HVALA VAM ŠTO PUŠITE....

SumiTara

Ističe se
Poruka
2.145
''Od kako su počeli da mi prodaju cigarete sa odštampanim nekrofobičnim upozorenjima na kutiji, u A4 formatu i u formi koja neodoljivo podseća na čitulju (još im samo moja slika fali), zaista pušim u manjim dozama i sa neuporedivo manje užitka. Ne zbog toga što mi je tek sad štetnost duvana došla iz dupeta u glavu, već iz prostog razloga što mi sa svakim pogledom na novi dizajn paklice raste gađenje spram licemerja najgore vrste. Kao da me je sam Veliki Brat pozvao u ispovedaonicu i dao mi ultimativno-testamentalni zadatak, koji ne smem ni da odbijem, ni da ispunim. Takva su pravila. E brate, prodaću ti ovaj krš od auta kad si baš toliko navalio, ali znaj da će na prvoj krivini da ti pukne osovina i survaćeš se u provaliju. Kapiraš, nema ti spasa, gineš sigurno. Ajde sad, daj novce i beži, a ako ipak kojim čudom preživiš, dođi sutra opet, imam za tebe nešto još fatalnije i ubitačnije.'', pronađen nečiji Blog, pa se setila:


[''Zapalite slobodno cigaretu, skratite sebi život...to je onaj deo života kada nećete smeti čak ni ono što ćete eventualno moći...'' (mislim da je D.Radović)

Kako ste vi reagovali na pomenuto sređivanje paklica?
 
Pravom pusacu to nece smetati...
a052.gif
 
SumiTara:
''Od kako su počeli da mi prodaju cigarete sa odštampanim nekrofobičnim upozorenjima na kutiji, u A4 formatu i u formi koja neodoljivo podseća na čitulju (još im samo moja slika fali), zaista pušim u manjim dozama i sa neuporedivo manje užitka. Ne zbog toga što mi je tek sad štetnost duvana došla iz dupeta u glavu, već iz prostog razloga što mi sa svakim pogledom na novi dizajn paklice raste gađenje spram licemerja najgore vrste. Kao da me je sam Veliki Brat pozvao u ispovedaonicu i dao mi ultimativno-testamentalni zadatak, koji ne smem ni da odbijem, ni da ispunim. Takva su pravila. E brate, prodaću ti ovaj krš od auta kad si baš toliko navalio, ali znaj da će na prvoj krivini da ti pukne osovina i survaćeš se u provaliju. Kapiraš, nema ti spasa, gineš sigurno. Ajde sad, daj novce i beži, a ako ipak kojim čudom preživiš, dođi sutra opet, imam za tebe nešto još fatalnije i ubitačnije.'', pronađen nečiji Blog, pa se setila:

Kakva divna tema!Prelepa!Pa draga damo,i holesterol ubija pa ga svi konzumiraju kroz hranu u raznim oblicima...Ko zeli da zivi vechno??!Pitanje je samo od chega cemo umreti,a ne da li cemo.ako dobijem rak grla znacu da je to od cigara a sta cemo sa onima koji ga dobiju a niti puse niti piju?Ja kazem:"Ziveo nikotin,masno meso,pivo i sex bez kondoma!"
 
SumiTara:
''Od kako su počeli da mi prodaju cigarete sa odštampanim nekrofobičnim upozorenjima na kutiji, u A4 formatu i u formi koja neodoljivo podseća na čitulju (još im samo moja slika fali), zaista pušim u manjim dozama i sa neuporedivo manje užitka. Ne zbog toga što mi je tek sad štetnost duvana došla iz dupeta u glavu, već iz prostog razloga što mi sa svakim pogledom na novi dizajn paklice raste gađenje spram licemerja najgore vrste. Kao da me je sam Veliki Brat pozvao u ispovedaonicu i dao mi ultimativno-testamentalni zadatak, koji ne smem ni da odbijem, ni da ispunim. Takva su pravila. E brate, prodaću ti ovaj krš od auta kad si baš toliko navalio, ali znaj da će na prvoj krivini da ti pukne osovina i survaćeš se u provaliju. Kapiraš, nema ti spasa, gineš sigurno. Ajde sad, daj novce i beži, a ako ipak kojim čudom preživiš, dođi sutra opet, imam za tebe nešto još fatalnije i ubitačnije.'', pronađen nečiji Blog, pa se setila:


[''Zapalite slobodno cigaretu, skratite sebi život...to je onaj deo života kada nećete smeti čak ni ono što ćete eventualno moći...'' (mislim da je D.Radović)

Kako ste vi reagovali na pomenuto sređivanje paklica?

Svidja mi se tvoj post. Odgovor sutra, spava mi se.
 
sada kao nisam pusac, a imala sam obicaj period od par meseci da palim po par dnevno jer svi oko mene puse i meni prelazi u naviku.. e to je ugl.bilo na moru, ali kada sam otisla u crnu goru i videla ono UMRI JER PUSIS (parafrazirano zbog dramatizacije) smucio mi se zivot. ali zato smo pusile svercovan eve i careliu drugarica na kojoj ne pise nista.
 
Mene to ne pogadja puno, s obzirom da sam nepusac. Srecom ni decko s kojim se vidjam ne pusi, pa me ni on ne gusi.
Kod kuce me gusi keva. Na poslu koleginice (neeee, cak ni po novom zakonu nisu uspeli da im zabrane ******* u kancelarijama!!!!!)
Ali vi pusaci jednostavno ne mozete da shvatite koliko je odvratan osecaj kada te neko gusi sa dimom od cigareta. Pogotovo u zatvorenom prostoru kao sto je kancelarija, gde moram da provedem 7 sati dnevno. To ni malo nije fer.....
 
Ja sam ko budala zatrovala nekoliko mladih godina, da ne kažem najlepših, sa cigarama. U pitanju je period od 14-te do 20-te. Sada mi je mnogo krivo jer sam shvatila koliko je to glupo i to je bacanje para i taj užitak koji ti daje taj dim cigarete ustvari ni ne postoji. To shvatiš kad prestaneš da pušiši primetiš da ti je vazduh sasvim dovoljan a da cigara samo kvari sve to.
 

Back
Top