A SAD KAMPANJA

Ja video na TV-u to sa ovima iz G17 ali mi bio ugasen ton pa nisam cuo sta k_enjaju.
Prvo sam pomislio da mozda promovisu otvaranje bordela sa zivotinjama(ono kao na zapadu; sto je bila tema ovde pre neki dan) ;)
 
Малађа ако доведе и ту наказу Албијанића на ТВ, може одма да тражи посао ван политике.
Све се плашим да се већ није обезбедио
a234.gif

А то са животињама, нисам гледао, видео од Воје К, мисли то је пролаз. Дилеја.
 
Заборавих, Млађа ће нам сигурно уделити 13-у плату ! Нема да омане!
Мислим, нама, који смо на буђету Србије, хехе ... Кинта бре!
 
Lacibg:
Заборавих, Млађа ће нам сигурно уделити 13-у плату ! Нема да омане!
Мислим, нама, који смо на буђету Србије, хехе ... Кинта бре!
Čuo sam iz pouzdanih izvora da ćemo dobiti qr a c da izbijemo oči.
 
L.1:
Au ljudi šta li će nam sve obećati?
Dinkić danas mazi štene i brine se o životinjama.
Dana Drašković ukida BIU
.......lepo je počelo.
Ma smesan je ispao Dinkic danas...kao mazi stene.Voleo bih da ga je Dzukac i njega i Paskaljevica ujeo,reakcija bi bila odprilike...MI SE ZALAZEMO ZA ZASTITU ZIVOTINJA(AAAAVVVVV)MRSSSSS BREE DZUKELO!!!! :lol:
 
Ne vidim tu nikakvu slicnost izmedju PSS i LDP-a.
PSS je finansirao Karic parama gradjana Srbije koje je krao iz mobtela,a LDP finansiraju raznorazni kriminalci(tajkuni) i mozda neko iz inostranstva.
 
B.A.L.:
Kad vec pomenu Karica,PSS me podseca na LDP.Uz malo kapitala,dolara,evra, na rvim izborima doci ce se do nekog broja glasova kakvih takvih.A kad ne bude vise love kud koji mili moji....
Skroz ti je lose poredjenje.
LDP gradi infrastrukuru po celoj Srbiji i to jako ozbiljno i nema onaj bum ekefkat nego raste polako.
Dalje profil glasaca je bitno druigaciji kao i biracko telo na koje se puca.
Izuzetno se mnogo razlikuju.
PSS je vise podsecao na G17+ s tom razlikom sto je Karic bio nula sto se tice vodjenja stranke u odnostu na Mladju.
 
E slusajte vas dvojica Milance i Torente...kad sam rekao slicnost mislio sam sa finasijskog aspekta.Putem kapitala dodji do glasaca.Pa sta mislis otkud Cedi ovoliko para za silne bilborde i reklame po medijima svakih 5 min.?!
 

Back
Top