Peticija i Moleban

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Širom Srbije članovi i simpatizeri SRS,kao i ljudi dobre volje, potpisuju peticiju za STOP HAŠKOM TRIBUNALU i održavaju Moleban za zdravlje dr.Vojislava Šešelja,kome je haški tribunal oduzeo jedino pravo od Boga,pravo na život.
Za par dana prikupljeno je više od 500000 potpisa.Građani ,bez obzira na političko opredeljenje,potpisuju za život čoveka,zato što su ugrožena njegova ljudska prava.
Stop haškoj tiraniji.Sloboda Šešelju.
 
drbob:
Širom Srbije članovi i simpatizeri SRS,kao i ljudi dobre volje, potpisuju peticiju za STOP HAŠKOM TRIBUNALU i održavaju Molibden za zdravlje dr.Vojislava Šešelja,kome je haški tribunal oduzeo jedino pravo od Boga,pravo na život.
Za par dana prikupljeno je više od 500000 potpisa.Građani ,bez obzira na političko opredeljenje,potpisuju za život čoveka,zato što su ugrožena njegova ljudska prava.
Stop haškoj tiraniji.Sloboda Šešelju.

Каже се Молебан
 
drbob:
Hvala Aleksandre2,evo ispravio sam u naslovu,ali to je nebitno,jer se ovde radi o čoveku,radi se o Voji.
U subotu 02.12. u 14h zakazan Miting SRS ispred američke ambasade u Beogradu.

Митинг испред каубојске јазбине је одличан политички потез СРС-а. Надам се да САД неће покренути све могуће везе да ЗАБРАНЕ ТАЈ ПРОТЕСТ.

Војиславу Шешељу МОРАЈУ ВРАТИТИ СВА ОДУЗЕТА ЉУДСКА ПРАВА !
 
Потписао сам петицију, као и сви чланови моје породице. Мислим да ову петицију неће потписати само они који су против Србије и српског народа.
 
Ма не. Не бих ја њу на ломачу него на Теразије па сваки Србин да јој опали пар шамара. Њој бих придружио и оне три "даме"
 
no_problem:
Ма не. Не бих ја њу на ломачу него на Теразије па сваки Србин да јој опали пар шамара. Њој бих придружио и оне три "даме"
Nemojte da vređate ženski rod,jer one ne pripadaju ljudskom rodu.
Bože pomozi Šešelju.
 
Mislim da dzaba trosite olovku...sto se tice poteza SRS-a ako se ubrzo ne dozovu pameti i ne promene kampanju koju ce bazirati na "socijaslnoj demagogiji" ne smesi im je ocekivani rezultat.
Ljude u Srbiji danas zanimaju njihovi egzitenicijalni problemi a ne ishrana V.Seselja pa i njegova prava...
 
A da...Zaustavio me neki šugavi deda pre par dana na ulici,kod inex-a da potpišem za Šešelja...
Sreća njegova pa sam bio raspoložen,tako da sam mu samo opsovao majku...

Vjekoslave,očekujemo te na Surčinu,u crnoj kesi za đubre !
 
Kira Neris:
A da...Zaustavio me neki šugavi deda pre par dana na ulici,kod inex-a da potpišem za Šešelja...
Sreća njegova pa sam bio raspoložen,tako da sam mu samo opsovao majku...

Vjekoslave,očekujemo te na Surčinu,u crnoj kesi za đubre !


Ne mogu da verujem da moze s toliko mrznje da postuje... Ne mora sloboda, ali bas da zelim da umre...
 
_Milanche_:
Mislim da dzaba trosite olovku...sto se tice poteza SRS-a ako se ubrzo ne dozovu pameti i ne promene kampanju koju ce bazirati na "socijaslnoj demagogiji" ne smesi im je ocekivani rezultat.
Ljude u Srbiji danas zanimaju njihovi egzitenicijalni problemi a ne ishrana V.Seselja pa i njegova prava...

Ma idi,da mu je neko vezao usta i ruke pa da protestvujem,ali ovako... Evo sad ću ja da prestanem da dišem,a vi plačite.
 

Back
Top