gettin drunk

Meni se nishta spec. nije dogadjalo, ali cu navesti situaciju u kojoj se nashao moj stric pre jedno 20 godina....
Chovek ode u "Pod lipom" sa prijateljima, napije se kao volina, budi se sledec dana, verovali ili ne, u ZAGREBU u nekom hotelu!!!!
Nema pojma ni dan danas kako mu se to desilo....
 
tudje iskustvo... ;) moja drugarica je na jednoj zurci popila bash dosta alkohola i zavukla se u neki ugao da povraca.prisao joj je jedan drug i prekinuo je u povracanju da bi igrali valcer.:( ona nije mogla da izdrzi pa mu je dok je igrala sa njim povracala preko ramena...:roll: zhiva istina! ;)
 
Bio sam sa par drugara u Budimpesti,bio je neki njihov praznik i svi su u hotelu igrali u balskim haljinama i frakovima.A mi smo se tako napili da smo ukrali konobarska dostavna kolica,stavili najpijanijeg od nas da legne na njih i onda smo ga vozali izmedju parova koji su igrali i zapanjeno nas gledali.A kada su nam oduzeli kolica,jedan drugar je skinuo cipelu i pododio sa njom televizor. :oops:
 
Moram jos nesto,pa makar me proglasili naj alkohilicarem na Krstarici.
Elem,ubijemo se, sto se kaze kao Nemci,i treba da kolima stignemo od Iriskog venca do Banstola.Ko poznaje taj put koji se i zvanicno zove partizanski put,sve mu je vec jasno.Put sastavljen od krivina tako da je vecini muka ako se vozi preko 40/h.
Medjutim,mi se vracamo iz diskoteke u Irigu i toliko smo pijani da niko nema hrabrosti da ode kuci da ga takvog vide roditelji.I odlucimo da idemo da spavamo u vikendicu jednog od nas.E sada nastaje svadja,jer svako od nas petorice,pijanih,hrabrih zeli da vozi.Raspravu presece vlasnik vozila,koji je usto i policajac i sedne za volan.Vozio je tako da smo svi zmurili,a on je usput povracao kroz otvoren prozor,jer je bilo letnje doba.Kazu da i bog cuva pijane,naravno dok se nesto ne desi.Ne bih zeleo da mi se takav dozivljaj ponovi.Nemojte ni vi pokusati,molim vas !
 
znam za pricu da su dve moje drugarice pekle dzigericu i pile djus votku. u jednom trenutku je jednoj pozlilo i otisla do klonje da povraca. posto to nije bila standardna pijanka i tu su bili matorci ove koja nije povracala, devojka je uzela da prikrije miris i u mesto paste za zube stavila u usta palmolivovu pastu za brijanje...! ;)
 
He.... Ja i drug smo se razbili za Novu u jednoj diskoteci u Apatinu pa smo napravili kondicioni trening ispred nje na oci svih zivih.... bilo je tu i trcanja i sklekova, i trbusnjaka,,,,, ma svega sto smo se setili a na kraju smo napravili i mali karate sparing posto on trenira karate, a ja sam trenirao........ To je bio BLAM covece !!!!!!!!!! :oops:
 
kada se probudite prilicno bolesni, polumrtvi, svi vas gledaju ko vanzemaljca, vi se ne secate ama bas nicega, u stvari znate da ste prethodno vece krenuli na zurku i to je sve sto je ostalo u vasoj memoriji, verujete da je bila luda zurka ali niko nema hrabrosti da vam isprica "koliko je luda bila" , i svi cute ko zaliveni i ne spominju. Oni cute , vi ne zapitkivate..... :lol: E tad definitivno znate da se nesto ludo odigralo i da ste zesce njesra napravili, al na zalost ga se ne secate, pa ne mozete da ispricate :lol:
 
bila sam na zurci skljockala sam fotoaparatom ko luda, cirkala ubitacne mixinge, snimala diktafonom kojekakve gluposti, sutradan sam zagrljena sa lavorom provela veci deo dana, da bih na kraju proveravajuci materijal skopcala da nisam napravila ni jednu glupost na zurci...!
 
timmy:
Jedne nove godine u vojsci sam se toliko napijo da sam tek drugog dosao sebi i to u stacionaru.

Jedne nove godine u vojsci sam se toliko napijo da nisam mogao da razvedem strazu.Ej komandir straze mrtav pijan sa 5 okvira municije! Mislim ja sam hteo da obavim svoju duznost al' kad me je stareshina video kako lelujam...sproveo me je do spavaone.Sreca nisam naebo...
:wink:
 
A jedared,odemo na vikendicu kod jednog prijatelja,popijemo sve sto je bilo(prvo vinjake,pa rakiju,pa pivo,pa na kraju kad vise nista nije bilo cak i kruskovac liker) i legnemo da spavamo.Kad smo se probudili,bili smo gladni,znate onaj osecaj istrugan zeludac...,ali nije bilo nista da se jede osim jedne konzerve sardine.E,onda se neko setio da od te konzerve skuvamo RIBLJU CORBU ! Dalje necu,opet mi je muka kad se setim.
 

Back
Top