pokloni

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
danas u blicu poklon za citaoce - ikone za slavsku svecu
ala sam se obradovao
prosle nedelje darivali poster ukucana velikog brata
da li se jos neko raduje poklonima iz novina
 
Sledece nedelje - ikona sa ukucanima velikog brata.

A onda, mega poster iz 10 delova (svake nedelje po jedan) - kolazh sa znamenitim srbima, pod nazivom "Pronadjite Ratka Mladica".
 
Ja sam se radovala onima iz Cosmopolitena....tako sam se i navukla na Love Love by Moschino, zbog testera :)

Nisu loši CD-ovi...hoće neko da poklanja Plan Plus uskoro? E, dobila sam kabanicu u Graciji :mrgreen: Braonjastu.
 
Pa ja sam bio napaljen ko mlad majmun na poklonchitje koje je delio Zabavnik.
Naochare za chitanje 3D stripa (od chega jezivo boli glava posle 10 minuta), preslikachi za majice u vidu slova abecede (potpuno djubre od kvaliteta), Hogar karte (te su bile super), Miki Maus kondomi...
 
ahahaha...3d naocare, i ja sam ih negde dobila :lol: Ali za FILM neki, ne znam koji, nisam ga ni gledala ...
Nego...Pjafe, jesi ozbiljan, MIKI MAUS KONDOMI? :mrgreen:
 
Betty:
ahahaha...3d naocare, i ja sam ih negde dobila :lol: Ali za FILM neki, ne znam koji, nisam ga ni gledala ...
Nego...Pjafe, jesi ozbiljan, MIKI MAUS KONDOMI? :mrgreen:
Da, da... sa sve ushima :P

Naochare za 3D film imaju obichna tamna "stakla" (tj, nisu bash obichna, u pitanju su polarizatori, ali nema veze...) a ova za strip su imala jedno staklo crveno a drugo zeleno.
 
kishobran je super poklon :P

taman da poletiš :lol:

ma ja se radujem i onoj telenorovoj roto-reklami kartonskoj :roll: možeš da se igraš, i okrećeš i tako ....:)
 
e setila sam se.
muž mi je doneo časopis za uređenje prostora (mnogo ih volim) iz slovačke onomad a tamo je bio poklon - ono za oko vrata za ključeve i mobilni...žut da bole oči i piše okolo moj dom moj dom moj dom ...
eto.
 

Back
Top