Kupovina kompjutera

Lyon forever

Početnik
Poruka
9
Ovako, htio bih kupiti novi komp, jer ovaj vec stvarno spada u kategoriju starih kanti.
Pa sta biste mi preporucili, vec sam pitao na sk-u ali htio bih jos necije misljenje.

Sto se tice novca, ne bih da cijena bude veca od nekih 1200 KM (600 evra), bez monitora.
 
JekaiGeorge:
Ja bih ti preporucila graficku karticu GeForce FX 5600 XT. Kod mene se super pokazala.
pozz
Em' si zagubila kalendar, em' si preporucila polutku (da ne kazem djubre) od kartice.
I gde nadje tu najsakatiju verziju majke ti?
Ovaka biser (preporuku) se nije mogao cuti ni kad je ta kartica bila aktuelna (svi su preporucivali ili 5200 ili 5700).
 
Lyon forever:
Ovako, htio bih kupiti novi komp, jer ovaj vec stvarno spada u kategoriju starih kanti.
Pa sta biste mi preporucili, vec sam pitao na sk-u ali htio bih jos necije misljenje.

Sto se tice novca, ne bih da cijena bude veca od nekih 1200 KM (600 evra), bez monitora.

Ako ne kupuješ monitor za 600€ možeš kupiti sjajan aparat. Svaki 7600 je za preporuku....
 
nek ti procesor bude najmanje na nekih 2 GHz ako je u pitanju Intelov a AMDov nek bude barem nekih 1.6-1.8 GHZ

RAMa nek bude najmanje 1 giga

Grafichka... ATI X600 npr. ne koshta puno,super radi

hard disk od nekih 80-100 GB u zavisnosti shta radish na tom kompu.

eto to je onako u grubo kako jedan obishan PC treba da bude.
 

Back
Top