorija te stranke naneo povrede po glavi. Aktivista LDP-a potom je prebačen u Urgentni centar u Zrenjaninu, a slučaj je prijavljen i policiji. LDP je ranije naveo da su njihove aktiviste u Pančevu napali članovi Srpske radikalne stranke.

Prema ranijim navodima Liberalno-demokratske partije, bilo je već nekoliko napada na prostorije LDP-a, a počinioci su ostali nepoznati.

Radikal napao radnika u Babušnici

Predsednik opštinskog odbora SRS-a u Babusnici Predrag Živković lopatom nasrnuo na radnika Doma kulture Miljana Slavkovića.

On ga je napao zbog toga što je Slavković skinuo plakat Srpske radikalne stranke sa fasade Doma kulture. Među njima je zatim došlo do obračuna, zbog čega je intervenisala policija i privela ih u stanicu.

"Živković je lopatom jurio Slavkovića u centru Babušnice, zbog čega sam morao da pozovem policiju", izjavio je direktor Doma kultrue Zoran Veljković. On je dodao da ne dozvoljava da se lepe plakati bilo koje političke stranke na fasadi Doma kulture.
 
Овде не пише ко је почео физички сукоб, али пише да је цео проблем започео активиста ЛДПа који је цепао плакате СРСа.
 
Pa opet divljaci iz LDP-a ne postuju tudju imovinu i cepaju tj unistavaju tudje plakate . Normalno je da se taj poslanik SRS-a stavi u odbranu imovine svoje stranke. Posto aktivista LDP nije hteo da prestane , morao je malo da dobije preko ****** :D
 
Chávez:
Овде не пише ко је почео физички сукоб, али пише да је цео проблем започео активиста ЛДПа који је цепао плакате СРСа.
Opet lupas aktivista LDP a je napadnut u urgentnom centru u Zrenjaninu a radnik doma kulture koji je cistio fasadu u Babusnici je dobio lopatu (nigde ne pise stranacka pripadnost radnika)tako da nemoj izvrtati ako si glup nisi slep pa procitaj tekst.A i to tvoje opravdanje je bas simpaticno sad bi trebali posto je izborna kampanja i svakodnevno se lepe plakate i cepaju da sve partije organizuju jurisne odrede sa bejzbolkama (na lopate radikali imaju licencu zbog Tome) i da onda kad zalepe plakate vrebaju u trojkama ko ih cepa ili prelepljuje pa udri . :roll:
 
To su majmuni ti iz LDP-a.
Ja sam bila sa ljudima kada su na ponovljenim izborima lepili plakate za SRS i oblepili neke table od gradjevinara kojih ima 50 metara.
Bilo je vise nego pola prazno zato sto nismo imali vise plakata i onda kada smo zavrsili iz automobila su izasli aktivisti LDP-a koji su verovatno cekali dok zavrsimo i pored toga praznog prostora poceli lepiti plakate preko nasih.

Mi smo ih upozorili da to ne rade, zvali nasu centrali i onu su nam naredili da se povucemo posto su navodno ovi iz LDP-a imali nalog da prave takve stvari kako bi iscenirali sukob tj. kako bi na neki nacin privukli paznju medija, jadnici.

Mi smo kasnije dosli i ponovo postavili nase plakate.

Zao mi je sto ove godine necu biti u prilici da pomognem u ljepljenju :(

Postavlja se pitanje da li su ti iz LDP-a neki invalidi posto u zadnjih 4-5 susreta stalno oni dobiju po glavi i od SPSovaca i od radikala.
 
Стара је истина да су радикали дивљаци, али наш политички проблем су они који су компромитовали демократске снаге у Србији, а то је Коштун Југенд.
Радикали су само последица те компромитације.
 
Salvantis:
A ova tema je drasticno razlicita od threada "polucivilizovani radikali" koju je seraserhead postavio pre samo par dana, a onda pobegao kad sam mu dokazao koliki je licemer i lazov. Zato je zakljucavanje ove klo(v)n teme jedina opcija, a seraser moze da se vrati na onaj thread umesto da pravi "nove".

http://forum.krstarica.com/threads/125774
Их, бре "Мачор", ал си окрутан . :D :D :D
 
Него, мени није јасно нешто. Господин је сам себи скочио у уста постављајући тему која је против ЏГП. Хм... Да ли је то истина што сам чуо да у њему чучи прикривени активиста СРС? Мислим, све више ме подсећа на неког провокатора овде који је из СРС, а жели да ми мислимо да је из ЏГП.
 
Радикали су споредна тема у политичком животу Србије.
Окренимо се будућности!
Ево: Чеда је сад на ТВ-у изјавио да иде у Брисел са планом о визним олакшицама, пре свега за младе грађане Србије!
 
Eraserhead:
Radikali su u panici jer vide da nikada neće bitri na vlsti, odatle dolazi i ta divljačka agresija.:D

LDP je u panici posto vidi da nikada nece preci cenzus i uci u skupstinu, "donatorske" pare su potrosili i otuda razlog za ovakve teme.

Eraserhead stavi ovo na glasanje pa ces videti ko je u pravu, ja ili ti :D
 
Chedo Kokardic:
Pa opet divljaci iz LDP-a ne postuju tudju imovinu i cepaju tj unistavaju tudje plakate . Normalno je da se taj poslanik SRS-a stavi u odbranu imovine svoje stranke. Posto aktivista LDP nije hteo da prestane , morao je malo da dobije preko ****** :D
Stvarno sada si zablistao svojom maloumnoscu sa ovim postom :roll: znaci li to nesrecnice jedan da bi sada sve plakate od prvih izbora 90. pa do sada a bilo ih je dvadesetak raznih trebale da stoje jer je to necija imovina ?Mislim verujem da si ti navikao da zivis u govnima kad pises ovakve bolestine ali na sta bi licili gradovi kada bi plakat bio zasticena imovina neke partije koja se ne moze skidati ?
 
Када бих ја скупљао ваше бисере по овом форуму, мислим да би тема само заузела неколико страница. Зато господин Зрењанинац охлади мало, прст на чело и пази шта причаш.
 
Meni je jako zanimljivo da radikali odobravaju divljaštvo time najviše govore o sebi i svojoj civilizovanosti.

Sva sreća pa su oni svoje na vlasti oradili jer ovi što danas odobravaju ovo sutra će odobravati da policija ponovo bije građane.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top