Insajder - propast emisije

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Kako komentarisete cinjenice, koje je izneo Vucic, da se tek danas otkriva kako su Tadic i Bagzi suradjivali?

Kakvi su komentari na sliku Djindjica i Gumara?

Ja licno iz svega ovoga naslucujem da Tadic stoji iza cele stvari u vezi ubistva Djindjica.

(zamoljavam istrenirani tim od 4-5 clanova foruma da namerno ne skrecu ovu temu i zapocinju medjusobnu svadju kako bi dali alibi moderatoru za zatvaranje)
 
anntaylor:
Kako komentarisete cinjenice, koje je izneo Vucic, da se tek danas otkriva kako su Tadic i Bagzi suradjivali?

Kakvi su komentari na sliku Djindjica i Gumara?

Ja licno iz svega ovoga naslucujem da Tadic stoji iza cele stvari u vezi ubistva Djindjica.

(zamoljavam istrenirani tim od 4-5 clanova foruma da namerno ne skrecu ovu temu i zapocinju medjusobnu svadju kako bi dali alibi moderatoru za zatvaranje)

Више пута сам писао да су управо људи којима се данас суди били у веома блиским везама и са З.Ђ. и са ДС-ом, тако рећи заједно су радили на истом "пројекту" обарања С.М. Добро се зна да су стизали за тај "пројекат" кофери
лове преко Мађарске. Тако да се може рећи да су сви они заједно били плаћени СПОЉА да одраде обарање С.М. - е сада, питање свих питања је КО ЈЕ НАРУЧИО УБИСТВО ПРЕМИЈЕРА . Скоро могу да тврдим да то није било ко из мафијашких кругова.

Само глуп човек може да помисли да је супер-даса и да ће да искористи мафију па да их онда шутне - то је тотално погрешна процена. Код људи "са ону страну закона" владају далеко моралнија правила понашања. Не можеш да улетиш у њихове шеме а да их после испалиш - таква "издаја" се скупо плаћа.
 
Па то је добро познато. Шта више треба да се каже, па да се схвати ко су и какви су челници ДС-а? Мислим, коментар више није потребан јер је овај народ схватио какав је ДС, а то ће показати и на изборима.
 
Ovde su se neki vodili onim "ko je najvise profitirao od smrti zrtve".

Takva teorija u kontekstu ovih dogadjaja je smesna, ali ako se time vodimo, u ovom slucaju to je bio Tadic, jer je brzo dosao do funkcije predsednika DS-a, time i do funkcije predsednika drzave.
 
Mada su i surcinci profitirali.Svi su svedoci saradnici i slobodno razvijaju "biznis" i danas a bili su u momentu pre ubistva Djindjica prilicno ugrozeni od zemunaca koji su hteli da ih pociste.Ovako zemunski klan je pociscen i skinut im je sa grbace.
 
Nigde, niko, nikada, ni u sudu, ni van njega,nije pomenuo Tadica u vezi sa ubistvom Djidjica, sem genijalci , amateri politicki analiticari sa krste :):):):):)

Pa, ljudi , vi ne znate, gde vise da mlatarate, ko grogi bokser :)

Receno je ko je bio upoznat sa atentatom , ko je direktan ucesnik u ubistvu , i moze da se nasluti , a i pokazace se , ko je inspirator.........na ove gluposti, mozete da dodate, recimo, sto da ne , naprimer, da je Zorana ubila keva, u sprezi sa snajkom, a da su joj pomogli mali Zoranov sin i cerka........ne bi me i to zacudilo da ovde procitam jednog dana.........
 
Torrente-BG:
Znaci da je Tadic jedan nesposobnjakovic.
Al su ispalili narod u Srbiji ovi iz DS-a kada su u kampanji prikazali Tadica kao vrlo sposobnog i tako ga prevarom naroda doveli na vlast.
kao sto su i ovi iz DSS ispalili narod um kampanji poredstavljajuci Kostu kao "postenog" kao sto su ovi iz G17+ ispalili narod predstavljajuci kao Mladju kao "ekonomsko cudo" kao sto su ovi iz SRS ispalili narod predstavljajuci svoje lidere kao nekog ko ce zastiti srpske interese...
sve se slazem.
 
_Milanche_:
meni vrlo ne deluje...covek je maneken i tu je kraj...da mi pitas da li je za takvo nesto sposoban Kosta,Maldja jesu sposobni su slazem se.
Ali Tadic tesk da je sposoban za tako ozbiljne stvari.

Dobro prica o Tadicu je cisto u kontekstu komentara da je kriv onaj koji je najvise koristi imao od ubistva Djindjica.
A to da je Tadic najobicniji tikvan stoji.Mislim da ova zemlja nikada glupljeg predsednika nije imala.
A ovo Maldja....to ti je Mladja Dinkic?
Dinkic je namazan i prefrigan nevidjeno.Uz to voli vlast i moc vise nego leba da jede.
Jako,jako je los.
 
Torrente-BG:
Dobro prica o Tadicu je cisto u kontekstu komentara da je kriv onaj koji je najvise koristi imao od ubistva Djindjica.
A to da je Tadic najobicniji tikvan stoji.Mislim da ova zemlja nikada glupljeg predsednika nije imala.
A ovo Maldja....to ti je Mladja Dinkic?
Dinkic je namazan i prefrigan nevidjeno.Uz to voli vlast i moc vise nego leba da jede.
Jako,jako je los.
imala je vece tivane ali nije to tema...jeste to je Mladja.
 
inagadadavida:
Nigde, niko, nikada, ni u sudu, ni van njega,nije pomenuo Tadica u vezi sa ubistvom Djidjica, sem genijalci , amateri politicki analiticari sa krste :):):):):)

Pa, ljudi , vi ne znate, gde vise da mlatarate, ko grogi bokser :)

Receno je ko je bio upoznat sa atentatom , ko je direktan ucesnik u ubistvu , i moze da se nasluti , a i pokazace se , ko je inspirator.........na ove gluposti, mozete da dodate, recimo, sto da ne , naprimer, da je Zorana ubila keva, u sprezi sa snajkom, a da su joj pomogli mali Zoranov sin i cerka........ne bi me i to zacudilo da ovde procitam jednog dana.........

Pa znas sta?Ja sam od samog pocetka sumnjao na njegovu zenu.Koknula ga da pokupi osiguranje.Znas ono,kao u americkim filmovima.A niko na nju ne sumnja. ;)
 
U ubistvo je , ponovo se pokazuje i dokazuje umesan direktno i najbolji prikan Voje mlohavog, njegov :" dragi moj Aco"........i jos neki clanovi kabineta tadasnjeg predsednika, a mozda i on, Sto ja licno mislim da je vrlo verovatno..........ali, cim padne sa vlasti, i cim se DSS opet smesti u autobus kojim je i stigau u skupstinu petog oktobra, i Kostunica ce da odgovara na mnoga neprijatna pitanja
 
Kosta i Mladja su jako losi ljudi ali izuzetno sposbni ljudi.Tadic je maneken ali vrlo se dobro ukpala u pricu sa pomenutom dvojicom.Verovatno cemo imati situaciju u sledecoj vladi gde ce DS imati najvise poslanika i ministara a najmanje vlasti.
Mada ja licno podrzavam formiranje takve vlade bez obzira na svo lose misljenje koje imam o polenutim akterima jer je to trenutno najmanje losa moguca varijanta u Srbiji.
 

Back
Top