Веза Рајка Даниловића и земунаца?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Веза Рајка Даниловића и земунаца?

Primećen član Chávez (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Веза Рајка Даниловића и земунаца?

Данас је у свом кратком обраћању специјалном суду Александар Симовић изнео један јако занимљив детаљ - да га је током поступка пред Четвртим судом, за отмицу Мишковића, заступао главом и брадом Рајко Даниловић! Случајност?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Podrazumevano Re: Веза Рајка Даниловића и земунаца?

Citat Original postavio Chávez
    Данас је у свом кратком обраћању специјалном суду Александар Симовић изнео један јако занимљив детаљ - да га је током поступка пред Четвртим судом, за отмицу Мишковића, заступао главом и брадом Рајко Даниловић! Случајност?
    Морам признати да ми се тај лик уопште не свиђа, ништа му не верујем када прича, а осим тога увек имам утисак како је задригао да ће да повраћа, баш ми је одвратан...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Primećen član MAXIMUS ! (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ништа мање од једнооког џека Миливојевића и других.
    Пошто ће одма да буде да сам пијан или под дејством наркотика,
    једноки миливојевић је до пре 5 година био са различитим погледима на свет(зрикав)
    а пошто се наватао пара онда је исправио поглед.
    Мислим да му је боље био док је био зрики бар је нешто видео,сада је скроз слеп у намери да се обогати.
    То вам је професија у којој можете легално да лажете крадете дајете и примате мито и ништа,а слично је и са конобарима и таксистима,једино ми кувари ако јело загори има да нам одбију од плате...

Primećen član Great Old One (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2006.
    It was dark all around. There was frost in the ground When the tigers broke free.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    Морам признати да ми се тај лик уопште не свиђа, ништа му не верујем када прича, а осим тога увек имам утисак како је задригао да ће да повраћа, баш ми је одвратан...
    И ја имам такав утисак.
    Персонификација ђавољег адвоката на делу!
    Да подсетим - Даниловић је у име Драшковића негде крајем 2002. поднео кривичну пријаву против др. Зорана Ђинђића због сарадње са Земунским кланом.

Primećen član Chedo Kokardic (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Nije slucajnost Chavez vec dokaz da je to bila do ubistva Djindjica jedna ista mafijaska grupa koja se raspala i poubijala zbog sukoba interesa.

Jedni otisli levo a drugi desno . Prosto.

Primećen član Great Old One (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2006.
    It was dark all around. There was frost in the ground When the tigers broke free.
    Reputaciona moć
    0

Ма јашта, само што неки никако неће да схвате... Па су им сви други криви кад су пукли дилови.
    Одатле долази до логичких "неспоразума" по којима је Шешељ "киднуо у Хаг" (на робију са које се неће вратити), Легија је у дослуху са онима који су га осудили на неколико доживотних, а то што камере испред владе нису радиле је вероватно кривица неких тамо "нацоша" и "клерофашиста".

Slične teme

1. Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 20.02.2009., 22:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •