Dan zastave - proglašenje "nezavisnosti"......

prof.Grof

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.596
POKRET 'SAMOOPREDELJENJE' NAJAVIO DEMONSTRACIJE
27.11.2006 8:24 PRIŠTINA (Tanjug) - Ekstremni pokret kosovskih Albanaca ''Samoopredeljenje'' najavio je utorak da će 28. novembra, na Dan zastave Albanije, organizovati opšte demonstracije na Kosovu i Metohiji.Međutim, na taj dan Vlada Kosova će proglasiti nezavisnost.
Kako je rečeno na konferenciji za novinare, povod za demonstracije jesu ''laži koje Vlada Kosova plasira narodu Kosova u vezi sa rešavanjem statusa''.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jedno je sigurno, Kosmet nikada neće biti nezavisno. To zna i "vlada" Kosmeta, ali to zna i većina šiptara..........
Ali ono što je zabrinjavajuće je to što Vlada u Beogradu, takođe zna o kakvom je statusu reč ali vešto prikriva od šire javnosti širom Srbije. Sve ovo govori da će konačni status Kosmeta biti za narod i sa jedne i sa druge strane - neprihvatljiv........

I onda sve iz početka..............
 
Siptari danas slave svoj nacionalni praznik, tzv "dan zastave"......celo Kosovo se crveni od njihovih barjaka, sa orlovima.....vojnici KFORa su, zbog pretnji, povuceni u kasarne.....

I , sta je preduzela vlada, povodom te bruke??
Napisala je "ostro pismo" :):):)......u kojem kaze, da su siptari nevaljali i bezobrazni, jer, eto , nemaju pravo da slave nacionalne praznike , bez dozvole skupstine Srbije.......:):)

Cujem da je na Kosovu zavladala opsta panika posle tog ljutitog pisma................

Ma da.........KOSOVO JE SRBIJA !!!!!!!!!
 
E... inagadadavida, da su Kinezi bili tako skeptični i defetistički nastrojeni kao ti danas, nikada ne bi dočekali da Hong Kong i Makao (Macao) ponovo budu kineski, kao što će za par godina biti i Tajvan (Taiwan)...
Libanon nikada ne bi dočekao povlačenje Sirijske i Izraelske vojske...
Ali, šta vredi, ti si toliko ubeđen u svoje stavove...
 
DraGo70:
E... inagadadavida, da su Kinezi bili tako skeptični i defetistički nastrojeni kao ti danas, nikada ne bi dočekali da Hong Kong i Makao (Macao) ponovo budu kineski, kao što će za par godina biti i Tajvan (Taiwan)...
Libanon nikada ne bi dočekao povlačenje Sirijske i Izraelske vojske...
Ali, šta vredi, ti si toliko ubeđen u svoje stavove...

Uporedjivati Kinu i Srbiju je , zaista neozbiljno..........smesno cak......
Uporedjivati mogucnosti najmnogoljudnije zemlje sveta, stalnog clana SB, jedne od svetskih supersila, da ostvari neka svoja prava............sa Srbijom, iscrpljenom , unistenom ,i malom toliko da moze da stane u pola manjeg Kineskog grada cela,je utopija........bajka, lebdenje u oblacima, i neprihvatanje realnosti...............

Liban poznajem odlicno, s obzirom da sam tamo ziveo relativno dugo.......Nikada Libanci ne bi ,kao sto i nisu isterali Siriju iz Libana, ( Izrael se povukao mnogo ranije ) .......da je to ovisilo od njih.........Sirijce su iz Libana isterali amerikanci, montiranim atentatom, koji je sluzio kao povod..........Inace, sto se Libanaca, koji su divan narod, ali slabasan u komparaciji sa Sirijom, nikada ne bi uspeli da isteraju Sirijce iz drzave

Napoko, vidis da ne mogu da se rese Palestinaca na Jugu Libana, koji su im rak rana, ko nama siptari.................

Pa, ono sto ti gledas kao defetizam , za mene je realnost..........ono sto je za tebe mogucnost, za mene je lebdenje u oblacima........a ja se trudim da ostanem na planeti zemlji.........od nebeskih varijanti, nismo videli vajde do sada
 
Crveno, crveno, crveno crveno je boja ljubavi.......Crveno crveno ,crveno....Crveni smo draga Ja i Ti
f014.gif
 
al bundy:
Najmesniji su likovi koji upredjuju Srbe sa Jevrejima ili Kinezima po principu "ako moze Ronaldinjo da bude najbolji igrac sveta zasto ne bi mogao i ja kad isto imam dve noge i deset prstiju na njima "

:D :D :D :D :D

E, ovo ti je stvarno dobro poredjenje :D :D :D :D

Mora da odem do FK "Seceranac", na Adi, da im objasnim, da , ako moze Chelzi ili Barsa da osvoji kup shampiona , nema razloga da i oni to ne urade :D :D :D

Nemoj da su defetisti i malodusni..........od danas da se pozdravljaju sa:" dogodine u Ligi Shampiona" :D :D :D :D :D
 
Oni se večeras raduju, klikuju, proglašavaju za "svojom" zemlju Nemanjića. Srbi.............
Vrše nužde u hramu sv. Spasa, zapišavaju svako mesto koje je istorijsko za nas Srbe.............
Traže bilo kojeg Srbina koga bi prematili i bacili pored puta.............

Šta je...............

Gde je Srbija gde smo mi...........
 
DraGo70:
E... inagadadavida, da su Kinezi bili tako skeptični i defetistički nastrojeni kao ti danas, nikada ne bi dočekali da Hong Kong i Makao (Macao) ponovo budu kineski, kao što će za par godina biti i Tajvan (Taiwan)...
Libanon nikada ne bi dočekao povlačenje Sirijske i Izraelske vojske...
Ali, šta vredi, ti si toliko ubeđen u svoje stavove...
:lol: Kineza imas jednu miliardu.Da prdnu svi u isto vreme izazvali bi ekolosku katastrofu sa posledicama po citavu Asiju.Srba imas mozda sedam miliona,bas smo sila.
 
inagadadavida:
bajo , dobio si neki napad???? :confused:
Sto ne sednes veceras u auto ,i sa stotinak kila eksploziva ne dignes jedno stotinak siptara , sa sve zastavama u vazduh???........to bi bilo junacki.....a ovo blebetanje preko neta, je zezalica :D

p.s.

Sta su ti cigani krivi ??? :confused:




A i ti kada ih tako voliš što se sa Grofom - "ciganišeš" , svađaš..........
 
prof.Grof:
Oni se večeras raduju, klikuju, proglašavaju za "svojom" zemlju Nemanjića. Srbi.............
Vrše nužde u hramu sv. Spasa, zapišavaju svako mesto koje je istorijsko za nas Srbe.............
Traže bilo kojeg Srbina koga bi prematili i bacili pored puta.............

Šta je...............

Gde je Srbija gde smo mi...........

Kunem vam se u sv. Vasilija Ostroškog, neka svi pročitaju............., ne daj Bože da se bilo kom mom bratu dogodi večeras nešto loše na Kosmetu..........

Najebaću se majke 100 šiptara i cigana........, to vam Grof reč daje - i tako mi Bog pomogao
Koji si ti skot.Pa sta su ti cigani sad krivi zbog Kosova :confused: .Evo ja cu ti otkriti tajnu gde ima siptara u Srbiji pa skupi kesu pa se pokazi :D .Nemoj samo da kupujes burek kod njih,mogao bih i da ih nalupas malo.
 
sumnjivo lice:
Koji si ti skot.Pa sta su ti cigani sad krivi zbog Kosova :confused: .Evo ja cu ti otkriti tajnu gde ima siptara u Srbiji pa skupi kesu pa se pokazi :D .Nemoj samo da kupujes burek kod njih,mogao bih i da ih nalupas malo.

1997 godine su cigani molerisali............, 1998 godine su cigani primljeni u miliciju..........., 1999 godine su cigani krali sve po Prištini i sve Srbe ( pošto su muslimani) prodavali šiptarima.....................

Mi smo Srbi, čista nacija, svi kojima nije "čista" krv - srpska.............

MARŠ IZ SRBIJE............
 
prof.Grof:
1997 godine su cigani molerisali............, 1998 godine su cigani primljeni u miliciju..........., 1999 godine su cigani krali sve po Prištini i sve Srbe ( pošto su muslimani) prodavali šiptarima........................, konji ...........

Mi smo Srbi, čista nacija, svi kojima nije "čista" krv - srpska.............

MARŠ IZ SRBIJE............
Deckonja lekovi, lekovi,i samo lekovi,tako je govorio Marks.Moras da pijes nesto za svoje zdravlje.Verovatno cujes neke glasove u glavi koji za sve krive cigane :D .Sutra kod chikaDr
bice ti verovatno lakse.
P.S.1997,1998,1999 dok su kazes cigani krali,srpska policija je cuvala Veliki Trnovac kao Fort Knox,pitam se samo zasto.Nije sve u zutom,ima nesto i u belom :D
 
prof.Grof:
Oni se večeras raduju, klikuju, proglašavaju za "svojom" zemlju Nemanjića. Srbi.............
Vrše nužde u hramu sv. Spasa, zapišavaju svako mesto koje je istorijsko za nas Srbe.............
Traže bilo kojeg Srbina koga bi prematili i bacili pored puta.............

Šta je...............

Gde je Srbija gde smo mi...........

Kunem vam se u sv. Vasilija Ostroškog, neka svi pročitaju............., ne daj Bože da se bilo kom mom bratu dogodi večeras nešto loše na Kosmetu..........

Najebaću se majke 100 šiptara i cigana........, to vam Grof reč daje - i tako mi Bog pomogao

hahah!!!
e jadnice...
sta ces da uradis, da skupis 100 ortaka pa da napadnete neku ciganjsku decu?
ili ne, ipak niste toliki smradovi, napascete neko 2 zene....mislim, njih je 2, a vas dvojica sami...
a tebi moze da pomogne jedino ustanova zatvorenog tipa, a ne bog...
 

Back
Top