Smrt - tabu tema
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Smrt - tabu tema

Zainteresovan član Рабин (avatar)
    Učlanjen
    19.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Smrt - tabu tema

Telohranitelj Voje Koštunice ubio čoveka.
    Da li će odgovarati? Sumnjam!
    Da li Voja mirno spava? Siguran sam.
    Doke bre tako!
    ž

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: Smrt - tabu tema

to je izgleda u modi poslednjih godina....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Učlanjen
    19.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Poslednje vesti. Vojin gorila nije ubio coveka na Ibarskoj magistrali.
    Možda.
    Najnovije vesti. Nezvanične a biće i zvanične. Pešak u punoj brzini naleteo na Audi! Jadan pandur u kolima se prestravio a njegova saputnica čak i lake telesne povrede.

Učlanjen
    19.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Šta je to što vozače službenih kola tera da voze sumanuto? Državni posao koji ne može da sačeka? Nešto prozaičnije? Osećanje da su iznad običnog sveta, jak automobil koji ih prosto tera da ga nagaze, ili dobra stvar na radiju?
    Načelnik Odeljenja V uprave MUP Srbije, koji je direktno zadužen za obezbeđenje premijera Srbije, Milenko Š**** priveden je zbog sumnje da je službenim vozilom usmrtio pešaka. Početkom novembra dve osobe su povređene u saobraćajnoj nesreći u Beogradu na nadvožnjaku u Radničkoj ulici, kada je džip Ministarstva finansija udario u „jugo“ auto-škole. Povređeni su instruktor vožnje i njegov učenik, dok je vozač Ministarstva finansija prošao bez povreda. Vozač nekadašnjeg ministra poljoprivrede Dragana Veselinova svojevremeno je usmrtio Katarinu Marić, prošavši kroz crveno. Da ne spominjemo neke poslanike koji misle da im je imunitet dao odrešene ruke i prazne puteve pred sobom.
    Da li službena legitimacija i rotacija na krovu automobila u Srbiji sa sobom nose i neku odgovornost ili samo privilegiju da se prođe kroz crveno, pretekne na punoj liniji... Jedno retoričko pitanje za sve „službene Šumahere“: Kako to da nikad, sem u vicevima, nismo čuli da su kola Hitne pomoći ili Vatrogasne brigade nekoga zgazila. Odgovor: Oni brinu o životima ljudi.

Ističe se PredatorBG11 (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2006.
    Reputaciona moć
    63

Pre neko vece vozio sam preko Gazele u levoj traci i vidim da mi se ogromnom brzinom priblizava BMW 7 sa rotacijama,za njim Audi A6 kao pratnja,sklanjam se u srednju traku a kasnije ih vidim u Omladinskih Brigada sa iskljucenim rotacijama.Mislim da nisu vozili ni Mutavog,ni Tadica,jednostavno iskoriscavaju sluzbena vozila za privatne stvari i mangupiranje.

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio Рабин
    Doke bre tako!
    ž
    Како је пре неколико година возач оног аутономаша згазиоп девојку која је ишла први дан на посао? И данас се не зна да ли је возио он или тај аутономаш, да ли ј била швалерка са њим. И ко ј еодговарао? Нико, јер демократа је ван закона.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio PredatorBG11
    Pre neko vece vozio sam preko Gazele u levoj traci i vidim da mi se ogromnom brzinom priblizava BMW 7 sa rotacijama,za njim Audi A6 kao pratnja,sklanjam se u srednju traku ...
    ovo je totalno uobicajena scena....imbecili gaze kola k'o da su jedini na putu.....

evo i jos jedne, delimicno povezane vest (bar po tome ko ce odgovarati za pocinjeno)

Sin šefa policije izazvao pucnjavu
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Primećen član vanjusica (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Šta je to što vozače službenih kola tera da voze sumanuto?
    Dobra kola! Ja i kada bih htela da vozim sumanuto, s mojim fiat unom to ne bih mogla nikako.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

a jel to iz kurira,a ? cas valja kurir, a cas ne valja.... ccc

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio PredatorBG11
    Pre neko vece vozio sam preko Gazele u levoj traci i vidim da mi se ogromnom brzinom priblizava BMW 7 sa rotacijama,za njim Audi A6 kao pratnja,sklanjam se u srednju traku a kasnije ih vidim u Omladinskih Brigada sa iskljucenim rotacijama.Mislim da nisu vozili ni Mutavog,ni Tadica,jednostavno iskoriscavaju sluzbena vozila za privatne stvari i mangupiranje.
    bas tako.. kada voze ministre i face, voze i te kako oprezno, kad im se zavrsi radno vreme divljaju po ulicama, bezbroj puta sam bio svedok.. i to rade u paru obicno.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Poslednje vesti. Vojin gorila nije ubio coveka na Ibarskoj magistrali.
    Možda.
    Najnovije vesti. Nezvanične a biće i zvanične. Pešak u punoj brzini naleteo na Audi! Jadan pandur u kolima se prestravio a njegova saputnica čak i lake telesne povrede.
    И после кажеш да ја мрзим чивуте, а ево сам погледај све теме које си отворио последњих недељу дана па ћеш да видиш шта радиш. Нон-стоп покушаваш да од свега и свачега направиш "случај" који ће бити уперен ПРОТИВ КОШТУНИЦЕ. А зашто, ти то врло добро знаш. А знам и ја - само није за форум.

Човек који је усмртио пешака НИЈЕ ВОЗИО КОШТУНИЦУ - па како може Коштуница да буде одговоран зато што је његов службеник изазвао саобраћајну несрећу ???
    Осим тога - он је одмах приведен. Шта још хоћеш ???
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

eremita, provozaj se autoputem, pa obrati paznju na bahato ponasanje vozaca koji voze te mudonje....

Učlanjen
    19.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio marlon
    a jel to iz kurira,a ? cas valja kurir, a cas ne valja.... ccc
    Nije ''Kurir'',

Učlanjen
    19.11.2006.
    Reputaciona moć
    42

Eremita. U pravu si! Otvarao sam teme u kojima se vidi sva pogubna politika režima Gospodina Koštunice. I to je krajnje legitimno. Moje gradjansko pravo je da podržavam ili ne podržavam neku političku opciju. Opcija Gospodina Koštunice nije opcija kojoj bih se ja priklonio, naprotiv!

Ja sam krajnje korektno odmah po saznanju da vozač nije gorila Gospodina Koštunice ispravio svoj prvobitni tekst. Ukoliko mi to zameraš, ja tu ne mogu ništa.
    Ostali komentari u povodu tvog napada na moju jevrejsku malenkost su dovoljni kao argument koji te osporavaju u potpunosti.

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    eremita, provozaj se autoputem, pa obrati paznju na bahato ponasanje vozaca koji voze te mudonje....
    Ovde se danima kukalo, kako ce, vozila NATOa, prolazeci kroz Srbiju , da eto besomucno gaze pesake, i sve sto se krece pored puta , sto bi, kako se pise na forumu , trebalo da nadoknadi nedostatak ragbija, golfa, bezbola i ostalih omiljenih sportova u SAD...

Cak su i specijalne nisane navarili na haube, a vezbaju i pravovremeno otvaranje vrata u punoj brzini, da zakace one, koji eventualno eskiviraju haubu........

Verovatno ce i male cica Glise da crtaju na dzipovima, za svakog pregazenog Srbina

Pa, kako voze ovi mentalno retardirani vozaci sluzbenih kola, jos retardiraniji i naduvaniji vozaci "interventnih patrola" ( jedan idiot za malo da me juce udari , sa sve decom u kolima), a o ponasanju pijanih vozaca amatera u vreme slava da ne pricamo.........HUMMERI ce izgledati , ko da ih voze bake, kada idu u dom zdravlja......

Jedino , ako ima ovde ( a siguran sam da ima ) onih koji prave razliku , i vise bi voleli da ih pregazi, makar i na mrtvo, Kostunicin sluzbeni auto , nego neki , tamo okupatorski HUMMER

Kapiram da je normalnim ljudima svejedno......ne bi im prijao ni HUMMER ni audi preko kicme :shock:

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Doke bre tako!
    ž
    8) ziv je slobo umro nije!
    samo je sad zaebaniji no ikad!

Slične teme

1. Jeli to tabu tema ili!?
    Autor dragica.andrusko u forumu Žene
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 17.11.2007., 18:53
  2. Zašto je Koštunica tabu tema na forumu?
    Autor Feta Podouri u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.01.2007., 05:44
  3. Tabu Top 100
    Autor Joya! u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 20.12.2006., 08:04
  4. Tabu teme su...
    Autor Maxi u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.03.2004., 18:01

Pravila za slanje poruka