NOKIA 7210 KAO DALJINSKI UPRAVLJACH ZA TV !!!?

  • Začetnik teme santa_claus
  • Datum pokretanja
santa_claus:
pre par dana sam chuo da postoji JAVA alikacija preko koje nokia 7210 (ili bilo koja nokija koja ima infra red) moze da sluzi kao daljinski za tv.Informacija je proverena ,a mene zanima jel josh neko chuo i da li zna odakle se moze skinuti ta aplikacija ... :?: :?: :?:
Jeste aplikacija ali nije java nego Symbian i radi samo na 3650, 7650, 6600 i svim ostalim nokijama sa Symbian operativnim sistemom! Za 7210 ne postoji. Inace radi super na skoro svim mogucim markama tv, video, dvd ili bilo koji kucni aparat koji ima daljinski moze da se kontrolise. Ja je koristim na 3650 i radi super do daljine otprilike 3 metra! :lol:
 
mzeljko:
Definitivno postoji ta aplikacija, naletio sam na nju na netu... mislim da je bilo na Nokia developer forumu...
Ali kao shto je neko vec rekao ic port je suvishe slab i domet joj je 0.5 do 1 m od tv-a
Takodje postoje i za komp. aplikacije koje rade preko bluetooth-a ali to naravno ko ima bluetooth karticu za komp
Domet na mojoj 3650 je 3-4 metra najvise a tako je i na ostalim nokijama sto se tice ove aplikacije! A za IC-port na kompjuteru i vezu sa telefonom i dalje je to 0.5 do 1 metra. Ko ima 3650-7650-6600 ili nesto slicno moze da skine TotalIR-remote na www.psiloc.com
ili http://my-symbian.com
:roll:
 

Back
Top