Веза Рајка Даниловића и земунаца?

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
Данас је у свом кратком обраћању специјалном суду Александар Симовић изнео један јако занимљив детаљ - да га је током поступка пред Четвртим судом, за отмицу Мишковића, заступао главом и брадом Рајко Даниловић! Случајност?
 
Chávez:
Данас је у свом кратком обраћању специјалном суду Александар Симовић изнео један јако занимљив детаљ - да га је током поступка пред Четвртим судом, за отмицу Мишковића, заступао главом и брадом Рајко Даниловић! Случајност?

Морам признати да ми се тај лик уопште не свиђа, ништа му не верујем када прича, а осим тога увек имам утисак како је задригао да ће да повраћа, баш ми је одвратан...
 
Ништа мање од једнооког џека Миливојевића и других.
Пошто ће одма да буде да сам пијан или под дејством наркотика,
једноки миливојевић је до пре 5 година био са различитим погледима на свет(зрикав)
а пошто се наватао пара онда је исправио поглед.
Мислим да му је боље био док је био зрики бар је нешто видео,сада је скроз слеп у намери да се обогати.
То вам је професија у којој можете легално да лажете крадете дајете и примате мито и ништа,а слично је и са конобарима и таксистима,једино ми кувари ако јело загори има да нам одбију од плате...
 
eremita:
Морам признати да ми се тај лик уопште не свиђа, ништа му не верујем када прича, а осим тога увек имам утисак како је задригао да ће да повраћа, баш ми је одвратан...

И ја имам такав утисак.
Персонификација ђавољег адвоката на делу!
Да подсетим - Даниловић је у име Драшковића негде крајем 2002. поднео кривичну пријаву против др. Зорана Ђинђића због сарадње са Земунским кланом.
 
Ма јашта, само што неки никако неће да схвате... Па су им сви други криви кад су пукли дилови.
Одатле долази до логичких "неспоразума" по којима је Шешељ "киднуо у Хаг" (на робију са које се неће вратити), Легија је у дослуху са онима који су га осудили на неколико доживотних, а то што камере испред владе нису радиле је вероватно кривица неких тамо "нацоша" и "клерофашиста".
 

Back
Top