Terminator 4 !!!!!!!

Hmmmm,neznam ali se moze naci na dobrom starom
logo.gif
 
Ili ce napraviti ponovo retro fazon :lol: kao prvi deo vracanje u samu proslost ili sta je verovatnije napravice akcioni film rata robota i ljudi (sta je samo u segmentima prikazivano u prethodnim delovima kroz secanje)
 
Niste u pravu. Niko.

Holivudski mega milionski producenti su vec pre par godina smislili nastavak sage.

I znate sta? Jedva cekam cetvorku, pa ko god glumio.......

To neznaci da cu se iz frizure izbiti od filma....

Sta ce biti, bice. I verujte, svi fanovi jedva cekaju

T4? Super, daj bre sta das.....:)
 
Bzvz...3.deo je bio glupost zeshtja.....bezidejno,tek da se neshto snimi pre Arnijevog odlaska u politiqu.
Da li ce T4 valjati zavisi od kvaliteta scenarija....gluposti prenabudzenih smorova od specijalnih efekata nikad nisu bila jacha strana Terminator filmova,zato su i bili dobri....ako krenu tim putem,pridobice samo klince koji se pale na to a ne na film.
 
Borg_Queen:
T2 sam gledala milion puta T3 nisam uopshte, T4 nemam pojma, nego tab503 mogu ti ukradem avatar :)
A ti si taaaa..zbog tebe 92. nisam mogo da dodjem do kasete T2 iz video kluba skoro ...do 93. :evil:
Sa T3 nishta nisi propustila....snimljeno tek da se napravi podloga za neku fency spin-off serijicu ili 4. deo sa jevtinim novim glumcima.
 
Terminator 1 je extra, 2 je najbolji film koji sam ikada gledao... ma sve je bre savrseno! T3 nisu mogli da naprave nista bolje od 2... znaci, film je ok, ali samo ok, u odnosu na 2-bolje da ga nisu ni pravili, ukaljali mu ime...

A T4 ako Svarceneger bude glumio, snimice isto kao 3, dobar film, ali ne zasluzuje da se zove isto kao prva dva dela... a ako Svarc ne glumi... may God have mercy on our souls :)
 
Gledao sam pilot epizodu The Sarah Connor Chronicles i odusevio sam se. Bas su je bogato uradili, efekti, scenografija, razlupani automobili, kuce, sefovi, nuklearne eksplozije, luda oruzja... Cista akcija i razbibriga.

I ekipa je odlicna Lena Headey kao Sara, a posebno sam se odusevio kad sam video Summer Glau kao terminatoricu. :-D :-D :-D

Jos jedna zanimljivost - radnja se desava u sadashnjosti. To mi se dopada.
 

Back
Top