Shta da radish kad nishta ne radish?

  • Začetnik teme Roby girl
  • Datum pokretanja
R

Roby girl

Gost
:D :wink: :o :lol: :D :arrow: Vecina omladine- ovako kazem chisto radi reda mada znam da svi imaju taj problem- sedi kod kuce i smara se dok napolju sve vrvi od zivota? Dodushe to je normalno-ali shta da radish kad ti se sve smuchi? E o tome treba razgovarati i smisliti shta dalje. Dodju te faze i prodju ali shta raditi da ih pobedite- to mi treba da zakljucimo!!! Javljajte se pa da razmislimo o tome...
 
Bila je ovakva tema...prekopaj 1-2 stranice unazad.Pricali smo o tome,mrzi me da ponavljam...
s113.gif
 
neka je bila ali nije ista a mene isto ko i tebe mrzi da idem unazad ni 1 ni 2 ni 7 stranica ja ostajem tu gde sam a ti ako imash neki problem vezan za ovu temu reci slobodno pa da ti pomognemo- a ako nemash super blago tebi onda si jedna vrlo organizovana osoba.
 
Roby girl:
neka je bila ali nije ista a mene isto ko i tebe mrzi da idem unazad ni 1 ni 2 ni 7 stranica ja ostajem tu gde sam a ti ako imash neki problem vezan za ovu temu reci slobodno pa da ti pomognemo- a ako nemash super blago tebi onda si jedna vrlo organizovana osoba.

Sta radim kad nista ne radim???mmmmmmm....pa uzmem i pishem dnevnik...i bzv mislim o nekim malo "cudnim" temama....zivotu,kako je bezvrijedan,kako ljudi nikad nisu zadovoljni,kako se sve "vrti u krug",kako uvjek uradim ili kazem pogresnu stvar..i tako bla,bla smaram se i onda se trgnem, spremim i odem kod drugarice na kafu...
 
Opet prepucavanja na liniji Winter-Roby. Pa, ljudi... Drugarice, ako zelis da ostanes normalna na ovom forumu i da izadjes bes vecih trauma, nemoj nista da shvatas ozbiljno. Kada je ovde dosadno, ceo svet je malo nakiseo, mislim, svi su malo nervozni sto je ovde dosadno, pa kazu svasta. Ali ima primera kada se i iz rapsrava rodi nesto korisno (npr. ja i Keeper smo iz potpunog neslaganaj presli u potpuno uvazavanje i sad smo drugari - Keeper, ako ovo citas, pohvali me!!!) ali to je samo ako shvatis kako funkcionisu mozgovi po forumu.
 
Roby girl:
a shta ti radish Bleak? Poshto tvrdish da ti nikad nije dosadno.

Naravno da mi nikad nije dosadno jer ne znam gde cu pre.Uvek mogu da sviram,crtam pisem pesme...a kad nisam raspolozen ili kad nemam inspiraciju za umetnost onda lepo izadjem i prosetam sa nekim od prijatelja.I ne samo to...radim i 1000 drugih stvari i ne shvatam kako neko moze da se smara na taj nacin
s362.gif
 
oh, ok.


Pa... odacu vam tajnu... ja pisem ponesto. Ako sam bas inspirisana, napisem neku pesmu, koja je cesto sasvim glupa, ali ima i onih koje imaju smisla, recimo pesma koju sam skoro napisala, o tome kako je bilo napolju u jednom specijalno ljubavnom trenutku, i tako ti fazoni, ali onako, nista pateticno... Ili barem se nadam. A pisem i jedno skroz ne-maestralno epsko delo (nesto kao dugacka prica, koja se eventualno moze produziti u roman, ali nisam sigurna), ali bicete blagovremeno obavesteni.


I sviram.
 
Roby girl:
:D :wink: :o :lol: :D :arrow: Vecina omladine- ovako kazem chisto radi reda mada znam da svi imaju taj problem- sedi kod kuce i smara se dok napolju sve vrvi od zivota? Dodushe to je normalno-ali shta da radish kad ti se sve smuchi? E o tome treba razgovarati i smisliti shta dalje. Dodju te faze i prodju ali shta raditi da ih pobedite- to mi treba da zakljucimo!!! Javljajte se pa da razmislimo o tome...

Roby,zasto se ne registrujes?
 
Sasha85:
Roby girl:
:D :wink: :o :lol: :D :arrow: Vecina omladine- ovako kazem chisto radi reda mada znam da svi imaju taj problem- sedi kod kuce i smara se dok napolju sve vrvi od zivota? Dodushe to je normalno-ali shta da radish kad ti se sve smuchi? E o tome treba razgovarati i smisliti shta dalje. Dodju te faze i prodju ali shta raditi da ih pobedite- to mi treba da zakljucimo!!! Javljajte se pa da razmislimo o tome...

Roby,zasto se ne registrujes?

Pretpostavljam da ima slican ili isti problem kao Mike girl
s640.gif
 
guitarrr_babe:
oh, ok.


Pa... odacu vam tajnu... ja pisem ponesto. Ako sam bas inspirisana, napisem neku pesmu, koja je cesto sasvim glupa, ali ima i onih koje imaju smisla, recimo pesma koju sam skoro napisala, o tome kako je bilo napolju u jednom specijalno ljubavnom trenutku, i tako ti fazoni, ali onako, nista pateticno... Ili barem se nadam. A pisem i jedno skroz ne-maestralno epsko delo (nesto kao dugacka prica, koja se eventualno moze produziti u roman, ali nisam sigurna), ali bicete blagovremeno obavesteni.


I sviram.

Ajde postuj neku pesmu,ili mi posalji na mail,svejedno. Treba mi tekst na koji cu da radim muziku (ebi ga,moram da vezbam)

Please!
 
Murdered pain fades away,
Leaving you, like a shoe
Starts to ache, wide awake,
Bites the hand and again
Sounds are blnd, change my mind
Neverfelt, unrewind,
Life inside is life within,
Oh, my friend, it's not but sin
In the feast, kill the beast...

They yell "Kill the beast!"








Ako od ove gluposti napravis nesto - bolje da bude hit! Ako nekome treba objasnjenje, s obzirom da ovi stihovi nisu sasvim jasni, neka se javi. Mrzi me da pisem. Ali, sve ima svoj smisao!
 

Back
Top