Spasojević poklonio Čedi zlatni "Rolex"

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Kurir sreda 29. novembar
http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/V-01-29112006.shtml

"Posle izlaska iz CZ, gde je bio pritvoren zbog otmice Miroslava Miškovića, Dušan Spasojević poklonio je Čedi Jovanoviću zlatan "roleks", rekao je Milenković. On je juče, odgovarajući na pitanja, potvrdio i da su "kalašnjikovi" koje su članovi "zemunskog klana" nosili prilikom pokušaja atentata kod "Limesa" i ubistva premijera 12. marta 2003. godine isti oni koji su preuzeti iz Skupštine grada posle 5. oktobra 2000. godine.
- To su isti "kalašnjikovi" za koje je Čeda rekao da im brusimo brojeve ako ih koristimo u otmicama i ubistvima - u dva navrata je ponovio Bagzi."

Ovo nije iz Kurira -
Picture%20or%20Video1%202351.JPG

Ni ovo :
ap-ak-47.jpg
 
Ето како је Чеда једног свог идола продао другоме, за сићу. Зато је на са'рани плакао као себе да оплакује, како рече Тијанић.
Бар да му је Дућа поклонио неку дијамантску чуку, као што је она што је има Владимир Путин. Овако ништа :razz:
 
Ја мислим да онај бандит Багзи лаже. Као да неко поклања сатове ???

У ствари било је то овако :

Као сиромашни студент, запосли се преко омладинске ... Пошто тамо нема интелектуалних послова, наравно, црнчио је. Њему западне ношење празних гајбица. Жарко је желео да има сат, и тако је радио, радио, радио ... и зарадио и купио Ролекс.

А калашњикове ? Па он не зна ту реч ни да изговори.
Сигуран сам да је невин као
a207.gif
 
urospo:
Pa ako cemo realno, i zasluzio je Ceda ovakav poklon....nije mala stvar izvuci iz zatvora nekog ko je osumnjicen za otmicu i ko zna zasta sve jos.

Није мала ствар, мада не знам колико је то Чедина заслуга. У филму "Јединица" рекоше како је Спасојевић "пуштен под неразјашњеним околностима" :roll:
Сад, ако ћемо веровати "Јединици" :lol: :lol: :lol:

Одох да потражим адекватну тему о бламирању Бранкице зване Дубоко Грло :wink:
 
А кога смо заборалили?
Па није дућин поклањао само Чеди,
шта би са поклонима Аци Томићу чувеном?
Шта би са поклонима Радету Булатовићу ?
Па на крају шта би са поклонима неборисе тадији оном што је на црти?

Тиме што сада нападате Чеду само му повећавате популарност.
 
Jel ovo isto kao sto je Ceda savetovao placene ubice i mafijase da isbruse brojeve sa pistolja i automata? He he he...sramota da tako iskuni kriminalci to nisu znali,nego je Ceda morao da mi kaze. :D

Ja mislim da mu je Duca poklonio jos 10 Brajtlinga,zlatnih i 100 stanova,10 vili na ciriskom jezeru...i koji Majbah pride.
Samo ce to Bagzi da kaze,tamo negde na svedocenju oko 15. januara. :D

Jomini,ne razumem se u kola,ali akzu da je ovaj Majbah BABAROGA! :D:D
 
Mislim da je pre godinu dana, Press pisao o čoveku kome je Spasojević oteo sat i poklonio Čedi.
Čovek je, čini mi se, neki preduzimač, koji je radio na Dućinoj kući.
Tada je, preko novina javno tražio od Čede da mu vrati sat. Čeda je rekao da je to laž i da nikakav sat on nije dobio.
Koga ne mrzi neka izbunari taj članak. Ako postoji negde.
 
Немој да се љутиш, али је Дућа поклањао многима те ролексе има доста о томе у изјави његовог тадашњег адвоката Николе Ђогумовића који каже да је то било као на филму да му стигне по 20 комада и он подели својим момцима или пословним партнерима,што се чеде тиче он је само гурао нос где му није место,нејасно остаје зашто му је срушена кућа није само чедо љубави био заинтересован има ту још нечега
 
MAXIMUS !:
Немој да се љутиш, али је Дућа поклањао многима те ролексе има доста о томе у изјави његовог тадашњег адвоката Николе Ђогумовића који каже да је то било као на филму да му стигне по 20 комада и он подели својим момцима или пословним партнерима,што се чеде тиче он је само гурао нос где му није место,нејасно остаје зашто му је срушена кућа није само чедо љубави био заинтересован има ту још нечега
Имало је филмова, говорило се да је кућа пуна камера, споља и унутра.
Какав би то циркус био кад би се ти филмови појавили изненада.!
Зато су ту кућу и рушили, како би што боље нестали компромитујући материјали. :!:
 

Back
Top