Kako biti siguran da vas neko voli?

Hmmmmm...
(Glupavi vash forum, moram po drugi put da pishem poruku :evil: )
Slazhem se Keeperu (imam jednu prichu u kojoj je glavni lik Keeper Of The Flame (takodje inspirisan Herojem :wink: )

Ali zar nikada niste osetili 'ono neshto'? Ta toplina, trzaj koji vam daje osecjaj sigurnosti... Ne znam da opishem... neshto zbog chega se osecjate stvarnim, sigurnim...

Zar nikada to niste osetili??

Shta uraditi kada izgubite taj sjaj? Gde ga trazhiti? da li je mogucje pronacji ga?

Ajde,razmishljajteeeeeeeeeee !
 
DevouredSoul:
Hmmmmm...
(Glupavi vash forum, moram po drugi put da pishem poruku :evil: )
Slazhem se Keeperu (imam jednu prichu u kojoj je glavni lik Keeper Of The Flame (takodje inspirisan Herojem :wink: )

Ali zar nikada niste osetili 'ono neshto'? Ta toplina, trzaj koji vam daje osecjaj sigurnosti... Ne znam da opishem... neshto zbog chega se osecjate stvarnim, sigurnim...

Zar nikada to niste osetili??

Shta uraditi kada izgubite taj sjaj? Gde ga trazhiti? da li je mogucje pronacji ga?

Ajde,razmishljajteeeeeeeeeee !

Uvek pisi poruku u notepadu... Pa je iscopyraj... Nece biti vise nerviranja...
Jesam,osetila sam... Samo sto sam pomislila da mnogo kratko traje...
Vidi se to po stvarima koje on radi,nacin na koj radi nesto....
Da,taj sjaj... Taj sjaj se vidi u ocima... Barem sam ja to videla... Ponekad se vidi i po tome kad "blistas"...
Mrzi ih da razmisljaju.... Mnogi se jos uvek trezne... :P
 
Ja mislim da se to oseti!Kao kad se dvoje ljudi sretnu i svide jedno drugom na prvi pogled,ili kao kad vidimo nekog pa nam kolena zaklecaju i pocnu da nam se znoje dlanovi,tako i ovo.........osteimo da nas neko stvarno voli,a i naravno pored toga tu je i ophodjene te osobe prema nama........u svakom slucaju mislim da je potrebno puno vremena (barem meni)da bi se za nekog reklo da stvarno voli! :lol:
 
SisaDaPimp:
Sasha85:
Uvek pisi poruku u notepadu... Pa je iscopyraj... Nece biti vise nerviranja...

C c c c c a neces da kazes ko ti to rekao.. e bre brooko :D

Inace.. Odgovor ne znam, osecam se voljeno, devojci verujem da me voli, volim je.. ne znam sta jos treba.. :D.. ah da... malo manje km izmedju nas :( i chesce da se vidjamo :(..

Znala sam ja za to,ali ajde...
SISA ME PODSETIO DA TREBA DA PISEM PORUKE U NOTEPADU!!!!!
Eto... Vidis kako sam ja fina... :wink:
 
SisaDaPimp:
Bleak WinterFullMoon:
Bikoz shi iz antachibl :lol:

Ma dobro dobor aj bicu fin sad ovde, da ne ispadne sisa delikvent, pa zlostavlja devojcice :P :lol: ...

Bleak do yaya inglish :D

Tenks tenks maj brudr
s192.gif
 
Sasha85:
SisaDaPimp:
Ma da sad kazes.. Ono samo reda radi.. c c c c brooko jedna ma izcupo bi ti ushi, al necu sramota kad si tako velika :P :lol:

Ej bre... Nisam rekla radi reda... :( :( :(
Strasno... Pa,do sad si mi par puta pretio da ces da me zadavis,a sad ovo... :cry: :cry: :cry:
I nisam velika... :wink:

Sisa je najcuveni zlostavljach maloletnica na forumu :wink:
 

Back
Top