РТС ПРЕТИ БАБИ

Јел му плаћате?

  • Плаћам

  • Јок ја


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Baba Višnja

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Кукуј дечице стигла баби претња да плати за телевизије уз струју. Струју ће плаћам а телевизија ми не треба. Телевизор ми служи да ставим столњак и дуње на исти. Принудно мож да ми узу гаће са жицу што сам окачила у авлије. Да видим ја тај закон који мене тера да то платим. Уосталом ће јавим оним на кабловске да ми искључу дебелог Тијанића а други канали нек остану. Тој ви је онај што су му масно променули закон да може бидне директор јопет сас средњу школу. Ђоле Буш му није раван. Боријо се сас баба Јулком за слободно новинарство. Кукуј дечице де ће остали сас факултет да раду кат ови сас средњу школу на директорска места. Ем узну од државу ем од 16.5% народа а сат оће и баби гаће са жицу да наплату. Е напунила сам танџару па нек дођу. Е вала ми доста тија њиових закона преко ноћи. Боље нек отпусту 3000 вишак па ће им бидне пара.
 
Плаћам баба, мора се, оће дечица уши да ми изгризу.
Мада бих Јок ја.
Само, пре него што пукнеш из танџару, прочачкај мало цев, немој да мора Тома да устане да ради.
a025.gif
 
Kaд среду телевизију ондак ћу платим. Обећали па нису. Оне две лепојке да обиђу и бабу ал немо да се ружно понашаду. 3000 вишак па пута дес иљаде колико дају слепцима ето им леба.
 
Baba Višnja:
Кукуј дечице стигла баби претња да плати за телевизије уз струју. Струју ће плаћам а телевизија ми не треба. Телевизор ми служи да ставим столњак и дуње на исти. Принудно мож да ми узу гаће са жицу што сам окачила у авлије. Да видим ја тај закон који мене тера да то платим. Уосталом ће јавим оним на кабловске да ми искључу дебелог Тијанића а други канали нек остану. Тој ви је онај што су му масно променули закон да може бидне директор јопет сас средњу школу. Ђоле Буш му није раван. Боријо се сас баба Јулком за слободно новинарство. Кукуј дечице де ће остали сас факултет да раду кат ови сас средњу школу на директорска места. Ем узну од државу ем од 16.5% народа а сат оће и баби гаће са жицу да наплату. Е напунила сам танџару па нек дођу. Е вала ми доста тија њиових закона преко ноћи. Боље нек отпусту 3000 вишак па ће им бидне пара.
101 post na ovako idiotski način, svaka čast na strpljenju...
 
Ne dam debelom Tijanicu ni banke!

Ja da mu placam pretplatu a on u talu sa Draganom Djilasom da zgrce bogatstvo na preprodaji reklamnih minuta za RTS. Znaci nije dovoljno sto RTS dobija pare iz budzeta, sto ima reklame nego treba jos i pretplatu da placam. E pa necu .

Nek otpuste visak radnika, nek sjebu ovu Tijanic/Dljias kombinaciju za pljacku reklamnih minuta na RTS-u i pare ce emsto u Djilasov i Tijanicev dzep ici u budzet firme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top