Sta staviti u novogodisnji paketic???

maya..

Početnik
Poruka
28
Priblizava se Nova godina...Vreme je da pocnemo da razmisljamo kako da obradujemo voljene osobe!!!! I ujedno jedni drugima pomognemo u odabiru poklona... Prosle godine sam svom decku napravila paketic u koji sam mu pored glavnog poklona stavila jos 15ak sitnica.Vise se obradovao njima nego glavnom poklonu...Ali sta sada stavini i napuniti veliku kesu??? P.S.Gde ima da se kupi kostim mrazice :?: :?: :?:
 
Nisam video da li imaju kostim mrazice, za sada je ovo u ponudi:-D
ALi proveriću ovih dana.

f_lilitai_ebb0m_062f243a.jpg

f_bolnicari_ebb0m_49fdc9e2.jpg

f_sobaricai_ebb0m_254456c3.jpg
 
maya..:
Da ima neki normalan predlog pa da prihvatim

čekaj, kao ideja mrazice ti se nije svidela:mrgreen:
mislim da si ovom gornjom rečenicom diksreditovala virtuelne sagovornike od kojih si tražila ideje. Nakuckali ljudi onoliko strana, a ti ne smatraš nijedan predlog normalnim, i otvaraš novu temu. Šta ako ti se opet jave isti ljudi sa istim predlozima jer je tema praktično ista?
NA domu i porodici ima slična tema takođe, ali se odnosi na poklone svim članovima porodice, možda tu nađeš "normalan" predlog.
 
maya..:
Priblizava se Nova godina...Vreme je da pocnemo da razmisljamo kako da obradujemo voljene osobe!!!! I ujedno jedni drugima pomognemo u odabiru poklona... Prosle godine sam svom decku napravila paketic u koji sam mu pored glavnog poklona stavila jos 15ak sitnica.Vise se obradovao njima nego glavnom poklonu...Ali sta sada stavini i napuniti veliku kesu??? P.S.Gde ima da se kupi kostim mrazice :?: :?: :?:
Hm... :|
Nitroglicerin :D

Lupam, znam... he, sledeci put budi malo skromnija, pa umesto 15 sitnica stavi jednu, a ostale ideje sacuvaj. Tako narednih 15 godina neces morati mnogo da lupas glavu oko toga :lol:

Ne znam... otvarach za pivo?
 
maya..:
Priblizava se Nova godina...Vreme je da pocnemo da razmisljamo kako da obradujemo voljene osobe!!!! I ujedno jedni drugima pomognemo u odabiru poklona... Prosle godine sam svom decku napravila paketic u koji sam mu pored glavnog poklona stavila jos 15ak sitnica.Vise se obradovao njima nego glavnom poklonu...Ali sta sada stavini i napuniti veliku kesu??? P.S.Gde ima da se kupi kostim mrazice :?: :?: :?:

Veži samo crvenu mašnicu oko struka...ako ne nađeš kostim, mislim... ;)
 

Back
Top