Потврђено Чедомир Јовановић није налогодавац убистава у Београду
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Потврђено Чедомир Јовановић није налогодавац убистава у Београду

Primećen član MAXIMUS ! (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Потврђено Чедомир Јовановић није налогодавац убистава у Београду

Велибор Ћировић преживели из возила у коме су стрељана браћа Шљукић потврдио
    да чедо љубави није налогодавац убиства браће Шљукић,тачно је да је то убиство имало везе са политичким налогодавцем али није то био чеда нити су Шљукићи убијени због чланства у странкама бившег решима Спс-а и Јул-а.
    Ћировић додаје да тих дана Шљукић је преко Бошка Радоњића( са златибора бившег повратника из САД-а и мафијаша из Гамбино краим фемили ,Готијевог сарадника и првог уз Кавају Српског терористе и ловца на Тита)упознао Вељу Илића који га је касније упознао са млохавим (како га марко вожд крсти).Шљукић је на неколико митинга покушао да се наметне млохавом као тутор, вукао га је за руку кроз масу итд.
    Пошто се млохави уплашио покојног Шљукића који је са собом водио стално 100
    жестоких момака,млохави се пожалио током једне вожње р.б и а.т да му скину са врата Шљукића а они су то рекли дући или легији који су то једва и чекали јер је дућа био љубоморан на име које је Шљукић имао а и на то што га је он неко време прозивао да је сељак из медвеђе.
    Тако да је обична лаж да је Чедомир Јовановић наручиоц,чеда је по убиству питао некога ко је из зашто убио браћу Шљукић .
    Ћировић још додаје да је пошто је преживео стрељање иститиван у полицији и да му је после недељу дана одређен притвор и да је након тога експресно осуђен да је отео неки мотор који је он капарисао а није исплатио до краја а да је власник мотора сарадник полиције и да су му сместили да му затворе уста.Сада му нуде амнестију да подржи аутостоперову причу пред специјалном судом,што је он одбио.
    Значи аутостопер лаже мали периоца и ловокрадица Јоца нису добри режисери!
    Небојша Павковић упозори Шљуку преко генерала Грујице Давидовића комаданта Ужичког корпуса коме је Шљука у току бомбардовања био пратиоц,шта му се спрема али Шљукић остао при својој трвдњи [FONT=Arial Black]то су све мишеви,[/FONT]
    дућа је сељак из медвеђе а легија је обијач бутика,[FONT=Arial Black]Мишеви појели мачку![/FONT]
    Poslednji put ažurirao/la MAXIMUS ! : 27.11.2006. u 19:31

Primećen član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Потврђено Чедомир Јовановић није налогодавац убистава у Београду

Ovo je tačno , sve što si napiso je tačno.Sve ovo ja znam i isto tako bih napisao kao što si ti....

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Потврђено Чедомир Јовановић није налогодавац убистава у Београду

Нисам рекао све Ћировић каже да је недељу дана пред убиство Шљуку неко звао телефоном и да је овај питао који Душан а када је са друге стране неко рекао Спасојевић,Шљука му је рекао ко си сад па ти,да ли се ми познајемо,не ? па што ме онда зовеш и спустио слушалицу.Да је након тога легија преко ових прашинара из јавне наредио константно претресање Шљукића,возила куће,локала итд,
    зато је Шљука наредио својим људима да више не носе оружије.
    Такође Ћировић додаје да је Шљука имао много боље обезбеђење али да су их отерали ови из службе да су им покупили дозволе за оружије итд,све је то организовао инспектор са трећег оделења укп-а Слободан Пажин.
    Онда је све већ било лако,треба рећи да дсс и млохави покушавају да своје грехе подметну другима и то Срс-у и Лдп у,а и осталим колатералним онима који су дупљаци као Човић.

Primećen član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Tačno.................., tačno.............

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio MAXIMUS !
    Нисам рекао све Ћировић каже да је недељу дана пред убиство Шљуку неко звао телефоном и да је овај питао који Душан а када је са друге стране неко рекао Спасојевић,Шљука му је рекао ко си сад па ти,да ли се ми познајемо,не ? па што ме онда зовеш и спустио слушалицу.Да је након тога легија преко ових прашинара из јавне наредио константно претресање Шљукића,возила куће,локала итд,
    зато је Шљука наредио својим људима да више не носе оружије.
    Такође Ћировић додаје да је Шљука имао много боље обезбеђење али да су их отерали ови из службе да су им покупили дозволе за оружије итд,све је то организовао инспектор са трећег оделења укп-а Слободан Пажин.
    Онда је све већ било лако,треба рећи да дсс и млохави покушавају да своје грехе подметну другима и то Срс-у и Лдп у,а и осталим колатералним онима који су дупљаци као Човић.
    Значи,СРС-у и ЛДП-у не преостаје ништа друго,већ да формирају заједничку коалицију...

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Него,Максимусе,где си ти то све прочитао или чуо?

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

На сахрани браће Шљукић је адвокат породице у опроштајном говору рекао:
    Нису браћа били криви да тако буду убијени они који су им судили биће кажњени
    по божијим а и по људским законима.Како смо видели све је тако и било.
    Кажу да су се кумови Матовићи,братство Шљукић и фамилија Пејовић (шљука по мајци )и остали бројни пријатељи заклелели да неће се смирити док све који су знали извршили,учествовали или помогли у убиству Шљукића небуди кажњени,по људским или божијим законима.У прилог томе ти његови ујаци су довели неке тзв."железничаре" профи из Русије да пензионишу легију и остатак банде али да су ови то сазнали и да су их протерали из Србије....знајући за то колико су они крвно сви везани колико им крвана освета дуго постоји као обичај истичем сумљу да ће ова подметачина проћи осим ако се не праве блесави да се Власи не би досетили?

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jedite_kod_Joa
    Него,Максимусе,где си ти то све прочитао или чуо?
    Из средстава јавног информисања,телеграф са краја септембра 2002 године итд.
    Него Јое што то тебе интересује?Ваљда је битно да се истина сазна?
    Или је битно да се неком затворе уста?Па небоји се више нико мачака а ни сова,
    шта смо све прошли,ратове беду криминалце бомбардовање дос итд па чега има просечан човек у Србији да се плаши? Смрти,Затвора?Па то је ништа у односу на живот који водимо и смо Срби жирафе са кратким вратом само нисмо диносауруси!

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jedite_kod_Joa
    Значи,СРС-у и ЛДП-у не преостаје ништа друго,већ да формирају заједничку коалицију...
    Искрено сумљам да ће до тог доћи,али сада је лдп мање зло од дс и дсс.

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Из средстава јавног информисања,телеграф са краја септембра 2002 године итд.
    Него Јое што то тебе интересује?Ваљда је битно да се истина сазна?
    Или је битно да се неком затворе уста?Па небоји се више нико мачака а ни сова,
    шта смо све прошли,ратове беду криминалце бомбардовање дос итд па чега има просечан човек у Србији да се плаши? Смрти,Затвора?Па то је ништа у односу на живот који водимо и смо Срби жирафе са кратким вратом само нисмо диносауруси!
    Зато те и питам.

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Искрено сумљам да ће до тог доћи,али сада је лдп мање зло од дс и дсс.
    А,да не претерујеш мало?

Primećen član
    Učlanjen
    22.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

На сахрани браће Шљукић је адвокат породице у опроштајном говору рекао:
    Нису браћа били криви да тако буду убијени они који су им судили биће кажњени
    по божијим а и по људским законима.Како смо видели све је тако и било.
    Кажу да су се кумови Матовићи,братство Шљукић и фамилија Пејовић (шљука по мајци )и остали бројни пријатељи заклелели да неће се смирити док све који су знали извршили,учествовали или помогли у убиству Шљукића небуди кажњени,по људским или божијим законима.У прилог томе ти његови ујаци су довели неке тзв."железничаре" профи из Русије да пензионишу легију и остатак банде али да су ови то сазнали и да су их протерали из Србије....знајући за то колико су они крвно сви везани колико им крвана освета дуго постоји као обичај истичем сумљу да ће ова подметачина проћи осим ако се не праве блесави да се Власи не би досетили?

Tačno, neki su od njih bili obučeni u "belo"..., zna se zbog čega....

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

У емисији инсајдер на Б92 Б.Кајганић потврдила да Багзи није направио добар "дил"
    тиме што је постао сведок сарадник,имајући у виду шта се десило заштићеном сведоку Вукојевићу а нарочито имајући у виду да је Б.Кајганић повезана са ловокрадицом Јоцом и Р.Б па ваљда жена зна.Она каже да је 40 година била боља понуда за аутостопера са ишчашеним ногама, него:
    [FONT=Arial Black]Дед мен вок он д јелов лаин [/FONT] ,сада када је то јавно речено видећемо да ли су мали перица,млоха итд толико безобзирни да истог ...или ће смислити неки перфидан начин да га се реше?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sad ce grof da kaze... aferim

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Нисам повезан са истим стварно, ваљда видиш да сам ја сингл екшн.
    А шта мислиш има ли истине у томе?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zezam bre brate .. vis da se svi prze veceras....

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ок да смањим мало ово са дсс и млохавим,ловокрадицом јоцом,р.б а.т јер далеко је јануар?Или ко их... мислим пита за мишљење нека се они мало сада прже?
    Ипак сам ја кувар а и да ми не прегоре пре времена а и ја да пазим да не изгорим прсте,стигла нека опрема ,Данке дојчланд!

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nemo bre' da smanjujes nista, volim konstruktivnu prichu. a za ono ko ih... u pravu si, politika je jalova rabota za normalne ljude.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

taman teo da pitam joma a on zatvori temu da i njega nisam terao da pise nesto. mozda me zato banovao koliko ono puta jom ?

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ih... Ali biće još, biće...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

neće brate... sad sam zavrsio skolu, provalio me eraser, to mosh samo da sanjas

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Хвала администраторима што су ми дозволили да кажем шта мислим,ако неком још то буде од користи супер ако не ништа "то је била моја дужност ако ме се сете за дан безбедности сете ако не то је била моја грађанска дужност"(Балкански шпијун) .Можда то и није истина ко зна али сам бар слободно изнео своје спекулације, предпоставке и мишљење.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Коме су битни побијени криминалци?Па,наши ментори Амери имају у великим градовима посебне полицијске јединице којима је једини посао да пококају окореле криминалце-повратнике,ухваћене на делу!И ником ништа!8)

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

I ne samo Ameri,samo ovde se radi o političkim podmetanjima.
    Te čeda naručio,te čeda ih naučio i ko zna kakve gluposti.
    Jasno je svima da je to klasična zloupotreba,svaka nova vlada misli da je pametnija od predhodne umesto da uče na greškama oni ponavljaju greške,sve sami ponavljači!

Učlanjen
    02.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio marlon
    nemo bre' da smanjujes nista, volim konstruktivnu prichu. a za ono ko ih... u pravu si, politika je jalova rabota za normalne ljude.
    Па јасна ствар ово је добровољан готово хуматитаран рад на едукацији нашег омладине,будућности ове земље.Мене је тетка заклела да се не бавим политиком.
    А нарочито теча,ха-ха-ха,ко зна разумеће!

Slične teme

1. Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 13.04.2009., 23:28
  2. Потврђено
    Autor nojkic_problem u forumu Politika
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.06.2008., 19:26
  3. Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 09.05.2008., 22:57
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.10.2006., 02:06

Pravila za slanje poruka