Devojke, molim za pomoć...

Pa kako da ti pomognemo.... Ti si bila sa njim... Sta je po tebi on ocekivao? Kako je reagovao na pocetku, kako tokom orala, kako na kraju? Sta ti je tacno rekao? Sta ti zamerio? Kako je sve teklo? Daj nam neke podatke da znamo odakle da krenemo....
 
Па питај га како жели, пробај па питај да ли тако, или овако....нека навигава!

...А можда је само хтео да те повреди из неког разлога.
 
beofreak:
Pa kako da ti pomognemo.... Ti si bila sa njim... Sta je po tebi on ocekivao? Kako je reagovao na pocetku, kako tokom orala, kako na kraju? Sta ti je tacno rekao? Sta ti zamerio? Kako je sve teklo? Daj nam neke podatke da znamo odakle da krenemo....

...kolko pitanjaaa... :shock: :shock: :shock:

...tebi najbolje da posalje vioeo snimak... :D
 
Jaoo bre...nemoj, da se stidis toga, nema razloga, da se grizes i osecas neprijatno..to ne znaci, da ne znas, da dajes oral...svi smo mi razliciti i ne odgovara svima isto..

Pogledaj neke knjige i sl...al najbitnije je, da imas samopouzdanje i da cvrsto uhvatis njegov p**** i onda radi onako kako osecas i vidis, da njemu prija...

Sad jedino ako je on to tebi izjavio na grub i ruzan nacin...onda i ne zasluzuje, da mu dobro odradis...
leukz_nl_bewegende_emoticons_super_1_8.gif
 
uuuu ja tu njegovu stvar, da sam na tvom mestu, vishe nikad ne bih stavila u usta..neka pushi sam sebi..kakav moron..
najbitnije je da se ti opustish i uzivash u tome..
unutashnja strana glavica-frenulum je najosetljiviji deo.., to im je klica..
e to treba lickati lepo..i dobro ustima zgrabiti penis i prelaziti jezikom .. ne zapostavljati ostatak..
 
Pa sutni ga, zar vama nije stalo do decka koji ne misli na seks, i kome seks nije bitan, i koji voli samo vas kao osobu a ne vas izgled i to kako pusite i ****** se.....

Ovim je pokazao da zeli da dobro pusis, a ne da te voli ko osobu.

Zato ga sutni.
 
kako se lako nalozish..:)

ziveli Mujo i Fata u srecnom braku..jednog dana Mujo reche Fati kako zeli da mu ga popushi. ..Fata se zablenula i odgovori mu da ona to nikada nije radila. ..Mujo bio uporan, pa Fata otishla kod prijateljice da je pita kako se to radi.
- nije to nishta strashno, Fato, samo to stavish u usta i govorish: Honolulu, Honolulu...
ode Fata kuci, kad evo je sutradan, opet kod prijateljice, sva u masnicama.
-pa shta je bilo, Fato? - upita je prijateljica.
- ma ja zaboravila kako se ono tvoje mesto zove, pa govorila Zimbabve, Zimbabve...
 
Liblet:
Nalazim se u nimalo zavidnoj situaciji..Dobila samm primedbe na oralni sex :shock: i to mi je teško narušilo samopouzdanje...
Recite mi neke trikove, dajte savete, pomoziteeee! :cry: :cry: :cry:
Ubiću se ko siroče od sramote... :oops: :oops: :oops:

Ako si dobila primedbe sa uputsvima - onda je to OK. Ali samo primedbe - to je cist bezobrazluk - mislim da on treba da te uputi - jer njemu i fali nesto u tvojoj vestini...

Evo malo mojih mudrovanja po temi:

1 - nemoj da koristis zube,
2 - nadrqavaj ga rukom,
3 - ustima ga vakuumiraj,
4 - obrati paznju na obod glavica (ovo je glavno),
5 - podgrevaj mu yaya,
6 - meskolji mu yaya - bez uvrtanja i prebacivanja - jednog preko drugog - i bez guranja u trbusnu duplju,
7 - predji mu preko zuzine Jupice...

:twisted:

P.S. nemoj da se gadis od rezultata... :twisted:
 
Bad_Wolf:
Ako si dobila primedbe sa uputsvima - onda je to OK. Ali samo primedbe - to je cist bezobrazluk - mislim da on treba da te uputi - jer njemu i fali nesto u tvojoj vestini...

Evo malo mojih mudrovanja po temi:

1 - nemoj da koristis zube,
2 - nadrqavaj ga rukom,
3 - ustima ga vakuumiraj,
4 - obrati paznju na obod glavica (ovo je glavno),
5 - podgrevaj mu yaya,
6 - meskolji mu yaya - bez uvrtanja i prebacivanja - jednog preko drugog - i bez guranja u trbusnu duplju,
7 - predji mu preko zuzine Jupice...

:twisted:

P.S. nemoj da se gadis od rezultata... :twisted:
Jel ovo recept za kajganu il za pushenje?
 
Liblet:
Evo, ovako. Zajedno smo više od tri godine. Ja sam bila ubeđena da sam odlična u tome, ali sam ga bezveze pitala koliko bi me no ocenio. Dobila sam odgovor:Imao sam i bolje i gore, prosečna si, ništa naročito, sa tobom mi treba malo duže vremena...Nije to bilo grubo prebacivanje, nego baš otvoren razgovor i zato sam se ubedačila. i ne mislim da je on gad ili da je hteo da me povredi, čak mi je i rekao da jednostavno ne zna da mi objasni šta je to što radim loše i šta je to što su radile te extra pušačice. Znači, niti sam ja devica, niti smo na početku, već me je zaprepastilo da dečko tri godine ćuti i toleriše.
Aco, dobar sex je sastavni deo veze i normalno da to ne znači da me on ne gleda kao ličnost.
Bad Wolf, hvala na savetima.

Ajsss.....zanimljivo, da ga nisi i pre pitala...i da se on nije pre izjasnio, sta bi vise voleo i sta mu mozda smeta...
Ja ti ipak predlazem, da ti to dobro razradis i ukljucis mastu i izkopkas neke nove trikove...pa ga zesce iznenadis...
 
Liblet:
Nalazim se u nimalo zavidnoj situaciji..Dobila samm primedbe na oralni sex :shock: i to mi je teško narušilo samopouzdanje...
Recite mi neke trikove, dajte savete, pomoziteeee! :cry: :cry: :cry:
Ubiću se ko siroče od sramote... :oops: :oops: :oops:

ma sta te briga bre, sto te je sramota, niko se nije naucen rodio, a njega treba da bude sramota sto ranije nije pomogao svojim navodjenjem.... ima super tema, mislim da je boba postavila, bas su forumasi davali dobre savete........
 
Liblet:
Nalazim se u nimalo zavidnoj situaciji..Dobila samm primedbe na oralni sex :shock: i to mi je teško narušilo samopouzdanje...
Recite mi neke trikove, dajte savete, pomoziteeee! :cry: :cry: :cry:
Ubiću se ko siroče od sramote... :oops: :oops: :oops:

jA CU IZGLEDA MORATI DA OTVORIM KURS ORALNOG SEXA majke mi...Kako bre ne znas? sta je probelm????
curo uzmi ti knjigu "budite i Vi velika Ljubavnica" tamo imas trikova ...ALI DZABA TEBI PRAKSA,ZNANJE....AKO NEMAS TALENTA I AKO TO NE VOLIS DA RADIS...kod mene se do sad nijedan nije zalio....8) 8)
 
Liblet:
ljudi, možete da zatvozite temu. Problem je rešen. Posle svih vaših saveta, Kosmopolitena i lične kreativnosti, dečko je juče zabezeknut dobio dva orgazma za redom-oralna, naravno. Zbunjeno me je pitao:Šta se desilo sa mnom za jedan dan?!
Dakle, moja kriza je prošla, a on ne može da dočeka veče.
Hvala svima!

Shtani shinko!!!!

Sada ti nama do detalja ispricaj sta si mu radila.... :lol:
 

Back
Top