lose strane prostitucije

i mene to interesuje-sta se ljudi smaraju da pljuju po prostitutkama-mislim da je to zbog toga sto ne mogu sebe da ocrne pa im je lakse da popljuju nekog drugog-po meni to je biznis kao i svaki drugi sem ako nije u pitanju prisilna prostitucija
i moras da imas petlju da radis to i da se suocavas sa sobom stalno koliko si gadnih muskaraca/zena imao u zivotu
 
Anonymous:
older:
i moras da imas petlju da radis to i da se suocavas sa sobom stalno koliko si gadnih muskaraca/zena imao u zivotu

manje vishe 'gadnih'...ali zamisli nekih agresivnih, neprijatnih...treba s tim izaci na kraj!


jeste....ko je lud da ide u skolu? gadni, agresivni profesori???? neee!!! pa gadne knjige??? UZAS!!
pa da radi? ne, samo ne to!!!! posten posao za platu?? ma gde....

:twisted: :twisted: :twisted:

klap, klap....prosto mi se srce cepa zbog nerijatnih musterija!!!
da li ste bre vi normali?
 
citajuci vase redove,zalim sto nisam zensko,bar zbog vas. :cry:
vi ste ludi :roll:
ako je prostitutka-neka to njoj,kad je vec tu zavrsila.
Ali lijepo misljenje nikad nece imati,niti moze,bez obzira je li gladna,bosa,zedna...
dobra dusa,djavo...
:evil:
 
Prostitucija je najstariji zanat na svetu,po meni to su devojke sto treba zaliti,a ne da se pljuju,one su primorane da se bave time od strane suprotnog pola.One nemaju veliku zaradu,ali imaju za jedan manji trosak.Drugi zaradjuje na njih,a ona je samo obicna masina sto rukuje drugi na nju.Ima i druge devojke koje su samostalne i one rade same za sebe,e mozda po njih treba da se pljuje,ali i po njih nebi trebalo zato sto ima pravo da radi ko sta hoce sa svojim zivotom.A verovatno da taj poso nije lak,ako malo bolje razmislite.
 
anakin:
Anonymous:
older:
i moras da imas petlju da radis to i da se suocavas sa sobom stalno koliko si gadnih muskaraca/zena imao u zivotu

manje vishe 'gadnih'...ali zamisli nekih agresivnih, neprijatnih...treba s tim izaci na kraj!


jeste....ko je lud da ide u skolu? gadni, agresivni profesori???? neee!!! pa gadne knjige??? UZAS!!
pa da radi? ne, samo ne to!!!! posten posao za platu?? ma gde....

:twisted: :twisted: :twisted:

klap, klap....prosto mi se srce cepa zbog nerijatnih musterija!!!
da li ste bre vi normali?

ti izgleda nisi normalna,poenta je bila lose strane prostitucije pa je svako lepo izneo sta misli o tome i mozda bi i ti mogla da kazes sta mislis o tome a ne samo da se tu nesto iznenadjujes i cudis!!! :x
 
KICA:
Older ti to meni napisa?
Ne Kico,nista licno,samo mi je muka od svih koji samo osudjuju druge a sebe ne usudjuju da pogledaju.U pravu je bio onaj Isus kad je branio Mariju Magdalenu-bludnicu i rekao:"Ko je bezgresan neka baci prvi kamen" ali ovi ovde to ne mogu da razumeju a svi kao neki vernici do bola :D
Ja se s tobom u potpunosti slazem
 
Mnogi ne krecu od sebe,da su oni u tu situaciju sta bi radili,jer svako pitanje koje se postavi bilo gde znaci,da bi odgovorio na njega valjda sebe stavljas u tu situaciju i tako vidis i odgovor.Po meni je tako.
 
osudjujem to sto smatrate da je prostitucija maletne normalna i da bi se svaka zena time bavila da se nadje u ne znam kakvoj situaciji.
ono sto sam ja pokusala da kazem je da se uvek moze ici u skolu i uvek se moze pronaci kakav-takav posao. takodje, moze se malo pristedeti i ziveti skromno...ne mora se po svaku cenu zivetu u gradu npr!

evo citam pricu ove devojke sa sela. pa cekaj, ko je tera da ostane u gradu? ona je izabrala da se bavi prostitucijom da se ne bi vracala u selo? i to je ok? meni nije.

a znas zasto? zato sto sam bila u prilici da nemam izvor prihoda, u inostranstvu. isla sam u skupu skolu na koju se u odlazile sve pare, zivela sam sama. i sta sam radila? pa radila sam!! u restoranu, za sankom, svirala po restoranima (bila sam u muzickoj skoli). da li mislis da je meni bilo lako? pa nije! uvek postoji nacin da zaradis za stan i za hranu, a da se pritom ne spustis toliko nisko da se prodajes.
zato nemam razumevanja za prostitutke koje zapravo zele da zive iznad svojih mogucnosti.

uzgred, sta je kod mene nenormalno? vi vredjate celu zensku populaciju vasim postovima.
 
KICA:
Prostitucija je najstariji zanat na svetu,po meni to su devojke sto treba zaliti,a ne da se pljuju,one su primorane da se bave time od strane suprotnog pola.One nemaju veliku zaradu,ali imaju za jedan manji trosak.Drugi zaradjuje na njih,a ona je samo obicna masina sto rukuje drugi na nju.Ima i druge devojke koje su samostalne i one rade same za sebe,e mozda po njih treba da se pljuje,ali i po njih nebi trebalo zato sto ima pravo da radi ko sta hoce sa svojim zivotom.A verovatno da taj poso nije lak,ako malo bolje razmislite.


Izvolt procitaj ponovo i ukljuci mozak,molim te.
 
KICA:
KICA:
Prostitucija je najstariji zanat na svetu,po meni to su devojke sto treba zaliti,a ne da se pljuju,one su primorane da se bave time od strane suprotnog pola.One nemaju veliku zaradu,ali imaju za jedan manji trosak.Drugi zaradjuje na njih,a ona je samo obicna masina sto rukuje drugi na nju.Ima i druge devojke koje su samostalne i one rade same za sebe,e mozda po njih treba da se pljuje,ali i po njih nebi trebalo zato sto ima pravo da radi ko sta hoce sa svojim zivotom.A verovatno da taj poso nije lak,ako malo bolje razmislite.


Izvolt procitaj ponovo i ukljuci mozak,molim te.

Jao zaboravio "e" dastavim izvini.
 
KICA:
KICA:
KICA:
Prostitucija je najstariji zanat na svetu,po meni to su devojke sto treba zaliti,a ne da se pljuju,one su primorane da se bave time od strane suprotnog pola.One nemaju veliku zaradu,ali imaju za jedan manji trosak.Drugi zaradjuje na njih,a ona je samo obicna masina sto rukuje drugi na nju.Ima i druge devojke koje su samostalne i one rade same za sebe,e mozda po njih treba da se pljuje,ali i po njih nebi trebalo zato sto ima pravo da radi ko sta hoce sa svojim zivotom.A verovatno da taj poso nije lak,ako malo bolje razmislite.


Izvolt procitaj ponovo i ukljuci mozak,molim te.

Jao zaboravio "e" dastavim izvini.

A ovde pa da rastavim,isvini jos jednom.
 
pa ok.........mislim svako ima pravo na svoj izbor!
samo sto je razlika u tome sto neko od vas rece.....prinudna prostitucija,i prostitucija po sopstvenom izboru!
mislim da je o tome tesko razgovarati,jer to je jedan totalno drugaciji sloj ljudi,kojima cilj opravdava sredstvo,i koju misle da je novac ona lepsa strana zivota...!
 

Slične teme


Back
Top