Kako reagujete....

bebidoll

Primećen član
Poruka
905
Zanima me kako reagujete (ako vam se to ikada dogodilo) kada vam muskarac kaze "J38I SE" jer ne moze da podnese vase kuliranje (pogotovo ako zasluzuje zbog neke povrede/uvrede)?

Kada oni nas ignorisu, onda se neke od nas kidaju jer je to tipicno za nas "zene", a kada je obrnuta situacija oni mogu da nam 'ebu sve po spisku!! Ne podnosim ovakve debile..."frajere".....
 
Nikada mi niko to nije rekao. Verovatno me se boje :) Zezam se: ja obicno ne kuliram, pa niko nije imao priliku.... Ah da: ako pricas o nekoj ljubavnoj svadji, verovatno moze da se desi - inace, muskarac koji bi mi rekao "jebi se" - pa, ne bi me vise nikad video.
 
muvalo:
Nikada mi niko to nije rekao. Verovatno me se boje :) Zezam se: ja obicno ne kuliram, pa niko nije imao priliku.... Ah da: ako pricas o nekoj ljubavnoj svadji, verovatno moze da se desi - inace, muskarac koji bi mi rekao "jebi se" - pa, ne bi me vise nikad video.

pa jbg, za sve postoji 1x. kao i meni ovo danas. zaista, kakav je to muskarac?!? slazem se za " ne bi me vise nikada video"...cccc......
 
jos sam ja danas imala udes, telefon nije bio kod mene, i dodjem kuci sva nikakva da bih procitala takvu prk sto me nema ceo dan da se javim. zasto smo mi zene duzne da se javimo muskarcima na svakih 5 min? ljubomora? what's the deal? naravno, javila sam se i rekla u cemu je problem, i u tom trenutku mi nije bilo nidocega, da sam samo rekla - ne zovi me vise - ....i tad se on promenio za 200*....poceo tu nesto cile, mile....jbttttttttt grrrrrrrrr

ovaj muskarac od 23 god, is definitely CUT CUT CUT
 
bebidoll:
Zanima me kako reagujete (ako vam se to ikada dogodilo) kada vam muskarac kaze "J38I SE" jer ne moze da podnese vase kuliranje (pogotovo ako zasluzuje zbog neke povrede/uvrede)?

Kada oni nas ignorisu, onda se neke od nas kidaju jer je to tipicno za nas "zene", a kada je obrnuta situacija oni mogu da nam 'ebu sve po spisku!! Ne podnosim ovakve debile..."frajere".....
naljutim se pa se oljutim jer sam to dozolila samo jednom decku..............
 
Nikad me ne ignorisu, ako me ignorisu devojke i zene zbog ljubomore muskarci me nikad ne ignorisu niti mi govore "JEBI SE!" Devojke su jedan svet a muskarci su drugi svet, ne lice ni malo muskarci i devojke!
I ako me nekad neki bude ignorisao to ce uraditi samo da udovolji nekoj zeni koja mu je draga a to nisam ja.
 
Mislim da bih mu u afektu odgovorila istom recima sa dodatkom "i ti", okrenula se i otisla ili sta vec, ali mi se nikad nije dogodilo tako da samo nagadjam. U svakom slucaju, ne bih ostala sa takvim muskarcem koji je u stanju da govori te reci, jer jednom kaze je.bi se, a sledeci put ce da kaze ili uradi nesto jos gore
 
muvalo:
Moj muz ima senilnu baku koja govori jako cudne, na izgled nepovezane stvari, ali se cesto iza njih krije zanimljiva misao ili velika mudrost. Ponekad me postovi topmodelsice podsete na nju....

pošto sam svrstana u kategoriju "modelsica", ja bih u naše ime duboko da ti se zahvalim na ovoj izjavi:lol:
 
muvalo:
Moj muz ima senilnu baku koja govori jako cudne, na izgled nepovezane stvari, ali se cesto iza njih krije zanimljiva misao ili velika mudrost. Ponekad me postovi topmodelsice podsete na nju....

Znam ja to vrlo dobro, zato se ne "ustrucavam" da se ponavljam jer neki ljudi nista ne razumeju dok ne cuju na onaj nacin kako je njima razumljivo.Na primer, mogu ja sto puta ponavljati: prevara za mene nema znacaj, oni to nista ne razumeju dok ja ne kazem da se necu deprimirati ako moj decko provede noc sa drugom devojkom, a to bi trebalo da bude sinonim jedno za drugo, isto znacenje imaju te dve izjave. Razumes li ti sve ovo? :D Ha ha ha ha ha ha
 

Back
Top