ljubav preko interneta

recite mi da li 11.kuća onda i ima isto značenje kao i 3.što se tiče interneta jer ja imam stelijum u 11.kući a već sam dosta muškaraca upoznala na taj način,čak mi i vladar i 7.i 5.kuće pada u 11.kuću, a značenje 11.kuće kao poznanstvo preko prijatelja kod mene se baš u životu ne očituje.
 
Pa eto, mozda to objasnjava ponesto...
Pravi dosta aspekata.....u devetoj je,a posto je on vladar trece, komunikacija sa ljudima koji nisu odavde , mastarije ...ali prizemne rekla bih (neptun/saturn ) i taj sekstl sa Mesecom je zanimljiv , jer je to mnostvo ljudi....u ovom slucaju prijatelji , jer je u 11-toj.....Dakle moglo bi se povezati....
Imam utisak da teze zaista mozes otputovati negde ,pa to cinis tako sto "putujes" iz fotelje ;)
 
trebao bi biti uran i merkur a kažu da je možda više merkur jer uran predstavlja najnovija tehnološka otkrića a internet više nije nešto novo,trebalo bi oboje uzeti u obzir,mislim da naglašena 3 ili 11 kuća govore o tome!
 
lindica:
trebao bi biti uran i merkur a kažu da je možda više merkur jer uran predstavlja najnovija tehnološka otkrića a internet više nije nešto novo,trebalo bi oboje uzeti u obzir,mislim da naglašena 3 ili 11 kuća govore o tome!

a koje je novije tehn. otkrice od interneta i kompjutera?:))
mislim na bolje ali u iste svrhe:)
trenutno se desavaju novija i novija tehnoloska otkrica u oblasti kompjutera i interneta, softvera, harvera itd itd...svakodnevno....tako da je uvek Uran...
ili mozda sve zavisi od individue, sto se mene tice, meni bi i automobil bio Uran, jer je za mene spansko selo, tako da je za mene otkrice koje uopste ne umem da shvatim:))
a sto se kompjutera tice nemam nikakav problem, cak sta vise:)
 
pa ja sam to pročitala na jednom portalu iako i sama mislim tako da bi to trebalo biti više 11.kuća i uran - ja imam stelijum u 11.kući i cijeli moj život se vrti oko te 11.kuće:nagli počeci i završeci veza,upoznavanje preko interneta,muškarci koji imaju veze sa elektrotehnikom,visoki muškarci,društvo i prijatelji-sve u simbolici urana!
 
Pa naravno,za upoznavanje putem neta je jako bitan Uran!Vidi kako je aspektovan...evo moj primer...imala sam do sad dve veze sklopljene na taj nacin....Uran mi je u silnim trigonima i sa Merkurom i sa Suncem i sa MC-om i sa AC-om...sigurno postoji neko objasnjenje....Plus Venera u Vodoliji i Uran mi je u V polju....


Inace jedanaesto polje ne govori o vezama,bas!Govori o plodovima polozaja,o planovima,nadama,zeljama,protekcijama,vernosti,koristi od prijatelja,.....masa planeta u ovom polju moze govoriti o ateizmu o posevnom gledistu na svet i znaci velike protekcije,veze i planove.
Vladalac jedanaestog polja pokazuje u kom smeru se krecu nade i planovi,gde su smetnje i pomoc.
U nasim uslovima ovo je polje penzije,drugo od desetog=plodovi zvanja i polpzaja...i sad npr. ako je u aflikciji sa Saturnom,penzija ce biti bedna,ako je u aflikciji sa Uranom penzija ce biti nekim cudom ukinuta.Benefici bi znacili veliku i dobru penziju(naravno u dobrim aspektima).....dakle,to bi bilo jedanaesto polje.
 
sevilja:
Pa naravno,za upoznavanje putem neta je jako bitan Uran!Vidi kako je aspektovan...evo moj primer...imala sam do sad dve veze sklopljene na taj nacin....Uran mi je u silnim trigonima i sa Merkurom i sa Suncem i sa MC-om i sa AC-om...sigurno postoji neko objasnjenje....Plus Venera u Vodoliji i Uran mi je u V polju....


Inace jedanaesto polje ne govori o vezama,bas!Govori o plodovima polozaja,o planovima,nadama,zeljama,protekcijama,vernosti,koristi od prijatelja,.....masa planeta u ovom polju moze govoriti o ateizmu o posevnom gledistu na svet i znaci velike protekcije,veze i planove.
Vladalac jedanaestog polja pokazuje u kom smeru se krecu nade i planovi,gde su smetnje i pomoc.
U nasim uslovima ovo je polje penzije,drugo od desetog=plodovi zvanja i polpzaja...i sad npr. ako je u aflikciji sa Saturnom,penzija ce biti bedna,ako je u aflikciji sa Uranom penzija ce biti nekim cudom ukinuta.Benefici bi znacili veliku i dobru penziju(naravno u dobrim aspektima).....dakle,to bi bilo jedanaesto polje.

lijepo si ti to objasnila ali ja sebe ne vidim ni u jednom djeliću tvog objašnjenja-niti posesivno gledam na svijet,niti imam ikakve protekcije a ni velike planove niti išta od onoga što si nabrojala a maloprije sam napisala što mi se sve događa u simbolici urana-cijeli život mi se vrti oko te simbolike a imam stelijum u 11.kući-tj.jako izraženu 11.kuću a urana u 12.kući,uran ima dobre aspekte ali malo aspekata tako da ono što mi se događam tumačim kroz 11.kuću kao kuću kojom prirodno vlada planeta uran,ne znam kako drukčije a u vodenjaku mi nije ni jedna kuća tako da mi uran nije vladar niti jedne kuće!
 
Uran mi je u sedmoj kuci u Skorpiji, a svog sadasnjeg momka i buduceg muza upoznala sam preko neta :) Deseta kuca mi je u Vodoliji... Ima li to neke veze? Ah, da, Merkur mi je u strelcu, osma kuca. Ako i to nesto znaci.
Pa, molim nekog strucnog da mi kaze ima li to sve neke veze s mojom ljubavlju preko interneta.
Hvala :D
 
blue aquarius:
Uran mi je u sedmoj kuci u Skorpiji, a svog sadasnjeg momka i buduceg muza upoznala sam preko neta :) Deseta kuca mi je u Vodoliji... Ima li to neke veze? Ah, da, Merkur mi je u strelcu, osma kuca. Ako i to nesto znaci.
Pa, molim nekog strucnog da mi kaze ima li to sve neke veze s mojom ljubavlju preko interneta.
Hvala :D

Upravo tako ... da bi se pricalo o VEZAMA (a ne poznanstvima, druzenjima i sl.) preko Interneta, mora Uran biti u vezi sa V ili VII kucom, ili u aspektu sa vladarima tih kuca. Jer kompjuteri, nova tehnologija, uredjaji, internet ... i sl. - sve su to stvari pod vladavinom Urana, bilo da je to nama novo ili ne - naravno da je to nama sada normalno jer ga koristimo (i Internet i kompjutere) x godina, ali u odnosu na celokupnu ljudsku istoriju ... hm - da li je bas "vec staro" ...?
:wink:

I dzabe onda i puna treca (... za koju btw mislim da nema nikakve direktne veze sa ovom temom tj da je u ovom slucaju potpuno periferno kakva je III kuca, ako to nema veze sa 5., 7. i sl.), i puna 11. kuca, i naglasen npr. znak Vodolije, Uran i slicno, ako to sve nema vezu sa 5. ili 7. kucom koje govore o vezama.

To vam je bilo nejasno, pretpostavljam ... ?
 
pa meni je puna 11.kuća a vladar 5 i 7.također u 11.kući a puno sam muškaraca upoznala preko interneta,čak sam čitala da tamo gdje je mars da su tamo muškarci a meni mars pada u 11.kuću u vagi i kad sam došla na internet moja rečenica je bil "tamo je leglo tipova",jel to može značiti i da ću i budućeg muža upoznati na taj način?
 
lindica:
pa meni je puna 11.kuća a vladar 5 i 7.također u 11.kući a puno sam muškaraca upoznala preko interneta,čak sam čitala da tamo gdje je mars da su tamo muškarci a meni mars pada u 11.kuću u vagi i kad sam došla na internet moja rečenica je bil "tamo je leglo tipova",jel to može značiti i da ću i budućeg muža upoznati na taj način?

Pa moguce je mada se ne moze tvrditi bas 100%, mozda ti se taj polozaj "odradi" kroz nesto drugo iz simbolike XI kuce. Ali ako je kako kazes, onda je za to (mnogo) veca verovatnoca, nego za nesto drugo ;-)
 
Hvala Elle_77, takav odgovor sam i ocekivala, to mi je nekako i bilo logicno. Da ne pominjem da smo i momak i ja Vodolije (ja Vodolija/Ovan, on Vodolija/Vaga), razlika ziemdju nas je pet dana u njegovu korist, isto smo godiste, ali iz razlicitih gradova, i to udaljenih vise od 100 km. Oboje smo dosta vezani za kompjutere, ja cak i na poslu radim za kompom, a oboje smo skoro zavisnici od interneta.
Hvala jos jednom na potvrdi onoga sto sam pretpostavljala :D
 

Back
Top