"rat ILI mir"

nesvrstani

Zainteresovan član
Poruka
112
Narode saslusajte moj bedak?!
Na Novogodisnje vece, docek, devojka sa kojom se muvam vec neko vreme, naravno izlazimo,
zezanje i sve sto je propratni materijal svega toga, mi namesti zvecku.
Na docek krene moje drustvance 5 parova i naravno ona i ja, svi su sigurni da je pitanje nase
ljubavi samo formalnost, niko cak i ne sumnja u tako nesto, medjutim ....
Stize ponoc naravno ponocno ljubljene i ... okrenem se da je nadjem (sobzirom da svi igramo
i zezamo se) ona dva koraka od mene GORI u rukama konobara, HM... naravno svi iz drustva
zinu u mene sa ONIM pogledom A JOJ. Nista pomislim ZEMLJO OTVORI SE i to je to.
Noc se nekako nastavila.
Inace izlazim u to mesto u zadnje vreme i taj decko tu radi.
Ona mi je samo rekla (smeseci se naravno) ipak ja izlazim ovde malo duze nego sto ti mislis
A zajedno smo tamo x puta odlazili.

Molba za vas je da mi pomognete
kako drustvu na oci??? Da sve prebacim na salu ili da se bedacim
I sta sa njom??? Sve ostaviti da ide svojim tokom, ili sto mi je u ovom trenutku najprivlacnije
(zajedno sa vama) skovati neki krajnje morbidan a ipak kulturan nacin da joj se revansiram
Ljudi molim vas pomozite mi prihvatam bilo kakvu ideju samo da sa nekim podelim misljenje
jer trenutno sam maximalno ocajan.

Hvala
 
Batali osvete. Nemoj da trosis energiju na negativne stvari nego na pozitivne. Sto se tice toga da je pitanje vase ljubavi samo formalnost... Pre dve i po godine kada sam tvrdio svom ortaku isto to rekao mi je.... "kad vas vidim da se drzite za rucice tad cu znati da je to, a do tada..." I zaista se desilo da smo se devojka i ja tek nakon nekih 6 meseci smuvali.

Ako ti je za utehu... Ista ta veza je zavrsena ovog jutra oko 5h30m posle 2 godine. Da, voleo sam je! Da, volim je! Da, zao mi je sto se tako zavrsilo, ali ako se dvoje ne razumeju to nema smisla. Mislis da cu da bedacim zbog toga????

Sutra je novi dan!

Zelim ti sve najbolje u ovoj godini!
 
Prvo jedan kraci odmor: 7 dana do 3 nedelje (nikako vise), pa onda vaze vec pomenuti saveti.
Batali osvete. Sve to samo dodje na svoje mesto.
Glavu gore ! (ako je moguce :cry: ).
Nabavi dobru igricu i sve ces da zaboravis.
 
AAaauhhh...

Neznam ni sam zasto, ali kad sam procitao ovo na pamet mi je pao jedan stih od Dugmeta:
"Veseli bosanac
zagrizo na mamac"

Dakle, ovo mozes posmatrati iz dva ugla:
- Zenska te ispalila ko' toredo.
- Ti si sam potonuo u sopstvenim "high hopes".

U svakom slucaju evo ti hitna pomoc: U komunikaciji sa njom, moras da ISQLIRAS MAXXXIMALNO :!:

Treba da otrcis u videoteku, i iznajmis sve Dzejms Bondove sto imaju.
I to ne zato da bi mogao da naucis kako da je ubijes brzo i efikasno :D , nego zato da bi mogao da obratis paznju na samo jedan detalj: On ih u svakom filmu poj*be sve odreda, ali u sustini, on njih sve zajedno ne j*be pola %. E, ti treba to da odglumis pred samo jednom.
Sad je skroz druga prica da ne treba da pravis budalu od sebe i pocnes hodati okolo kao terminator, sa rejbankama na glavi, nego jednostavno cooliras i glumis fazon "Ma samo me okrznulo... 8) "

To ti je vise manje jedini nacin na koji mozes da sacuvas integritet pred njom. A tako istovremeno mozes da postavis nevidljivu mentalnu blokadu prema njoj, a to ti sve skupa daje vremena da sjednes i dobro razmislis u onih "7 dana do 3 sedmice" sta ces i kako ces.

A pred prijateljima mozes recimo da furas dvije varijante:
- Maaa znao sam ja odavno da tu nije sve ok, ali meni samom je bilo dobro, pa sam pustio da me nosi talas (ono lafo u stilu "surfao sam po vrhu dok sam mogao").
A naravno imas i onu kulersku:
- Dame imaju prednost pri izboru. Ali ova nije izabrala. Ko je yebe kad je debil. Sretan nastavak zivota.
A niko ti ne brani ni da kombinujes.


To bi bilo to.
U stvari ja sam upravo kretao u krevet kad sam naletio na temu, tako da mi je mozak malo trokirao.

Ali valjda se i ovi ostali mozgovi udostoje...
 
Eh, i najboljima se desavaju takve stvari...
No znaj da od osvete nemash nishta. Ako su ti drugovi pravi prijatelji, nece ti stajati na zulj povodom tog dogadjaja.. A shto se nje tiche, bolje da si doziveo to pre nego shto ste se smuvali, nego nakon 2-3 godine veze.. zar ne?
 
Osveta naravno nije reshenje. Dobro je sto se pokazala u pravom svetlu, onom najruznijem, ipak zaista bih volela da takve devojke dobiju ono sto zasluzuju ali ipak to ne bude tako nazalost.Ortaci bi trebalo da imaju razumevanje za tebe naravno ako su pravi a tvoje je da krenesh dalje. To je ipak neki nauk za tebe. Srecno!
 
:D Ma daj batali osvetu, nego ti pokusaj ako mozes da se pomiris s njom.Mozda ce ponovna veza osveziti vase ljubavne emocije.Desava se to da se devojke u momentu napale na nekoga, ali mislim da bi bila spremna uci ponovo u ljubavnu vezu s tobom.A ti bi trebao to sto si video da lagano zaboravis. :wink:
 
nesvrstani:
Narode saslusajte moj bedak?!
Na Novogodisnje vece, docek, devojka sa kojom se muvam vec neko vreme, naravno izlazimo,
zezanje i sve sto je propratni materijal svega toga, mi namesti zvecku.
Na docek krene moje drustvance 5 parova i naravno ona i ja, svi su sigurni da je pitanje nase
ljubavi samo formalnost, niko cak i ne sumnja u tako nesto, medjutim ....
Stize ponoc naravno ponocno ljubljene i ... okrenem se da je nadjem (sobzirom da svi igramo
i zezamo se) ona dva koraka od mene GORI u rukama konobara, HM... naravno svi iz drustva
zinu u mene sa ONIM pogledom A JOJ. Nista pomislim ZEMLJO OTVORI SE i to je to.
Noc se nekako nastavila.
Inace izlazim u to mesto u zadnje vreme i taj decko tu radi.
Ona mi je samo rekla (smeseci se naravno) ipak ja izlazim ovde malo duze nego sto ti mislis
A zajedno smo tamo x puta odlazili.

Molba za vas je da mi pomognete
kako drustvu na oci??? Da sve prebacim na salu ili da se bedacim
I sta sa njom??? Sve ostaviti da ide svojim tokom, ili sto mi je u ovom trenutku najprivlacnije
(zajedno sa vama) skovati neki krajnje morbidan a ipak kulturan nacin da joj se revansiram
Ljudi molim vas pomozite mi prihvatam bilo kakvu ideju samo da sa nekim podelim misljenje
jer trenutno sam maximalno ocajan.

Hvala
Hitno idi kod nje sa buketom najlepsih ruza, reci joj da je volis, da ces joj sve oprostiti, klekni na kolena,placi, moli za milost, obecaj da ces je ozeniti, budi pravi muskarac...(one to vole) :?:
 
mile kuronjic:
:D Ma daj batali osvetu, nego ti pokusaj ako mozes da se pomiris s njom.Mozda ce ponovna veza osveziti vase ljubavne emocije.Desava se to da se devojke u momentu napale na nekoga, ali mislim da bi bila spremna uci ponovo u ljubavnu vezu s tobom.A ti bi trebao to sto si video da lagano zaboravis. :wink:
A jesi obratio paznju na ovo: :?:

nesvrstani:
Ona mi je samo rekla (smeseci se naravno) ipak ja izlazim ovde malo duze nego sto ti mislis
 
Hvala[/quote]
Hitno idi kod nje sa buketom najlepsih ruza, reci joj da je volis, da ces joj sve oprostiti, klekni na kolena,placi, moli za milost, obecaj da ces je ozeniti, budi pravi muskarac...(one to vole) :?:[/quote]
Da naravno sa 101 nom obavezno onda ce definitivno misliti da sam najveci ocajnik na planeti, mozda se i rasplace na moju jadnu dusu. :oops:
Mozda i bude nesto od toga imas pravo ali kontam da ce zavrsetak price biti mnogo uzbudljiviji.
Posle duge i lude noci ustajem pre nje, iskradam se iz kreveta i ostavljam joj, pa recimo 50e, jel dovoljno??? :shock: :? :lol:
sta kazete jel mozda otrcana fora ili je sasvim odgovarajuca???
mada mi ljudi ovde predlazu da odlozim sekiru ali...
trenutno je to nemoguce
pozdrav
 
Gugleta:
mile kuronjic:
:D Ma daj batali osvetu, nego ti pokusaj ako mozes da se pomiris s njom.Mozda ce ponovna veza osveziti vase ljubavne emocije.Desava se to da se devojke u momentu napale na nekoga, ali mislim da bi bila spremna uci ponovo u ljubavnu vezu s tobom.A ti bi trebao to sto si video da lagano zaboravis. :wink:
A jesi obratio paznju na ovo: :?:

nesvrstani:
Ona mi je samo rekla (smeseci se naravno) ipak ja izlazim ovde malo duze nego sto ti mislis

:( Ma dobro mzda se radi o starom poznanstvu pa su izlivi emocija bili jaci ali nemoj shvatati to na takav nacin.Nego vidite zajedno da izgladite ovaj nesporazum.Mislim da se radi o samo jednom nesporazumu.Ti mozes uciniti pravi ili krivi korak.Pravi korak je samo u vasem pomirenju i nastavku vase ljubavne veze. :idea:
 
nesvrstani:
Hitno idi kod nje sa buketom najlepsih ruza, reci joj da je volis, da ces joj sve oprostiti, klekni na kolena,placi, moli za milost, obecaj da ces je ozeniti, budi pravi muskarac...(one to vole) :?:[/quote]
Da naravno sa 101 nom obavezno onda ce definitivno misliti da sam najveci ocajnik na planeti, mozda se i rasplace na moju jadnu dusu. :oops:
Mozda i bude nesto od toga imas pravo ali kontam da ce zavrsetak price biti mnogo uzbudljiviji.
Posle duge i lude noci ustajem pre nje, iskradam se iz kreveta i ostavljam joj, pa recimo 50e, jel dovoljno??? :shock: :? :lol:
sta kazete jel mozda otrcana fora ili je sasvim odgovarajuca???
mada mi ljudi ovde predlazu da odlozim sekiru ali...
trenutno je to nemoguce
pozdrav[/quote]

i ostavljam joj, pa recimo 50e,... ako ti uspe fora da je uopste uvuces u krevet onda joj ostavi 200 din najvise! To ce je povrediti veruj mi na rec i recimo ostavis joj poruku da ti je bilo lepo provesti noc sa njom i u znak zahvalnosti joj ostavljas koju kintu da je castis picem ili nek kupi sebi neku jeftinu sminku koja vredi upravo koliko i ona sama. Auuu, to bi bas bolelo, ali ne uzimaj ovaj savet za ozbiljno jer ovo ni nije savet, nego eto... pade mi na pamet onako u shali:)
 

Back
Top