Izvini, Karla, ali mi u Partnerstvu za mir!

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Izvini, Karla, ali mi u Partnerstvu za mir!

Glavna tužiteljka Haškog tribunala Karla del Ponte (Carla) „iznenadjena je i razočarana” odlukom NATO da Srbiju primi u program Partnerstvo za mir, izjavio je u sredu u Hagu njen predstavnik Anton Nikiforov.

„Tužiteljka je vrlo iznenadjena tom odlukom o kojoj nije bila konsultovana. Ona je razočarana, zato što ispada da je Srbija nagradjena za nesaradnju sa Tužilaštvom”, rekao je Nikiforov na redovnoj konferenciji za novinare u Tribunalu.

Nikiforov je najavio da će Del Ponteova u četvrtak otputovati u dvodnevnu posetu Sarajevu.

Prema njegovim rečima, glavna tužiteljka će u glavnom gradu BiH „imati važne sastanke” sa članovima Predsedništva BiH i visokim predstavnikom međunarodne zajednice Kristijanom Švarc-Šilingom.

http://excitement.blog.hr/slike/1621072080.jpg


Ako želite mirno da spavate ne otvarajte gornju adresu ni po koju cenu .
Posebno poseta gornje adrese nije preporucljiva osobama koje boluju od srcanih bolesti i maloj deci . :lol:
 
Јелте молим вас, да бих могао и ја да се радујем - убедите ме да то не мора да значи да ћемо се прукључити НАТО-у ???!!!
Плиз, реците ми да нећемо у НАТО !
a093.gif
 
Lacibg:
Јелте молим вас, да бих могао и ја да се радујем - убедите ме да то не мора да значи да ћемо се прукључити НАТО-у ???!!!
Плиз, реците ми да нећемо у НАТО !
a093.gif

Ево, показаћу да нисам тврдокоран цитрањем оних за које мислим да су најгори на политичкој сцени Србије. Односно њихове пароле

ОД НАС ЗАВИСИ
 
Може сада да цичи и дречи колико хоће........






не вреди.......а могу и да јој позајмим превозно средство наше учеснице на форуму Баба Вишње да брже стигне до Сарајева.........








лепа, свежа, брезова, лојем подмазана........само нека пичи.........
 
Great Old One:
Ево, показаћу да нисам тврдокоран цитрањем оних за које мислим да су најгори на политичкој сцени Србије. Односно њихове пароле

ОД НАС ЗАВИСИ
Знаш како, колега Матори. Мени је ово веома симптоматично ! Искрено ме је страх тога јер ови из прве (или друге), бем ли га, мислим на "демократе", сви редом су ми нешто привржени НАТО-у. Просто, хоћу да се сетим ко је био изричито против, а нико ми не пада на памет ?! И, може ли то, ето, само тако, или би се екстра морао питати народ ? Или избори, па они које смо бирали одлуче уместо нас?
 
eremita:
Може сада да цичи и дречи колико хоће........
не вреди.......а могу и да јој позајмим превозно средство наше учеснице на форуму Баба Вишње да брже стигне до Сарајева.......
лепа, свежа, брезова, лојем подмазана........само нека пичи.........
Комшија, молим те , пажљиво с том Карлином сликом ...Уплаши ме бре! Коса ми се дигла на глави! :D
 
Просто, хоћу да се сетим ко је био изричито против, а нико ми не пада на памет ?!

Радикали.
Ако други хоће у НАТО без референдума треба их узети у обзир као опцију за гласање.
А ако се жели референдум, рекох ти већ - од нас зависи. Ако смо дилеје да се фратернизујемо са онима који су нас бомбардовали, нека!

И још да додам - лукав је Воја. Сад да видиш кад "домаћи Американци" почну да гласају за "народњачки блок" :wink:
Тако је већ измајмунисао жуте демократе да подрже Устав. 8-)
 
eremita:
Може сада да цичи и дречи колико хоће........






не вреди.......а могу и да јој позајмим превозно средство наше учеснице на форуму Баба Вишње да брже стигне до Сарајева.........








лепа, свежа, брезова, лојем подмазана........само нека пичи.........

Ја сам тебе синко дала ту метлу за оно лишће у авлију а не да возиш Карлу сас њојзе до Сарајево. Ми смо у то пантнерство сас Руси и остали.
 
Korner zastavica:
Uuu, sta se sve dogodilo za vreme Vojinog premijerisanja...daleko bilo! Pu...pu...pu...

Донет Устав... знаш оно ћирилица, Војводина нема атрибуте државности, Косово део Србије, не помињу се геј удружења, Србија држава Срба и осталих грађана...
Срокан Богољуб коме је Живковићев министар Мики Маус враћао паре.
Постигнута сагласност око најбитнијих питања у земљи...
Смањене политичке страсти, осим наравно код изгубљених случаја који умеју једино да бацају упаљаче.

Паметноме доста.
 

Back
Top