lose strane prostitucije
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: lose strane prostitucije

Guest

Podrazumevano lose strane prostitucije

shta vi mislite

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

A zar ima dobrih? :?

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    A zar ima dobrih? :?
    Uze mi rech iz usta... Jedina 'dobra' stvar je shto se stiche materijalna dobit, a verujem shto se svega ostalog tiche da vrag dodje po svoje... no kao shto sam vec rekla na tu temu.. svako ima pravo na izbor.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

rekli bi nasi : pos'o ko pos'o, ni ja ga ne volim ali moram da ga radim. Pa jedna od laksih poslova rekao bih, hm, cini mi se da ne treba da se kupuje nikakva sirovina, zar ne?

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Ne treba ti pocetni kapital... ne placas poreze...

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: lose strane prostitucije

Oziljci na dusi se najteze brisu.Obraz nema cenu.

Kapris
    Guest

Citat Original postavio chou
    Oziljci na dusi se najteze brisu.Obraz nema cenu.
    Za one koji imaju dushu... i obraz.

Guest

dobro.....ali zasto su ljudi najcesce gnevni kada se pomenu prostitutke? zasto se uvek raspale strasti, nije dovoljno reci 'ok, neko tako zivi, ja ne, njegova stvar', nego se cesto sipa drvlje i kamenje?

older
    Guest

Podrazumevano

i mene to interesuje-sta se ljudi smaraju da pljuju po prostitutkama-mislim da je to zbog toga sto ne mogu sebe da ocrne pa im je lakse da popljuju nekog drugog-po meni to je biznis kao i svaki drugi sem ako nije u pitanju prisilna prostitucija
    i moras da imas petlju da radis to i da se suocavas sa sobom stalno koliko si gadnih muskaraca/zena imao u zivotu

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio older
    i moras da imas petlju da radis to i da se suocavas sa sobom stalno koliko si gadnih muskaraca/zena imao u zivotu
    manje vishe 'gadnih'...ali zamisli nekih agresivnih, neprijatnih...treba s tim izaci na kraj!

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    manje vishe 'gadnih'...ali zamisli nekih agresivnih, neprijatnih...treba s tim izaci na kraj!

jeste....ko je lud da ide u skolu? gadni, agresivni profesori???? neee!!! pa gadne knjige??? UZAS!!
    pa da radi? ne, samo ne to!!!! posten posao za platu?? ma gde....

klap, klap....prosto mi se srce cepa zbog nerijatnih musterija!!!
    da li ste bre vi normali?

dowla
    Guest

Podrazumevano

citajuci vase redove,zalim sto nisam zensko,bar zbog vas.
    vi ste ludi
    ako je prostitutka-neka to njoj,kad je vec tu zavrsila.
    Ali lijepo misljenje nikad nece imati,niti moze,bez obzira je li gladna,bosa,zedna...
    dobra dusa,djavo...

KICA
    Guest

Podrazumevano

Prostitucija je najstariji zanat na svetu,po meni to su devojke sto treba zaliti,a ne da se pljuju,one su primorane da se bave time od strane suprotnog pola.One nemaju veliku zaradu,ali imaju za jedan manji trosak.Drugi zaradjuje na njih,a ona je samo obicna masina sto rukuje drugi na nju.Ima i druge devojke koje su samostalne i one rade same za sebe,e mozda po njih treba da se pljuje,ali i po njih nebi trebalo zato sto ima pravo da radi ko sta hoce sa svojim zivotom.A verovatno da taj poso nije lak,ako malo bolje razmislite.

older
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio anakin
    Citat Original postavio Anonymous

jeste....ko je lud da ide u skolu? gadni, agresivni profesori???? neee!!! pa gadne knjige??? UZAS!!
    pa da radi? ne, samo ne to!!!! posten posao za platu?? ma gde....

klap, klap....prosto mi se srce cepa zbog nerijatnih musterija!!!
    da li ste bre vi normali?
    ti izgleda nisi normalna,poenta je bila lose strane prostitucije pa je svako lepo izneo sta misli o tome i mozda bi i ti mogla da kazes sta mislis o tome a ne samo da se tu nesto iznenadjujes i cudis!!! :x

KICA
    Guest

Podrazumevano

Older ti to meni napisa?

older
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio KICA
    Older ti to meni napisa?
    Ne Kico,nista licno,samo mi je muka od svih koji samo osudjuju druge a sebe ne usudjuju da pogledaju.U pravu je bio onaj Isus kad je branio Mariju Magdalenu-bludnicu i rekao:"Ko je bezgresan neka baci prvi kamen" ali ovi ovde to ne mogu da razumeju a svi kao neki vernici do bola
    Ja se s tobom u potpunosti slazem

KICA
    Guest

Podrazumevano

Mnogi ne krecu od sebe,da su oni u tu situaciju sta bi radili,jer svako pitanje koje se postavi bilo gde znaci,da bi odgovorio na njega valjda sebe stavljas u tu situaciju i tako vidis i odgovor.Po meni je tako.

anakin
    Guest

Podrazumevano

osudjujem to sto smatrate da je prostitucija maletne normalna i da bi se svaka zena time bavila da se nadje u ne znam kakvoj situaciji.
    ono sto sam ja pokusala da kazem je da se uvek moze ici u skolu i uvek se moze pronaci kakav-takav posao. takodje, moze se malo pristedeti i ziveti skromno...ne mora se po svaku cenu zivetu u gradu npr!

evo citam pricu ove devojke sa sela. pa cekaj, ko je tera da ostane u gradu? ona je izabrala da se bavi prostitucijom da se ne bi vracala u selo? i to je ok? meni nije.

a znas zasto? zato sto sam bila u prilici da nemam izvor prihoda, u inostranstvu. isla sam u skupu skolu na koju se u odlazile sve pare, zivela sam sama. i sta sam radila? pa radila sam!! u restoranu, za sankom, svirala po restoranima (bila sam u muzickoj skoli). da li mislis da je meni bilo lako? pa nije! uvek postoji nacin da zaradis za stan i za hranu, a da se pritom ne spustis toliko nisko da se prodajes.
    zato nemam razumevanja za prostitutke koje zapravo zele da zive iznad svojih mogucnosti.

uzgred, sta je kod mene nenormalno? vi vredjate celu zensku populaciju vasim postovima.

KICA
    Guest

Podrazumevano

Prostitucija je najstariji zanat na svetu,po meni to su devojke sto treba zaliti,a ne da se pljuju,one su primorane da se bave time od strane suprotnog pola.One nemaju veliku zaradu,ali imaju za jedan manji trosak.Drugi zaradjuje na njih,a ona je samo obicna masina sto rukuje drugi na nju.Ima i druge devojke koje su samostalne i one rade same za sebe,e mozda po njih treba da se pljuje,ali i po njih nebi trebalo zato sto ima pravo da radi ko sta hoce sa svojim zivotom.A verovatno da taj poso nije lak,ako malo bolje razmislite.

Izvolt procitaj ponovo i ukljuci mozak,molim te.

KICA
    Guest

Podrazumevano

Jao zaboravio "e" dastavim izvini.

KICA
    Guest

Podrazumevano

Jao zaboravio "e" dastavim izvini.
    A ovde pa da rastavim,isvini jos jednom.

anakin
    Guest

Podrazumevano

pa da...ali to o cemu pricas je trgovina zenama i sigurno nisam luda pa da osudjujem zene koje su primorane na to i koje nemaju mogucnost da se nekom obrate za pomoc.

Guest

Podrazumevano

zanimljivo da je rech samo o zenskoj prostituciji ovde! postoji i muska zar ne!
    (btw da li muski prostituti stoje na ulici i nude usluge? kod nas recimo? u stvari verovatno tran/homo da..?)

Guest

Podrazumevano

pa bash da sve zive lose (finansijski)... pogledaj recimmo www.diskrecija.com (ako josh postoji sajt), pa poslovna pratnja...obrati paznju na cene..a i to su kao sve neke skolovane obrazovane devojke...
    mozhda je nekom lakse da se 'prodaje' nego da ide u shkolu..a i uvek ima posla..

Zainteresovan član emy_331 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

pa ok.........mislim svako ima pravo na svoj izbor!
    samo sto je razlika u tome sto neko od vas rece.....prinudna prostitucija,i prostitucija po sopstvenom izboru!
    mislim da je o tome tesko razgovarati,jer to je jedan totalno drugaciji sloj ljudi,kojima cilj opravdava sredstvo,i koju misle da je novac ona lepsa strana zivota...!

Slične teme

1. Dobre i loše strane držanja pasa
    Autor rea_612 u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 11.01.2015., 14:52
  2. Dobre i Lose strane naseg grada Kraljeva.
    Autor AleksandarJelic88 u forumu Srbija
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 09.04.2010., 11:21
  3. DOPING U SPORTU? Vase misljenje - DOBRE strane - LOSE strane
    Autor domenico u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 02.11.2004., 17:01
  4. Lose strane
    Autor VictorySun u forumu Arhiva
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 10.01.2004., 01:10

Pravila za slanje poruka