Mozda

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
I samo mozda!

Nikada neshvatis,sta ove reci znace!A,znace i vise nego sto ti razumeti mozes!
Cekao sam suvise dugo!Cak isuvise dugo da otvorim srce svoje i budem jos jedan u nizu,koji su pred tobom pali.A,pao sam najdrazi moj!Jos onog dana kada sam prvi put tebe video.Osetio stisak tvoje ruke.I cuo tvoj barsunasti promukli glas.
I sda kada ti svu istinu priznajem i kazem:(ti si taj)ocekujem da razumes.Ali nerazumes jedini moj.Nista ti nerazumes.Ljutis se mene krivs.Govoris da sam slab plasljiv da se bojim ljubavi,ponovnog susreta,sebe,tebe.Da bojim se!?
Nisu godine tvoje te koje su bitne.Nije daljina ta sto nas razdvaja.
slicnost i bliskost koja kao stras se siri i preti pre i nego sto shvatimo jedan drugog.Ona moze,moze da nas razdvoji!
Jedini moj:Ti si kao i ja!Letis,padas ponovo se nadas juris posrces ponovo se uzdises!
Ali uvek sam i nezadovoljan kao i ja.Jer nema nikog da te voli,nikog da bude kao vecnost uz tebe!Nikog da te nocima ljubi onako kako ti mastas!Ja ti to mogu dati!Ti mozes to od mene uzeti i uzvratiti!
Koliko dugo.................................mili moj!??
To je pitanje i to je zagonetka koja mi mira neda i mene od tebe suvise udaljúje.Strah da te jedini moj neizgubim i pre nego sto uspem da te u srce zauvek zakljucam!
Ipak ti znas kao i sto ja znam!
da te volim i da ti svu srecu zelim jedini moj.
samnom ili bez mene.Svejedno je!

Mozda,mozda ipak nekada shvatis ove reci.Razliku koja je minimalna ali maksimalna i koju ja nikada necu preci.I sebi dopustiti da skinem okove sa srcam svoga i priznam sebi da sam rodjen drugaciji i da sem tebe nikog voleti neci.
Oprosti mi i pored svega mucicu sebe i dalje sa nekom koja je sve sto nisi ti mili moj
 
Jao ja sam isuvise gadljiv na ove stavi a i malo sam konzervativan... Ne bih da pocnem da vredjam zato odgovorite coveku... Slab na ovakve stvari nerviram se aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
o boze...
g022.gif
 
sinmbad:
Topmodelsice aj objasni mi u par reči da ne čitam celu temu :wink:

Zaljubljen je u decka, i vrlo precizno i detaljno je opisao svoja osecanja, obracajuci se, kao, tom decku. A onda je napisao da to sve sto je napisao tek treba da prizna sebi jednog dana.I onda mi je malo cudno i zanimljivo i neobicno kako je uspeo da smisli tako detaljno da otvori dusu, i na kraju da kaze da to tek treba jednog dana da prizna sebi..... Kad je vec to tako detaljno objasnio, kako to da to nije vec priznao sebi? A ako nije siguran da to sad prizna sebi, onda kako moze da bude siguran da bas to treba da pizna sebi?
 
Bustura:
Oprosti mi i pored svega mucicu sebe i dalje sa nekom koja je sve sto nisi ti mili moj

Kako te nije sramota?I sutra ces se tako ozeniti nekom jadnom devojkom, napraviti joj dete, ziveti sa njom, govoriti joj da je volis, i kad skupis muda da sebi priznas, onda ces priznati i njoj i deci i sve ce biti sjajno?! Moci ces da nastavis da se volis sa svojim deckom i neces se vise muciti. A ona? :twisted:
 
Pa sta ce covek kada voli i ono i ovo... pa nije jedini. A nije zakonom zabranjeno. Samo ti Bustura voli i budi voljen, samo pazi da nesvesno ne povredis nekolicinu neduznih.
 
Gazdarica:
Ahahaha, sta ginjasvinja lupi i ostade ziv... :lol: :lol: :lol:
Ae, Bustura je deklarisani biseksualac i u VR i u RL...
Ma boli mene uvo da li je biseksualac ili homoseksualac, nemam nista protiv toga, svako ima svoje opredeljenje, ali krajnje je neposteno biti sa nekim i pri tom se muciti, kako on sam kaze...Stavi se u poziciju da si u vezi sa nekim koga volis i mislis da i on/a tebe voli, i zivis sa tim ubedjenjem, a onda ti on/a jednog dana prizna da se sa tobom samo mucio/la! Krajnje ponizavajuce!
 
A ne, ne, ne, nemoj se sad izvlaciti.. Lijepo si ga u prethodnom postu napao/la da ce sutra da ozeni neku jadnu djevojku, napravi joj dijete i bla, bl,a a ovamo pati za nekim muskarcem...
Kod Busture stvari ne stoje tako... On je jako iskren, rekla bih i previse...
Daj mu sansu da ga upoznas, prije nego ga osudis...
Nebitno za sta...
 
Nije problem u polovima, homo i biseksualizmu, ako si na to mislila kad kazes da sam ga napala...Stvar je upravo u tome sto nije iskren! A lazi ne mogu da se pravdaju nemanjem snage da se sebi prizna nesto si u stanju da priznas na javnom forumu.
Nemoj da se ljutis, samo me nervira nepravda i ljudska sebicnost...
 
topmodelsica:
Zaljubljen je u decka, i vrlo precizno i detaljno je opisao svoja osecanja, obracajuci se, kao, tom decku. A onda je napisao da to sve sto je napisao tek treba da prizna sebi jednog dana.I onda mi je malo cudno i zanimljivo i neobicno kako je uspeo da smisli tako detaljno da otvori dusu, i na kraju da kaze da to tek treba jednog dana da prizna sebi..... Kad je vec to tako detaljno objasnio, kako to da to nije vec priznao sebi? A ako nije siguran da to sad prizna sebi, onda kako moze da bude siguran da bas to treba da pizna sebi?
Aha :roll: e hvala ti,na pomoći :wink: nemam komentar na sve ovo 8-)
 

Back
Top