ljubav preko interneta
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: ljubav preko interneta

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano ljubav preko interneta

da li se može iz horoskopa neke osobe vidjeti da li je sklona pronalaziti muškarce odnosno žene preko interneta i da li će budućeg naći na taj način?

Iskusan Last dance (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Reputaciona moć
    105

Podrazumevano Re: ljubav preko interneta

:shock: mislim... a u kojoj kući da gledamo? Ili ima neka NET planeta??? Ma hajde, nisi valjda ovo ozbiljno pitala?

Iskusan DjuraMornar (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

Nema ali mozda moze da se gleda kroz trece polje, ima li planeta u njemu i kako su polozene.

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

recite mi da li 11.kuća onda i ima isto značenje kao i 3.što se tiče interneta jer ja imam stelijum u 11.kući a već sam dosta muškaraca upoznala na taj način,čak mi i vladar i 7.i 5.kuće pada u 11.kuću, a značenje 11.kuće kao poznanstvo preko prijatelja kod mene se baš u životu ne očituje.
    Poslednji put ažurirao/la lindica : 26.11.2006. u 13:52

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

inače je moja 3.kuća prazna a u 11.imam 4 planete u vagi: venera,mars,mjesec,pluton

Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

Pa ko ti je vladar trece? Pogledaj gde se on nalazi i u kakvim je odnosima.

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

vladar 3.mi je saturn i on je u 9.kući u lavu a pravi kvadrat s ascedentom,trigon s neptunom iz 1.kuće,sextil s plutonom iz 11.kuće,i sextil s mjesecom iz 11.kuće

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

vladar 3.mi je saturn i on je u 9.kući u lavu a pravi kvadrat s ascedentom,trigon s neptunom iz 1.kuće,sextil s plutonom iz 11.kuće,i sextil s mjesecom iz 11.kuće

Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

Pa eto, mozda to objasnjava ponesto...
    Pravi dosta aspekata.....u devetoj je,a posto je on vladar trece, komunikacija sa ljudima koji nisu odavde , mastarije ...ali prizemne rekla bih (neptun/saturn ) i taj sekstl sa Mesecom je zanimljiv , jer je to mnostvo ljudi....u ovom slucaju prijatelji , jer je u 11-toj.....Dakle moglo bi se povezati....
    Imam utisak da teze zaista mozes otputovati negde ,pa to cinis tako sto "putujes" iz fotelje
    Poslednji put ažurirao/la DjuraMornar : 26.11.2006. u 17:26

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

hvala,mislim da ima smisla,maloprije mi se javila jedna cura koja ima stelijum u 11.kući i koja isto upoznaje ljude isključivo preko interneta,ostavila mi podatke pa ću virnuti i u njenu 3.kuću!

Citat Original postavio Last dance
    :shock: mislim... a u kojoj kući da gledamo? Ili ima neka NET planeta??? Ma hajde, nisi valjda ovo ozbiljno pitala?
    uran i merkur?)

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

trebao bi biti uran i merkur a kažu da je možda više merkur jer uran predstavlja najnovija tehnološka otkrića a internet više nije nešto novo,trebalo bi oboje uzeti u obzir,mislim da naglašena 3 ili 11 kuća govore o tome!

Primećen član lyriza (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

bas me zanima, sta biste meni rekli
    :wink:

Citat Original postavio lindica
    trebao bi biti uran i merkur a kažu da je možda više merkur jer uran predstavlja najnovija tehnološka otkrića a internet više nije nešto novo,trebalo bi oboje uzeti u obzir,mislim da naglašena 3 ili 11 kuća govore o tome!
    a koje je novije tehn. otkrice od interneta i kompjutera?)
    mislim na bolje ali u iste svrhe
    trenutno se desavaju novija i novija tehnoloska otkrica u oblasti kompjutera i interneta, softvera, harvera itd itd...svakodnevno....tako da je uvek Uran...
    ili mozda sve zavisi od individue, sto se mene tice, meni bi i automobil bio Uran, jer je za mene spansko selo, tako da je za mene otkrice koje uopste ne umem da shvatim)
    a sto se kompjutera tice nemam nikakav problem, cak sta vise

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

pa ja sam to pročitala na jednom portalu iako i sama mislim tako da bi to trebalo biti više 11.kuća i uran - ja imam stelijum u 11.kući i cijeli moj život se vrti oko te 11.kuće:nagli počeci i završeci veza,upoznavanje preko interneta,muškarci koji imaju veze sa elektrotehnikom,visoki muškarci,društvo i prijatelji-sve u simbolici urana!

Početnik
    Učlanjen
    19.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja verujem u ljubav preko interneta,tako sam ja jednom nashao svoju devojku posle dugo vremena.Tachije u julu ove godine,i sada ochekujem da che mi se opet pojaviti pred novu godinu.
    Ko razume razumeche.
    (:

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Pa naravno,za upoznavanje putem neta je jako bitan Uran!Vidi kako je aspektovan...evo moj primer...imala sam do sad dve veze sklopljene na taj nacin....Uran mi je u silnim trigonima i sa Merkurom i sa Suncem i sa MC-om i sa AC-om...sigurno postoji neko objasnjenje....Plus Venera u Vodoliji i Uran mi je u V polju....

Inace jedanaesto polje ne govori o vezama,bas!Govori o plodovima polozaja,o planovima,nadama,zeljama,protekcijama,vernosti,koristi od prijatelja,.....masa planeta u ovom polju moze govoriti o ateizmu o posevnom gledistu na svet i znaci velike protekcije,veze i planove.
    Vladalac jedanaestog polja pokazuje u kom smeru se krecu nade i planovi,gde su smetnje i pomoc.
    U nasim uslovima ovo je polje penzije,drugo od desetog=plodovi zvanja i polpzaja...i sad npr. ako je u aflikciji sa Saturnom,penzija ce biti bedna,ako je u aflikciji sa Uranom penzija ce biti nekim cudom ukinuta.Benefici bi znacili veliku i dobru penziju(naravno u dobrim aspektima).....dakle,to bi bilo jedanaesto polje.
    Poslednji put ažurirao/la sevilja : 28.11.2006. u 12:27

Početnik
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

kako bi ja saznala ko mi sledi po natalnoj karti ako sam rođena 27.1.1978 u Novom Sadu u 18:30 Vodolija -Lav
    Meni su sve to brojke i slova

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio sevilja
    Pa naravno,za upoznavanje putem neta je jako bitan Uran!Vidi kako je aspektovan...evo moj primer...imala sam do sad dve veze sklopljene na taj nacin....Uran mi je u silnim trigonima i sa Merkurom i sa Suncem i sa MC-om i sa AC-om...sigurno postoji neko objasnjenje....Plus Venera u Vodoliji i Uran mi je u V polju....

Inace jedanaesto polje ne govori o vezama,bas!Govori o plodovima polozaja,o planovima,nadama,zeljama,protekcijama,vernosti,koristi od prijatelja,.....masa planeta u ovom polju moze govoriti o ateizmu o posevnom gledistu na svet i znaci velike protekcije,veze i planove.
    Vladalac jedanaestog polja pokazuje u kom smeru se krecu nade i planovi,gde su smetnje i pomoc.
    U nasim uslovima ovo je polje penzije,drugo od desetog=plodovi zvanja i polpzaja...i sad npr. ako je u aflikciji sa Saturnom,penzija ce biti bedna,ako je u aflikciji sa Uranom penzija ce biti nekim cudom ukinuta.Benefici bi znacili veliku i dobru penziju(naravno u dobrim aspektima).....dakle,to bi bilo jedanaesto polje.
    lijepo si ti to objasnila ali ja sebe ne vidim ni u jednom djeliću tvog objašnjenja-niti posesivno gledam na svijet,niti imam ikakve protekcije a ni velike planove niti išta od onoga što si nabrojala a maloprije sam napisala što mi se sve događa u simbolici urana-cijeli život mi se vrti oko te simbolike a imam stelijum u 11.kući-tj.jako izraženu 11.kuću a urana u 12.kući,uran ima dobre aspekte ali malo aspekata tako da ono što mi se događam tumačim kroz 11.kuću kao kuću kojom prirodno vlada planeta uran,ne znam kako drukčije a u vodenjaku mi nije ni jedna kuća tako da mi uran nije vladar niti jedne kuće!

Uran mi je u sedmoj kuci u Skorpiji, a svog sadasnjeg momka i buduceg muza upoznala sam preko neta Deseta kuca mi je u Vodoliji... Ima li to neke veze? Ah, da, Merkur mi je u strelcu, osma kuca. Ako i to nesto znaci.
    Pa, molim nekog strucnog da mi kaze ima li to sve neke veze s mojom ljubavlju preko interneta.
    Hvala

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio blue aquarius
    Uran mi je u sedmoj kuci u Skorpiji, a svog sadasnjeg momka i buduceg muza upoznala sam preko neta Deseta kuca mi je u Vodoliji... Ima li to neke veze? Ah, da, Merkur mi je u strelcu, osma kuca. Ako i to nesto znaci.
    Pa, molim nekog strucnog da mi kaze ima li to sve neke veze s mojom ljubavlju preko interneta.
    Hvala
    Upravo tako ... da bi se pricalo o VEZAMA (a ne poznanstvima, druzenjima i sl.) preko Interneta, mora Uran biti u vezi sa V ili VII kucom, ili u aspektu sa vladarima tih kuca. Jer kompjuteri, nova tehnologija, uredjaji, internet ... i sl. - sve su to stvari pod vladavinom Urana, bilo da je to nama novo ili ne - naravno da je to nama sada normalno jer ga koristimo (i Internet i kompjutere) x godina, ali u odnosu na celokupnu ljudsku istoriju ... hm - da li je bas "vec staro" ...?
    :wink:

I dzabe onda i puna treca (... za koju btw mislim da nema nikakve direktne veze sa ovom temom tj da je u ovom slucaju potpuno periferno kakva je III kuca, ako to nema veze sa 5., 7. i sl.), i puna 11. kuca, i naglasen npr. znak Vodolije, Uran i slicno, ako to sve nema vezu sa 5. ili 7. kucom koje govore o vezama.

To vam je bilo nejasno, pretpostavljam ... ?
    Poslednji put ažurirao/la EIIe : 04.12.2006. u 09:51

Obećava
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

pa meni je puna 11.kuća a vladar 5 i 7.također u 11.kući a puno sam muškaraca upoznala preko interneta,čak sam čitala da tamo gdje je mars da su tamo muškarci a meni mars pada u 11.kuću u vagi i kad sam došla na internet moja rečenica je bil "tamo je leglo tipova",jel to može značiti i da ću i budućeg muža upoznati na taj način?

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio lindica
    pa meni je puna 11.kuća a vladar 5 i 7.također u 11.kući a puno sam muškaraca upoznala preko interneta,čak sam čitala da tamo gdje je mars da su tamo muškarci a meni mars pada u 11.kuću u vagi i kad sam došla na internet moja rečenica je bil "tamo je leglo tipova",jel to može značiti i da ću i budućeg muža upoznati na taj način?
    Pa moguce je mada se ne moze tvrditi bas 100%, mozda ti se taj polozaj "odradi" kroz nesto drugo iz simbolike XI kuce. Ali ako je kako kazes, onda je za to (mnogo) veca verovatnoca, nego za nesto drugo ;-)

Hvala Elle_77, takav odgovor sam i ocekivala, to mi je nekako i bilo logicno. Da ne pominjem da smo i momak i ja Vodolije (ja Vodolija/Ovan, on Vodolija/Vaga), razlika ziemdju nas je pet dana u njegovu korist, isto smo godiste, ali iz razlicitih gradova, i to udaljenih vise od 100 km. Oboje smo dosta vezani za kompjutere, ja cak i na poslu radim za kompom, a oboje smo skoro zavisnici od interneta.
    Hvala jos jednom na potvrdi onoga sto sam pretpostavljala

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio Sasa07
    Ja verujem u ljubav preko interneta,tako sam ja jednom nashao svoju devojku posle dugo vremena.Tachije u julu ove godine,i sada ochekujem da che mi se opet pojaviti pred novu godinu.
    Ko razume razumeche.
    (:
    Zar je dotle doslo da se veruje u ljubav preko neta?

Slične teme

1. Ljubav preko interneta
    Autor oxana u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 331
    Poslednja poruka: 05.02.2009., 19:07
  2. TV preko interneta
    Autor Suuske u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.01.2005., 20:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor