Dnevnik Bridgea Jones-a (knjiga I -histerična devojka)

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
-1- Probajte da slušate devojku koja histeriše ....ili zbog mece ili zbog pritiska na nekom polju gde je neizvesnost velika ili ko zna koji slučaj....

Ako slušate logički šta priča , vrlo lako ćete naći šta je propust i greška , ali će bilo kakva primedba dovesti do lavine ili prebacivanja ili novih nelogičnosti.Naravno da ćete posle detaljnog (čitaj 2,3 sata) slušanja i pričanja doći do toga da je opravdanje to što je nervozna i eto da se ispuca.

Mudri muškarci imaju metodu da, da , odj ebi. Može i da draga, da draga, u redu , odj ebi.
Ovo odj ebi služi da prizemlji revanšistički i totalno egocentrični pristup i namere koje inače devojka u tim trenucima ima.
Iako izgleda surovo , rezultati su više nego zadovoljavajući. I poštovanje i razumevanje i tolerantnost se drastično poboljšavaju.

-2- Ako već želite da budete iskreni sa devojkom onda to nikako ne činite na muški način i logički , ili kako se to kaže surovo.
Ako to učinite, iza svake vaše izjave će se tražiti "izaledjni" značaj vaših reči i vaše izaledjne namere.
Mnogo je bolje odraditi insinuaciju , pa će onda ženski um svoju izaledjnu težnju koncentrisati na insinuaciju i dobićete pravo značenje vaših reči, koje će biti i bolje razumevane i cenjene zbog stila prenosa.
Jedna od posledica izaledjnog pristupa prostim rečenicama je i bolja prolaznost mističnih i ni sami sebi razumljivih muškaraca na prvu loptu.....Obrazloženje : zanimljivost.


Nastaviće se , a slobodno dopunjavajte ovaj dnevnik .
 
Tuzni_patak:
-1- Probajte da slušate devojku koja histeriše ....ili zbog mece ili zbog pritiska na nekom polju gde je neizvesnost velika ili ko zna koji slučaj....

Ako slušate logički šta priča , vrlo lako ćete naći šta je propust i greška , ali će bilo kakva primedba dovesti do lavine ili prebacivanja ili novih nelogičnosti.Naravno da ćete posle detaljnog (čitaj 2,3 sata) slušanja i pričanja doći do toga da je opravdanje to što je nervozna i eto da se ispuca.

Mudri muškarci imaju metodu da, da , odj ebi. Može i da draga, da draga, u redu , odj ebi.
Ovo odj ebi služi da prizemlji revanšistički i totalno egocentrični pristup i namere koje inače devojka u tim trenucima ima.
Iako izgleda surovo , rezultati su više nego zadovoljavajući. I poštovanje i razumevanje i tolerantnost se drastično poboljšavaju.

-2- Ako već želite da budete iskreni sa devojkom onda to nikako ne činite na muški način i logički , ili kako se to kaže surovo.
Ako to učinite, iza svake vaše izjave će se tražiti "izaledjni" značaj vaših reči i vaše izaledjne namere.
Mnogo je bolje odraditi insinuaciju , pa će onda ženski um svoju izaledjnu težnju koncentrisati na insinuaciju i dobićete pravo značenje vaših reči, koje će biti i bolje razumevane i cenjene zbog stila prenosa.
Jedna od posledica izaledjnog pristupa prostim rečenicama je i bolja prolaznost mističnih i ni sami sebi razumljivih muškaraca na prvu loptu.....Obrazloženje : zanimljivost.


Nastaviće se , a slobodno dopunjavajte ovaj dnevnik .
ju mojoj najboljoj drugarici je srednje ime histerija
 
Tuzni_patak:
-2- Ako već želite da budete iskreni sa devojkom onda to nikako ne činite na muški način i logički , ili kako se to kaže surovo.
Ako to učinite, iza svake vaše izjave će se tražiti "izaledjni" značaj vaših reči i vaše izaledjne namere.
Mnogo je bolje odraditi insinuaciju , pa će onda ženski um svoju izaledjnu težnju koncentrisati na insinuaciju i dobićete pravo značenje vaših reči, koje će biti i bolje razumevane i cenjene zbog stila prenosa.
Jedna od posledica izaledjnog pristupa prostim rečenicama je i bolja prolaznost mističnih i ni sami sebi razumljivih muškaraca na prvu loptu.....Obrazloženje : zanimljivost.


Nastaviće se , a slobodno dopunjavajte ovaj dnevnik .
primer broj 1:...
ili da ipak ja to u svom stilu, a?...
mozda nije tipichan broj 2... da pod 2. je numerisan... mozda sam brzoplet, jer tek treba da uslede mnogi drugi brojevi... u nizu... pa necju dobro uklopiti... a mozda cje malo i iskochiti iz logichkog dela.. makar meni se to redovno deshava... mada, mozhda nije insinuacija... ali makar me teshi obrazlozhenje... mada, povucje me romant'ka, jer poshtujem zhensku nestalnost, koja se ponekad manifestuje kroz... hmmm... pa, ajd' nek' bude histerija....
ajd' da dam svoj doprinos...
dakle....
teza broj-2-
primer broj1.
...talasima zapljusnucjesh me, samo da bi videla da li cju te prigrliti... ako te prigrlim, pomislicjeh...da pomislio sam kako si slaba... da lazhno je... napashcjesh me josh jache... vrtlozima u kojima se gubi svaki razlog... koji ponishtavaju sve... samo da vidish hocju li te prgliti... i prigrlicju te... stajacju nemo, jer rechi se od mene i ne ochekuju... bicju stena o koju cjesh se razbiti... kojoj cjesh se privucji za vreme plime... od koje cjeh se udaljiti za vreme oseke... tu... uvek na istom mestu... postojan u svom uporishtu... tik pored tebe...
obrazlozhenje: shut', ba... romant'ka
 
:lol: Muški, logički način, e sad me nasmeja, stvarno... Imam utisak da bi analiziranje ponašanja nekog MUŠKARCA, ti Patak, smatrao pederastim, pa izbegavaš...? Nije mi sad želja da te nešto nerviram, najozbiljnije, ali jebemumater, baš smaraš sa ovim temama. Zašto ne potražiš u ženi nekad nešto lepo, za promenu?
E, ali u pravu si za ove zadnje namere. To je zato što imate uvek "zadnje namere", ma šta one bile.
 
ma da mi izglasamo tvoju tuznu patku (citaj tebe) da ona bude glavna za sve ostavljene forumasice, forumasice koje traze (patku najverovatnije), za forumasice koje traze utehu i rame za plakanje...
jer nema pogodnijeg,pametnijeg, spremnijeg da slusa i utesi a tek da sve to strucno objasni uz koriscenje mnogo strancizma i strucnih reci (tako se impresioniraju najlakse) sve dok ih ne odvedes do kreveta ili tvog psihickog zadovoljstva (naime pruzaju ti neponovljiv osecaj viteza spasitelja i osobe koja ih razume jer je hiper pametna- citaj em dobijes sex em se dodatno samozadovoljavas)

a onda im nakon izvesnog vremena serviras na forumu temu poput one u kojoj pokusava da opravda sebe sto ju je kresnuo pa sutnuo
 
Misliš da imaš značajnost (da izbegnem autoritet, validnost ili neki strancizam) bilo kakvog glasanja ovde na forumu (takodje strancizam)....

A sve ide u dnevnik , pa i dobre i loše stvari. Kako se zovu oni koji se plaše loših pa propuste dobre stvari......?
Ova tema je više namenjena muškarcima i isključivo muškarcima (valjda zato i ime dnevnik bridgea jones-a , kao paralela (brate ne znam reč na srpskom umesto ove) dnevniku Bridget Jones koja se bavi ženskim temama i pogledima....
 
nemaš pojma :lol:


I NISI ČIT'O BRIŽIT DŽOUNS ;)
pichuuaj9.gif
pichuuaj9.gif
pichuuaj9.gif
 

Back
Top